Matheson

Kolejny szablon do Waszej dyspozycji :) Tym razem bardzo elegancki, „lubiący” duże zdjęcia Matheson. Jeśli wybierzecie ten szablon, to na głównej stronie bloga pod tytułem bloga, zdjęciem w nagłówkum, specjalnym miejscem na opis (z którego możecie oczywiście zrezygnować, jeśli Wam się nie podoba) znajdą się widgety. Dopiero pod nimi lista notek. Po wejściu w notkę, układ będzie standardowy.

W Kokpicie w Wygląd -> Personalizacja możecie edytować m.in. tytuł i opis witryny, kolory, układ strony czy tekst znajdujący się pod zdjęciem w nagłówku (Jumbo Headline).

Zdjęcie na górze bloga (w nagłówku) standardowo edytuje się w Wygląd – Nagłówek. Pamiętajcie, by zdjęcie było duże (jeśli będzie małych rozmiarów nieładnie się rozciągnie). Sugerowane wymiary to 1200 x 600.

Ważne jest również to, by w tym szablonie dodawać DUŻE ikony wpisu. Po wejściu w notkę, zdjęcie z nagłówka zmienia się właśnie w ikonę wpisu. Gdy będzie za mała – grafika będzie rozciągnięta, co wpłynie negatywnie na estetykę bloga. Pamiętajcie o tym, jeśli chcecie korzystać z szablonu Matheson. Ale spokojnie – jeśli nie będzie ikon wpisu – wówczas wyświetli się grafika ustawiona w opcji Nagłówka.

Wybierzecie nowy szablon? Zapraszamy do testowania! :) Jeśli zauważycie jakieś błędy, albo macie pytania – piszcie! Czekamy na Wasze maile: pomoc@blog.pl.