Jak zalogować się do bloga?

Aby zalogować się do bloga oraz nim zarządzać należy wejść na stronę http://www.blog.pl/logowanie/ i wybrać odpowiednią metodę logowania albo przez Onet Konto albo przez Facebook.

 

Jeśli blog był zakładany poprzez konto przy pomocy adresu e-mail należy wybrać opcję "Konto blog.pl". Na ekranie logowania należy wprowadzić swoje dane: adres e-mail podany podczas rejestracji konta oraz hasło. Alternatywnie można zaznaczyć opcję "Zapamiętaj mnie na tym urządzeniu" dzięki której hasło zostanie zapamiętane na urządzeniu. Ułatwi to kolejne logowania, choć zwiększa ryzyko, że ktoś dostanie się do bloga bez Twojej wiedzy (np. gdy korzystasz z nie swojego komputera).

 

Jeśli blog był zakładany poprzez konto Facebook należy wybrać opcję "Facebook Zaloguj się" i podać dane, którymi logujesz się do Facebooka.

 

Po kliknięciu przycisku „Zaloguj się” trafisz z powrotem na stronę główną blog.pl gdzie będziesz mieć możliwość wybrania bloga, którym chcesz zarządzać. Po wybraniu bloga z listy kliknij przycisk „Zarządzaj”.