Ona zadbana, on w rozciągniętych gaciach

2011-01-11 15:40:01 Ewa Szawul

 

Dlaczego dzieje się tak, że większość kobiet, mimo upływu lat i małżeńskiego stażu, nie ustaje w zabiegach i nadal stara się dbać o wygląd? Gabinety kosmetyczne, a nawet kliniki chirurgii plastycznej, przeżywają oblężenie pań w średnim wieku. Klientkami są nie tylko kobiety przeżywające drugi start - większość to wieloletnie mężatki, które pragną choćby wyglądem dodać sobie wigoru i ująć lat. Dlaczego panowie nie praktykują tej taktyki, za to domagają się od żon, by w każdej sytuacji wyglądały pięknie i kwitnąco?

Internauci dopatrują się różnych przyczyn tego stanu rzeczy: tradycji, wrodzonego poczucia estetyki u kobiet, męskiej bezradności... Panie, które zdecydowały się wziąć udział w debacle „Facet w gaciach" nie kryją żalu, marząc o niedoścignionym ideale mężczyzny schludnego - choć nie wymuskanego.

Mężczyzna  czy „duże dziecko"?

Z komentarzy debatujących wyłania się obraz mężczyzny - istoty nie do końca przystosowanej do samodzielnego funkcjonowania, czekającej, aż żona go zmotywuje, doda sił i przyświeci przykładem.

Waga była zachwycona ukochanym, aż do czasu pierwszego pocałunku. „Pochodziliśmy trochę i się go delikatnie podpytałam. Okazało się, że mamusia nie nauczyła go mycia ząbków. No owszem, myje, ale tylko wieczorem... i to też nie zawsze". Waga podjęła przerwany proces dydaktyczny z zakresu higieny. „Jesteśmy już ponad 6 lat razem - opowiada - a ja ciągle z tym walczę. Nauczyłam go myć zęby, ale to wciąż dla niego kara i cieszy się jak dziecko, jak nie umyje".

„Wygląd faceta w związku, nieważne czy męża, konkubenta, czy narzeczonego jest wizytówką kobiety, z którą mieszka - twierdzi Anka. - Bo to ona kupuje kosmetyki, dobiera koszule, prasuje je. Najczęściej tak jest. Jeśli tego nie robi, to swoim wyglądem powinna obligować partnera do tego, żeby nie straszył".

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Co mówi o Tobie twój wygląd? Sprawdź!

Skoro są tacy nieporadni, dlaczego panowie przed ślubem (konkubinatem) wyglądają i radzą sobie całkiem nieźle?

„Kiedy mężczyzna chce się podobać kobiecie to i się stara - wyjaśnia Betonowy. - Ale prawda jest taka, że po ślubie pierwsza zaniedbuje się kobieta, więc dla kogo facet ma być tym macho?" Jeszcze bardziej kategoryczny w swoim sądzie jest Gazpacho: „Kobieta zabija w człowieku prawdziwego mężczyznę. I dlatego się nie ożenię!!! Bez brzuszka, czysty, zadbany, pachnący kawaler. Po ślubie kobieta wykończy każdego twardziela. Zmiękczy go, wrzuci w monotonię, niechlujstwo i zwyczajność".

{strona}

Może rzeczywiście tak jest, że panie, realizując instynkt macierzyński, siłą rozpędu otaczają opieką i małżonka. A odejmowanie obowiązków rozleniwia i ci panowie, którym ortodoksyjnie nie zależy na pełnej samodzielności, poddają się woli żony, przybierając postawę niesfornego dziecka.

- Poza sytuacjami, w których istotnie dbałość o siebie schodzi na dalszy plan: np. choroba w rodzinie, depresja, poważne kłopoty finansowe, kryzysy - komentuje Zuzanna Celmer, terapeuta małżeński - w normalnej codzienności oboje partnerzy winni się starać o wzajemną atrakcyjność. Kobieta nie powinna ujawniać partnerowi „kuchni" związanej z dbałością o urodę, a ponieważ jest w tej kwestii dużo bardziej wprawna od mężczyzny, może dopingować go poprzez pochwałę i pomoc w doborze ubioru i zachowaniu dobrej prezencji.

 

Sposobem, drogie panie, sposobem!

Panie imają się różnych sposobów, by zawalczyć o schludnego małżonka. Nie wszystkie jednak odnoszą sukcesy. „Nie wiadomo jak dotrzeć do tych małych móżdżków, które najczęściej znajdują się poniżej pasa... - żali się Kubusiowa. - Siadają przed telewizorem, zupełnie obojętni na to co dzieje się wokół nich".

Na świetny, choć dość kontrowersyjny pomysł wpadła znajoma P. „Amelia chrzest bojowy przeszła zaraz po ślubie - opowiada P. - Skarpetki rozrzucone po pokoju, wywoływały u niej ataki ślepej furii. Pewnego smętnego poranka swoją kosmetyczkę odkryła pod parawanem z panamężowskich slipek, rzuconych niedbale przez zmęczonego poślubionego wieczorem, po upiornym dniu pracy. Oczywiście - na początku były ostre słowa, zaciskanie kobiecych piąstek i pouczanie męża o znaczeniu słów: »porządek« i »higiena«. Nastąpiła »poprawa«. Znaczący stopień mężowskiego zrozumienia dla kobiecego zamiłowania do czystości, polegał na zakopywaniu zużytych skarpet pod fotelem". Amelia załamywała ręce, ale zdecydowała się walczyć. Początkowo nic nie wróżyło sukcesu, a ona coraz bardziej przestawała siebie lubić w roli wiecznie zrzędzącego babiszona. Nareszcie znalazła sposób. Umieszczała mężowskie »zguby« w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach, wmawiając równocześnie mężowi, że to on sam, przez gapiostwo i niedbałość, doprowadza do podobnego stanu rzeczy. „Uznał, że zaczyna dziać się z nim coś BARDZO NIEDOBREGO, co oznaczało wizytę u świrologa, a tego bardzo nie chciał..."

- Jeśli konsekwentnie dbamy o podtrzymanie bliskości w związku, wtedy - nawet przy niedostatkach nawyków higienicznych znajdziemy sposób, aby je wykształcić - przekonuje Zuzanna Celmer. - Przez prośbę, żart, komplement, stwierdzenie, że droga do łóżka prowadzi przez łazienkę. Na przykład pewna starsza już pani nauczyła swojego interesującego i dowcipnego męża (ale unikającego kąpieli, jak diabeł święconej wody) regularnych oblucji, wrzucając mu do wanny dziecinne zabawki, które go rozśmieszały i bawiły. Ale zmienić coś w drugim lub do czegoś go nakłonić można tylko wtedy, kiedy mu na nas zależy.

 

„Po ślubie można odpuścić"

To przekonanie doprowadziło już do niejednego rozwodu. Zdaniem internautów, gdy odpuszczamy, stajemy się coraz bardziej niewidoczni dla drugiej osoby. Pojawia się rutyna wspólnego przebywania, wszystko zaczyna nas nużyć i... zaczynamy szukać podniet. Na przykład w postaci współmałżonków innych, którzy aż tak bardzo jak nasz, zapuszczeni nie są.

{strona}

„Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają głupią tendencję do okazywania prawdy o sobie dopiero, gdy poczują się pewnie w związku - przyznaje mena. - Dla kobiet często momentem przełomowym jest ślub, dla facetów - ciąża partnerki, »no bo przecież ona go teraz nie zostawi!« Dopiero po jakimś czasie, pośród codziennego życia, klapki z oczu spadają i dociera do nas kogo poślubiliśmy..." Podobnego zdania jest Anka: „Prawda jest taka, że po ślubie, czy po dłuższym ze sobą mieszkaniu, łazimy w domu w dresach, bez make up'u, w wałkach na głowie".

Dlaczego po pewnym czasie bycia razem przestajemy dbać o wygląd? Czy już się sobie nawzajem nie przyglądamy?

- Nie trzeba i byłoby co najmniej dziwne, gdybyśmy byli ciągle „na baczność" - wyjaśnia Zuzanna Celmer. - Garnitur można w domu zamienić na wygodny dres, elegancką sukienkę na ulubione dżinsy, byle wszystko było czyste, podobnie, jak my. To sprawa szacunku dla samego siebie. Chcemy się sobie podobać w każdym miejscu i zależy nam, aby również domownikom było miło na nas popatrzeć.

„Mój facet nigdy nie wygląda jak wieprz - wyznaje z dumą kobieta-duch. - Kiedyś powiedział, że boi się, że ktoś mu mnie zabierze, wiec dba o siebie, by mi się nadal podobać. Podstawa to dać facetowi do zrozumienia, że nie jest jedyny i jak ci się przestanie podobać, to znajdziesz drugiego".

Zdaniem Zuzanny Celmer jasne zasady powinny być ustalone od początku bycia razem. - Jeśli zakochana kobieta przymyka oko na powolne odpuszczanie sobie przez mężczyznę dbania o siebie, godzi się na współżycie z niedomytym partnerem, milczy, kiedy zachowuje się niekulturalnie - ten uzna, że wszystko jest w porządku.

To także kwestia szacunku do drugiego. Zauważa Marzenna: „Jeśli kobieta dopuszcza do tego, by mężczyzna ją lekceważył, nie dbając o siebie, to jej sprawa". Zasada ta dotyczy obojga partnerów. „To co, że myłaś okna? - zapytuje Anka. - Jak wraca chłop, przeczesz włosy, ściągnij wyciągnięty sweter i wciągnij brzuch. Wtedy masz prawo wymagać, by nie leżał na kanapie w kalesonach".

Ale nie wszyscy partnerzy ulegają temu schematowi. „Jeśli ktoś ma wrodzone poczucie estetyki, zawsze będzie dbał o siebie - stwierdza z przekonaniem AgaA. - Czy to facet, czy kobieta - z tym trzeba się urodzić! Ci, co »raptem« po ślubie się zmieniają, po prostu się kamuflowali".

Niemałym problemem jest dla parterów brak czasu. Jak, pomiędzy pracą, odebraniem dziecka z przedszkola i obowiązkami w domu znaleźć czas na wizytę u fryzjera  czy w siłowni? Często dbałość o wygląd ląduje na końcu listy obowiązków, a doskonale wiemy, jak to jest z ostatnimi punktami na liście!

Terapeuta rodzinny, Zuzanna Celmer jest jednak zdania, że wszystko zależy od programu życiowego.

- Jeśli nieoczekiwanie ktoś zawładnie naszą wyobraźnią, znajdujemy jakoś czas na spotkanie, telefony i uzupełnianie garderoby. Kiedy tkwi się w kołowrotku praca/telewizor, codzienność staje się nudna i bezbarwna. Pytania, jakie każdy z partnerów powinien zadawać sobie co jakiś czas, brzmią: jak i czy w ogóle wykorzystuję swój życiowy potencjał? Czy zachowuję równowagę między „mieć" a „być" i czy starania o to, żeby mieć, nie pochłaniają całej mojej energii? Co czytam? Czego słucham? Jakie są moje priorytety życiowe? Jakimi wartościami kieruję się w swoim postępowaniu? Czy naprawdę kogoś kocham, a jeśli tak, co to dla mnie znaczy? Czy gdybym miał jutro umrzeć, byłbym zadowolony ze swojego życia? Uczciwe zastanowienie się nad tymi zagadnieniami może doprowadzić do zmiany proporcji zajęć w naszym życiu i skierowania większej uwagi na sferę osobistą, a w tym, na rozsądne dbanie o siebie. Porzekadło: „Jak cię widzą, tak cię piszą" - jest niezmiennie aktualne.

 

www.udanezwiazki.info/blog/

 Ewa Szawul

 
Skomentuj

 

 

 


Nie możesz odczytać kodu? Pokaż inny


2136 odpowiedzi

 1. ~uzfyjelp pisze:

  478jOt dqrviyfwyotl

 2. ~avufnndwet pisze:

  KAYHmY pleerxniaicr

 3. ~Senia pisze:

  Jak zobaczyłem tego newsa na chipe, to tylko się zawatnasiałem kiedy będzie riposta na tym blogu.Mimo wszystko pochwalę chipa :-> To wielka sztuka zrobić reklamę przeglądarce, tak całkowicie bez powodu. IMHO takie wpadki mogą tylko Firefoksowi pomf3c w promocji. Niektf3re firmy musza płacić za to, aby coś o nich napisano ;-)

 4. ~ftw pisze:

  jedyny normalny komentarz. Czyli jedyna normalna na kilkadziesiąt komentarzy kobiet. Reszta to jakieś idiotki.

 5. ~jedrek587 pisze:

  Faceci wygladaja ja na obrazku wyżej, Mężczyźni dbaja o siebie. Gdy niemożesz znaleźć czegoś w domu , szukasz tego poza nim. Taka jest przyczyna zdrady. I kto tu jest bardziej winny zdradzający , czy zdradzony.Ja uważam że ten drugi.

 6. ~jedrek587 pisze:

  Poza domem szuka się tego czego nie mozna w nim znaleść. Zdradzani są sami sobie winni.

 7. ~dziadek59 pisze:

  Szacun.

 8. ~p.w. pisze:

  zapraszam na swój blog, wszystko co interesuje młode dziewczyny :)

 9. ~marta pisze:

  to prawda, ze faceci to raczej brudasy. od kobiety wymagaja super wygladu a sami brudni, zarosnieci ( chodzi mi o fryzury a raczej ich brak ), brudne buty, paznokcie i braki w uzebieniu ( bo boja sie dentysty ). obrzydliwosc! na ulicach widzi sie takie "pary mieszane" ona elegancko ubrana a on w dresach. szok! wychodzac gdzies razem musimy byc oboje schludnie ubrani, to nie znaczy "bogato". no, panie tez czesto przesadzaja bo idac na spacer lub zakupy sa wieczorowo ubrane i umalowane ( do pracy rowniez ). goncie facetow do mycia i noszenia czystych ubran.

 10. ~diablica123 pisze:

  No cóż mówi się że drugą młodość kobiety przechodzą po 40. Dzieci odchowane nie trzeba im wycierać nosów. Taka kobieta zainwestuje w siebie. Zrobi to przede wszystkim dla siebie, a nie dla partnera. Mężczyzna po 40 jest różny. Są tacy w typowych pantoflach, ale są też tacy bez tzw. piwnego balastu.

 11. ~tadko pisze:

  Zapraszam na nasz blog. Prawdziwe opowieści.WYZNANIA KOCHANKÓW: Sex, dobra zabawa, szalone pomysły i... http://wyznaniakochankow.bloog.pl/

 12. ~Adam pisze:

  Co wieśniaku...prawda Cię, zabolała? Dlatego wysunąłeś, takie argumenty? Co za burak, żywcem odciągnięty, od pługa. Skąd się biorą, takie chamy? Prawopodobnie, to opis Twojej mamuśki :-) he he

 13. ~takie życie pisze:

  Ideał to coś czego nie ma, to coś ulotnego, tak naprawdę coś co nie istnieje:)zachęcam do zgłębiania literatury filozoficznej, może bardziej zrozumiesz otaczający cię świat i ludzi wokół, którzy są różni. Niestety trzeba mieć więcej zrozumienia dla innych, być uważnym i umieć patrzeć na ten piękny otaczający nas świat z różnych perspektyw, nie tylko ze swojej. Różne są przyczyny ludzkich zachowań, bo wszyscy jesteśmy inni. Inni, ale zarazem wyjątkowi:)I to jest właśnie wspaniałe. To moje zdanie. Rozumiem twoje wzburzenie,pewnie ma swoją przyczynę, być może ktoś cię kiedyś zranił.Dlatego nie oceniam cię.Pozdrawiam.

 14. ~Cynisław pisze:

  Nie kochanie, znowu się mylisz :):) Jeśli TAKIE ŻYCIE ;):) ma być ideałem ;)( a jeśli nie ideałem, to jak rozumiem jakimś punktem odniesienia (?) ;):)) ( no chyba, że nie powinno być żadnym ?!! :):):)) TO TU NIE MA "DOBRYCH ODPOWIEDZI" ;):) P.S. Żegnam dziecinko, Cynisław to jednak za wysokie dla ciebie progi :):)

 15. ~takie życie pisze:

  I to dobra odpowiedź.

 16. ~Madźka pisze:

  Takie małe pytanko: PO CO WY JESTEŚCIE RAEM?

 17. ~Cynisław pisze:

  Cóż ja ci kochanie na takie dictum mogę odpowiedzieć ? Chyba tylko to, że TAKIE ŻYCIE ;):):):)

 18. ~takie zycie pisze:

  Ale wredny facet z ciebie, pełen kompleksów,nie dziwię się,że żona cię zostawiła i zdradzała;)

 19. ~trolejbus pisze:

  Madzia musisz mu dać numer telefonu, jeśli z tego ma coś być :):)

 20. ~asiutka3 pisze:

  Zrobiłam to co on mi 5 lat temu!!! I kiedyś myślałam tak ja Wy. Otóż odpowiem Ci na pytanie. Tak zamierzam tak robić i oszukiwać dalej.Bo on tez mi nic nie powiedział i cały czas kłamał a zdradzał bo wiem, teraz jest gruby ,chla piwo i nic nie robi.Pracowac nigdzie nie pracuje. W domu nic nie robi, przy dzieciach tez nie.Mój kochanek to jedyna osoba której zawdzięczam prawie wszystko...To on mi pomaga i kocha nie ta kreatura z przed tv..

 21. ~O-: pisze:

  Rzeczywiście śliczna. Zwłaszcza na tle tej typowej "pięknej" Polki (scena z ul Świętokrzyskiej w Warszawie).

 22. ~! pisze:

  a wy fajnych kolegów :-)

 23. ~Cynisław pisze:

  Małpko ;):), o jakich zwierzętach ty mówisz, SKORO TY PSA OD SUKI ODRÓŻNIĆ NIE POTRAFISZ ?:):) p.s. Małpko, a ta "twoja sroka", którą trzymasz za ogonek ( bo chyba nie ogon ?:)) który za mózg mu robi, bo za co innego, skoro taką partnerkę jak ty u swego boku toleruje (?!) ( no chyba, że to tylko "słowa, słowa, słowa" ? ;):))jest tak samo rozgarnięta jak "życiowa miłość" ( czytaj : mąż :)) pani przedstawiciel handlowego ? :):) O to, czy ty z życia TAK JAK ONA korzystasz, już pytać nie zamierzam ;):):)

 24. ~Madźka pisze:

  :)))) - to symbol śmiechu, nie płaczu, chyba Ci się coś pomyliło. A wrażliwośc u Ciebie, hmmmm, no bardzo widoczna jest - w pierwszym wpisie szczególnie. Genialnie.

 25. ~moniks01 pisze:

  ty za to masz!- mędrzec od siedmiu boleści !!!!

 26. ~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL pisze:

  dlaczego mięsożercy chorują i nie są genialni jak wegetarianie? najbardziej mózg niszczy mięso a lek: wegetarianizm: Jezus, Da Vinci, Einstein, Edison, Platon, Sokrates, Newton, Darwin, Tesla, Kafka, Tołstoj,Wolter, Ghandi, Twain, Rifkin, Pamela Anderson, Briggite Bardot, Kate Winslet, Tina Turner, Kim Basinger, Dustin Hoffman, Bryan Adams, David Duchowny, Moby, Bono(U2), Leonard Cohen, Bob Dylan, John Cage, Johny Rotten, Beastie Boys, Jarule, Krs-One, Rza, Bruce Lee.. to mięso powoduje miażdżyce niedotlenienie sklerozę wylew Parkinsona Alzheimera BSE

 27. ~moniks01 pisze:

  drugi??? Trzeci są jeszcze zwierzęta, niektóre całkiem mądre, na pewno bardziej niż mężczyzni!!!

 28. ~ :) pisze:

  prawda

 29. ~mędrzec pisze:

  My możemy mieć opinię niechlujnych,pozbawionych poczucia humoru brzydali. Jakoś nam to nie przeszkadza w życiu, czujemy i bawimy się dobrze. Ale opinii jaką Polki mają w świecie,nie zazdrości im żadna cudzoziemka. I tego wy przeżyć nie możecie, czujecie się sfrustrowane i stąd tego typu blogi. No bo komu jeszcze można dowalić, jak nie polskim mężczyznom? Są najbliżej i na własnym podwórku. Myślicie, że za granicą zdobywacie wspaniałych mężczyzn, pomyłka drogie panie, to wy jesteście "zdobywane" i to tanim kosztem, no i częssto przez mężczyzn,którzy u siebie raczej nie uchodzzą za atrakcyjnych. Ot i cały sekret. Słowo zdobywane celowo napisałem w cudzysłowie, bo w zasadzie nie można nazwać tego zdobywaniem was.

 30. ~mędrzec pisze:

  O przepraszam, pomyliłem się co do tego ostatniego bastionu. Ostatnim sposobem obrony jest dla kobiety strzelenie tzw. focha i często następujące zaraz po tym walnięcie beksy. Jest to moment bardzo niebezpieczny i niejednokrotnie, okazana przez mężczyznę w tym momencie wrażliwość niesie ze sobą tragiczne dla niego następstwa.

 31. ~młody pisze:

  one sa jak UFO.wszystcy o nich mówia tylko nikt nie widział..

 32. ~Asia pisze:

  Dziekuje za wszystkie sugestie i podpowiedzi! Zdrada nie wchodzi w gre, rozwod tym bardziej. Mysle, ze porozmawiam z nim szczerze po raz kolejny a jak to nic nie da, to upozoruje, ze kogos poznalam i zaczne znikac odwalona z domu, to moze oprzytomnieje DZIEKI LUDKI!

 33. ~janko bzykant pisze:

  Od czasu, gdy ktos mu zniszczyl jego zycie on ma misje. Uchronic innych przed tym, co jego spotkalo. Teraz to jest jego zyciem.

 34. ~janko bzykant pisze:

  Karpiu, okreslenie "dziad" na koszyczek ostu czy lopianu jest jak najbardziej poprawne.

 35. ~moniks01 pisze:

  Ej! to pytanie z haczykiem :)

 36. ~janko bzykant pisze:

  Chyba masz jeszcze mniej do powiedzenia niz Madziulka.

 37. ~janko bzykant pisze:

  No Madziula, chyba poplynelas... Korek od pontona Ci wudmuchalo.

 38. ~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL pisze:

  kobiety nie traćcie czasu na kosmetyki cenimy was przede wszystkim za charakter, inteligencję wygląd jak ubiór to kasa+ czas można go kupić

 39. ~vvv pisze:

  Wszyscy facecina tym blogu to podgatunek...przykre ale prawdziwe..

 40. ~ivo pisze:

  Wy wszyscy to debile męskie jesteście.....drugi gatunek...!!!

 41. ~Fanfan pisze:

  Przedstawiciel handlowy to nie zawód, to charakter.

 42. ~takie zycie pisze:

  A ja nie wiem co się czepiasz dziewczyny, jest szczęśliwa i tyle, co za różnica gdzie pracuje to nie ma nic do rzeczy, podejrzewam ,ze jesteś jednym z tych facetów "w rozciągniętych gaciach" i też się boisz,ze zona ma romans na boku;))

 43. ~Bono pisze:

  A feeee, przedstawciel handlowy - męski czy żeński ta sama bajka. Bez skrupułów, bez honoru, wywalisz drzwiami - wejdzie oknem. W życiu, jak widze, macie takie same zasady?

 44. ~pozdrawiam:) pisze:

  I tak trzymaj ! Ważne,ze jesteś szczęśliwa:)

 45. ~paszla won spod drzwi.. pisze:

  jaka szumna nazwa_"przedstawiciel handlowy"przeciez prawidłowa nazwa to domokrążca..łazisz od drzwi do drzwi ,od firmy do firmy i wciskasz ludziom buble tybu chinskie gacie lub garki jednorazowe..mój kolega tez już przestał byc smieciarzem-został "recznym operatorem pojemników asenizacyjnych..""

 46. ~:P pisze:

  dobre :P

 47. ~pozdro pisze:

  czyli jedziemy na tym samym wózku. Nie liczę tych "lepszych" co dają Arabom, i później jęczą aby policja i sądy wyciągały je z niewoli min z moich podatków.

 48. ~Madźka pisze:

  A poszedł Ty z mojego poletka, mędrcu! Jako zwycięzca, dobre :)))))))))))))))

 49. ~Cynisław pisze:

  Czy suka to też pies ? :):):)

 50. ~mędrzec pisze:

  A co ma do tego poczucie humoru? Nie widzę związku. Typowy wybieg kogoś, kto przegrywa - obrócić wszystko w żart i zarzucić oponentowi, że nie ma poczucia humoru, bądź wyśmiać. Oto właśnie padł twój ostatni bastion :-) Właśnie przechadzam się jako zwycięzca po twoim poletku :-)

 51. ~Madźka pisze:

  Zależy w której części Polski, poli

 52. ~Madźka pisze:

  Ponawiam: skąd to wiesz? Konkrety proszę

 53. ~Madźka pisze:

  Można można, ale tego nie zrozumie ktoś bez poczucia humoru.

 54. ~mędrzec pisze:

  Nie, wyśmiewając czyjąś wyppowiedź dajesz dowód, że nie jesteś w stanie zrobić tego mądrze. To tylko wyraz bezsilności, tak jak złość i agresja.

 55. ~Scdd pisze:

  Agent Tomek???

 56. ~chichracz pisze:

  Ja nie wiem o ty możesz, ale że możesz niewiele tego jestem pewien.

 57. ~Madźka pisze:

  Ująć wartości czyjejś wypowiedzi można także wyśmiewajć ją.

 58. ~poli_karp pisze:

  Mówi się "czepiać się jak rzep psiego ogona". Dziad od psów oganiał się kijem.

 59. ~Madźka pisze:

  A Ty skad wiesz co ja mogę?

 60. ~moniks01 pisze:

  Na takie tanie sztuczki nie dam sie nabrać bo... nie bardzo mnie obchodzi co sobie pomyślisz o mnie. Poza tym sprowadzasz te "rozmowę" do parteru takie komendy to do psa cYNISŁAWIE. A mi wystarczy jedna sroka, lepszej od niej nie ma!

 61. ~Madźka pisze:

  Dla mnie masz coś nierówno pod sufitem. Zacznij żyć swoim zyciem.

 62. ~mędrzec pisze:

  Nie, ona nie chciała ująć wartości mojej wypowiedzi.Ona po prostu ma braki w wiedzy i tyle. A ty bronisz jej nieudolnie,wiedząc zresztą, że twoja linia obrony jest z góry skazana na porażkę. Ująć wrtości czyjejś wypowiedzi można jedynie poprzez wypowiedź mądrzejszą, poprzez mocniejsze argumenty w dyskusji, a nie dzięki popełnianiu błędów gramatycznych. Widzę, że ty nie jesteś w stanie tego ogarnąć.

 63. ~chichracz pisze:

  Kochać znaczy coś więcej niż seks, a uprawia się np. ziemniaki. Ty się nie chcesz kochać, ty się chcesz najzwyklej grzmocić, ale problem w tym, że możesz tylko o tym mówić lub oglądać to w tv błehehehehe.

 64. ~Madźka pisze:

  No popatrz, a czepiacie się nas jak dziady psiego ogona

 65. ~maximus pisze:

  Brzydki nie jestem, obracam się w specyficznym środowisku biznesowym i jak tylko wyczuję taką cwaniarę co to wzieła bogatego męża dla wygody, a na boku szuka przygód to przystępuję do działania. Żeby było jasne- gardzę takimi kobietami jak najgorszymi szm..mi bo sam zostałem przez taka zdradzony. Jak już panna zaczyna się narzucać to biorę do siebie, nagrywam wszystko i dokumentuję (nie seks- wystarczy rozmowa i zachowanie). Kontaktuję sie potem z mężem takiej idiotki i proponuje mu układ z opcją wykupienia zdrady do celów rozwodowych- zdziwienie moje było jakże wielkie kiedy sie okazało że większosć tych facetów tylko myśli jak się baby pozbyć, żeby jej pół majatku nie zostawić. Tu pojawiam się ja i za odpowiednią kwotę robię co swoje- jeśli mąż nie chce- zostawiam i idę w swoją stronę (jeden odmówił a po 2 miesiącach sam do mnie dzwonił). Jedna z nich była do tego stopnia głupia że chwaliła się "kochankiem" na babskim forum- czytając chyliłem czoła przed jej kobiecą"inteligencją". Na sprawach sądowych dopiero jest najlepsza zabawa- jakie one robia oczy kiedy sie pojawiam w sali a adwokat prezentuje nagrania:))) i babsztyl zostaje z niczym- to taka moja osobista vendeta. Wśród tych gości mam już nawet kilku kumpli wdzięcznych za pozbycie sie problemu- kolejne kobiety nie są już "żonami", a jeśli nawet nimi zostaja to po spisaniu intercyzy. Pozdrawiam dobrze sytuowanych facetów

 66. ~Jaca pisze:

  Otóż to właśnie. Pozdrawiam

 67. ~Madźka pisze:

  Nie spałam, ale rozumiem poprzedniczkę - chciała zmniejszyc wartosc Twoich wypocin. Nie kazdy zasługuje na własciwą koncówkę dopełniacza;) "ChłopCZE" brzmi poważniej niż "chłopczykU" a Ty na powagę nie zasługujesz.

 68. ~:P pisze:

  To Ty ,serious ? Wim,że nie powinienem o naszych sekretach mówić publicznie,ale podstawiłaś mnie pod ścianą i powiem jedno ze smutkiem w oczach ;(, Pamelo Wróć ! :P

 69. ~mędrzec pisze:

  Cynisławie, pięknie to powiedziałeś.

 70. ~:P pisze:

  dobra psychoanaliza :P

 71. ~:P pisze:

  słodka,jest taka zasada,że z kim przystajesz takim się stajesz,ale to chyba was nie dotyczy i mnie również,więc czyżby psikus losu ? ;P

 72. ~mędrzec pisze:

  Ale nie musisz tłumaczyć się z tego, że spałaś na polskim, gdy była mowa o wołaczu.

 73. ~Madźka pisze:

  I dobrze, ja się nie chce grzmocić. Kochać, uprawiać seks to inna inszośc i tego mi nie brakuje, ze tak uprzedzę Twoje następne pytanie.

 74. ~Cynisław pisze:

  Moni, problem nie leży w odmienności języków, jakimi się posługujemy, bo gdy tak było, nie rozumiałabyś prostych komend typu, podnieś nogę, nachyl się, od tyłu... ale raczej w warunkach tego porozumienia. Gdybyś była tak dobra i napisała jak miałoby ono wyglądać, myślę że dyskusja potoczyłaby się do przodu ;):) p.s. Jeśli wyjaśnień odnośnie mitycznego POROZUMIENIA nam nie przedstawisz, potraktuję cię jak najnormalniejszą z kobiet czyli taką, która chciałaby trzymać wiele srok za ogon ( najchętniej DORODNY ;)) a do tego tylko takie ze złotą lub srebrną łyżką w dziobie ;):)Od mówienia przecież jesteś ty ;):):)

 75. ~Madźka pisze:

  Jakbyś był prawdziwym mędrcem, to odmiana byłaby taka jaką podałeś, ale z Ciebie pseudomędrzec, figlarz raczej, więc figlarne "mędrcu" na miejscu jest.

 76. ~moniks01 pisze:

  poza tym Twoja interpretacja moich słów bezcenne!!! haha

 77. ~moniks01 pisze:

  problem nie w pojmowaniu mądrości tylko w tym że mówimy różnymi językami i się jakoś odwiecznie porozumieć nie umiemy

 78. ~mędrzec pisze:

  moniks, czyli uważasz, że małe "rozwarcie" świadczy o głupocie kobiety (to twoje słowa). Moje gratulacje. Pozwolisz, że nie skomentuję tego.

 79. ~mędrzec pisze:

  MĘDRCZE, mia, a nie mędrcu. Język polski się kłania. Chcesz jeszcze coś powiedzieć? :-)

 80. ~moniks01 pisze:

  !!! wydaje mi sie że bagaż to raczej ktoś inny tu nosi. Poza tym nie ma co się odgryzać komuś kto wcale na to nie zasługuje. A że mędrcem jest raczej kiepskim to już inna sprawa...

 81. ~pozdrawiam pisze:

  To jedna z pierwszych mądrości ludzkości oparta na obserwacji życia ludzi - czyli prawdziwa. Może Bys tak jaki Kościół założył na prawdziwej prawdzie, bo te co są za bardzo kręcą ?

 82. ~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL pisze:

  dlaczego mięsożercy chorują i nie są genialni jak wegetarianie? najbardziej mózg niszczy mięso a lek: wegetarianizm: Jezus, Da Vinci, Einstein, Edison, Platon, Sokrates, Newton, Darwin, Tesla, Kafka, Tołstoj,Wolter, Ghandi, Twain, Rifkin, Pamela Anderson, Briggite Bardot, Kate Winslet, Tina Turner, Kim Basinger, Dustin Hoffman, Bryan Adams, David Duchowny, Moby, Bono(U2), Leonard Cohen, Bob Dylan, John Cage, Johny Rotten, Beastie Boys, Jarule, Krs-One, Rza, Bruce Lee.. to mięso powoduje miażdżyce niedotlenienie sklerozę wylew Parkinsona Alzheimera BSE

 83. ~moniks01 pisze:

  I tu jest sedno sprawy! ostro ale prawdziwie

 84. ~robespier lichota pisze:

  Kochanie ;) Pytanie do ciebie było takie, czy zamierzasz zostawić swego nieudacznika i zacząć żyć znowu pełną piersią w poczuciu szczęścia i spełnienia bez niego, czy może nadal będziesz "spełniać" się poza domem, NIC TEMU NIEUDACZNIKOWI NIE MÓWIĄC ?:) Przecież nikt nie ma do ciebie pretensji, że zdradziłaś. Ja na przykład rozumiem twoje powody ( bo czego tu nie rozumiem ? :) )ale też chciałbym wiedzieć, czy dalej zamierzasz go oszukiwać ?:) bo to jest OSZUKIWANIE czy nie ?:):):)

 85. ~narra fujary! pisze:

  Dla nas faceci to tylko dodatek do życia i nic więcej. Do niczego właściwie nie jesteście nam potrzebni,same zarabiamy i to o wiele wiele więcej od was,więc jesteście tylko fujarami w własnego losu każdym calu! hehehe

 86. ~mia pisze:

  Tacy wlasnie jestescie, obrazalscy, chamscy, nie znacie sie na zartach. Wydaje sie wam ze jestescie chodacymi idealami a wiele wam brakuje, byl nawet przeprowadzany ranking najbrzydszych w Europie... Lepiej nie mowic jak tam wypadliscie! Nie dziwne ze zadne kobiety poza biednymi Polkami was po prostu nie chca...

 87. ~PYTAM pisze:

  ROZUMIEM,ŻE GEJAMI JESTEŚCIE...???:/

 88. ~mia pisze:

  medrcu ales napisal... masz jeszcze cos?

 89. ~cynisław pisze:

  Ja zrozumiałem i doceniam ;) Moni się udziela w dyskusji najpierw ganiąc, potem łagodząc niespecjalnie rozumiejąc, czym jest mądrość. Ją interesuje tylko jej własna ( kobieca, a ona jako kobieta to zdaje się po przejściach czyli już z pewnym bagażem doświadczeń ;)) poprawność polityczna ;) i doraźność ;) Pozdrawiam p.s. Jak miałbyś więcej tej mądrej lakoniczności chętnie przeczytam :)

 90. ~moniks01 pisze:

  ...odezwał sie Adonis...

 91. ~moniks01 pisze:

  niestety zrozumiałam. Ale to przykre ze właśnie tak nas postrzegacie. Skoro szukacie "małego rozwarcia" i na to zwracacie uwagę to macie potem głupie babsko w domu. a jeśli chodzi o tę mniejszość- to jest nas więcej. Podobnie jak nie wszyscy faceci to spoceni śmierdziele z puszką piwa na kanapie w tanich dresach. Trochę konstruktywnej krytyki a będzie ci się lepiej żyło

 92. ~poli_karp pisze:

  Prawda czas jest dla was nieubłagany, a prawda straszna: jesteście stare, brzydkie i nikt was nie chce grzmocić!

 93. ~hihi pisze:

  jak zwykle niczego nie rozumiecie, juz wyjaśniam, to wy jesteście dla nas a nie odwrotnie. Nic tego nie zmieni bo takie są prawa natury, bzdety serialowo-feministyczne możecie schować pod berecik:), pzdr

 94. ~Ewa28 pisze:

  Lubię siebie:)Męża nie traktuję jak obiektu ,którym muszę się chwalić przed innymi kobietami,choc uważam ,że jest czym.Po prostu ma się nam razem żyć dobrze.Razem spełniamy swoje fantazje te sexsualne,codzienne i wakacyjne.Mimo ,że jestem (przepraszam za nieskromość)atrakcyjną kobietą nie obchodzi mnie jak przy mnie wygląda mój mężczyzna.To ja mam być reprezentacyjna-on nie musi byc piękny.Troszkę wyrozumiałości kobiety,wszyscy jestesmy tylko ludźmi.Czasmi trudno sprostac Waszym wymaganiom.

 95. ~jaca pisze:

  Idzie niewidomy brzegiem jeziora. Mija opalające się dziewczyny, - cześć chłopaki, sporo żeście nałowili!.

 96. ~agson pisze:

  eeee...nie taka kobieta straszna jak się umaluje ;D

 97. ~mędrzec pisze:

  Powiem, że moja mama jest bardzo wartościową kobietą, czyli należy do mniejszości. Ty zaś nie zrozumiałaś mojego komentarza, przyznaj się :-))

 98. ~moniks01 pisze:

  A wiesz ze masz poważny problem z główką, a może nawet z dwiema!!

 99. ~groch pisze:

  Najważniejsi są kumple!

 100. ~moniks01 pisze:

  Co powiesz o swojej matce???

 101. ~mędrzec pisze:

  Im rozwarcie mniejsze, tym wartość większa. Czyli większość Polek jest bezwartościowa.

 102. ~Jensen pisze:

  Ale nasze matki to sie ojcow sluchaly, a jak nie to w pape. A teraz ? Teraz do NICZEGO nie jestescie potrzebne. Ot, tylko bachory urodzic, to wszystko. A potem mozecie spadac :)

 103. ~moniks01 pisze:

  Portfel! Portfel bo co innego

 104. ~rozbawiony pisze:

  Tak sobie to tłumacz, hehehe. Co, ciśnienie skoczyło, co? hrehrehre :-)) A propos, tylko kobieta może rozmawiać z dżdżownicą,gdyż reprezentują ten sam stopień rozwoju.

 105. ~brzusie pisze:

  haha dokladnie

 106. ~koneser pisze:

  Reszta kobiety nie przedstawia żadnej wartości.

 107. ~mia pisze:

  kawal z dżdżownica: boski :D!! reszta to geje, chlopcy jest was wielu, zostawcie nas, kobiety w spokoju!

 108. ~jaca pisze:

  żre wieczorem,bo mu nagotujesz tyle jakby miał krowi czzterokomorowy żołądek. Nie chce cię urazići wpieprza,zresztą wie, że gdyby tylko jęknął, że nie chce zrobiłabyś mu awanturę,że to niby tak się starasz, a on niewdzięczny, że mu niesmakuje, że ma iść do restauracj i t.d. Potem walniesz beksę i dodasz tam coś o przeprowadzce do mamusi. A jemu zależy...na dzieciach. Więc żre i żre i żre - czzyli poświęca się. Biedny chłop.

 109. ~mia pisze:

  bo wy gejami jestescie po prostu.

 110. ~fuuuj pisze:

  chyba pracujesz w centrali rybnej.A ja jak siadam przy facetach czuje sie jakbym była w sklepie z serami takimi super smierdzacymi

 111. ~moniks01 pisze:

  hihi co ci matka zrobiła? ją też do przydomowego kojca???

 112. ~tyle pisze:

  Panowie testosteron na wymarciu ,robicie sie jak grube stare zapuszczone ropuchy I JESZCZE smiecie na nas kobiety gadac?bez nas byli byscie niczym.pomyslcie o swoich matkach,ktore nosily was pod piersia przez 9 miesiecy.

 113. ~moniks01 pisze:

  tak ma- G E J!!!

 114. ~rybak pisze:

  Ja mam wzrok dobry, ale kiedy siadam obok dziewczyn to też często wydaje mi się, że w pobliżu musi być rybny, albo leżą gdzieś nieopodal jakieś rolmopsy nie pierwszej świeżości.

 115. ~moniks01 pisze:

  Wojak- chyba po pijaku krzywą miarką haha

 116. ~lubieto pisze:

  Loda Albo dac (_x_)

 117. ~asiutka3 pisze:

  I tu się mylisz kochaniutki. Pracuje jako przedstawiciel handlowy i w domu jestem rzadko. I nie jestem stara mam 33 lata,czuje się i wyglądam młodo.Jestem szczęśliwa, zadowolona i zakochana znowu. A myślcie sobie co chcecie mam to gdzieś.Ja wiem ,że robię dobrze.

 118. ~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL pisze:

  wygląd jak ubiór to kasa+ czas można go kupić robienie kariery wyglądem to prostytucja lepiej jak ktoś was lubi za to kim jesteście a nie jak wyglądacie przede wszystkim za charakter, intuicję inteligencję i styl bycia ! kobiety oszukujecie wyglądem facetów i same siebie

 119. ~BlackWoor pisze:

  Nie będę wam tego opowiadał , bo pewnie szykujecie się do kolacji...

 120. ~bejbi pisze:

  Czytając wasze komentarze nt. Polek, mogę jedynie stwierdzić, iż fajne macie koleżanki! pozdrawiam:)

 121. ~24h pisze:

  a ja pracuję 24h na dobę i nikt mi nie zapłaci....jedynie sama sobie...

 122. ~taaak? pisze:

  a gdzie pracowałeś?

 123. ~czytelnik pisze:

  Jestem mężczyzną i z pewnym doświadczeniem życiowym i mogę potwierdzić fakt, że Panie na pewno dbają o siebie bardziej aniżeli Panowie. Jednak pierwszym argumentem na potwierdzenie tej hipotezy wydaje mi się być ich większa czułość w kwestiach estetyki. Panowie także potrafią być oczywiście estetami, jednak z czasem ich motywacja do bycia schludnym, estetycznym czy po prostu mówiąc ładnym przestaje działać. A to jest akurat efekt tego, że przestają mieć motywację do takiego działania. A czym jest to spowodowane ?? - otóż tym, że to Partnerka także przestaje być estetką - więc to ślepe koło samo się nakręca. Ostatni słyszałem od pewnej Pani, że gdyby Ona dowiedziała się od swojego Partnera, że powinna o siebie to na pewno nie czekała by ani chwili i na pewno by to zrobiła w sposób mniej lub bardziej inwazyjny - jak to ujęła. Jednak wiem i co najgorsze to wiem to z własnego doświadczenia, że Panie także potrafią być Paniami w gaciach - i żadne argumenty do nich nie trafiają, a jedynie wywołują bardzo poważną agresję. Tak więc mam pytanie: Czy Pani, która o siebie nie dba ma prawo zwracać uwagę swojemu Partnerowi, który robi dokładnie to samo co Ona ??????

 124. ~Mały pisze:

  Poczekaj durna babo na starość zobaczysz różnice. Hahahahahahahah ale ciemnota

 125. ~mały pisze:

  O tysięcy lat ten sam problem z tymi babami jak temu zaradzić. Była taka ksiażka wysłać je na Wenus czy cos takiego ;-)

 126. ~FACET pisze:

  Człowieku SZACUN wielki Chyle czoła toć to moje życie tak samo wyglada.

 127. ~Mery pisze:

  A SEKSMISJĘ oglądałeś ? to wiesz, że panowie są potrzebni....

 128. ~Mery pisze:

  Też tak mam, a na siłowni na panów lubię tylko popatrzeć(jak na razie...)

 129. ~to tyle pisze:

  Są ludzie, którzy mają głęboko w d... jak ich inni widzą. Przejmowanie się zdaniem innych na swój temat to oznaka niedowartościowania.

 130. ~Margot pisze:

  Jeśli uważasz wysłanie kwiatów lub czekoladek za oznakę, że komuś zależy, to faktycznie słabo jesteś zsocjalizowana. Ja np. poznaję, że facetowi zależy po tym, że jest zdolny rzucić wszystko żeby się ze mną spotkać, że poświęca mi każdą wolną chwilę itd. Słowa i przedmioty nie mają prawie żadnego znaczenia. A co możesz zrobić Ty? To samo! Zresztą, skoro jestes zimna i oschła, to nagle się nie zmienisz. Ale jeśłi Ci zależy, to pracuj nad sobą. Może zapytaj go jakie konkretnie Twoje zachowania uznaje za oschłość, bo Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy.

 131. ~Men pisze:

  Dlaczego?

 132. ~hejho pisze:

  One nie są samotne dlatego, że o siebie dbają, tylko one dbają o siebie dlatego, że są samotne.

 133. ~Kobieta pisze:

  Już mamy odpowiedż dlaczego tyle atrakcyjnych i zadbanych kobiet jest samotnych,nic dodać ,nic ująć,pozdrawiam!

 134. ~Roterham pisze:

  Przeczytaj jeszcze raz uwaznie, kobylo. Gosciu pisze, ze oprocz rodzenie, nie jestescie nam w niczym potrzebne.

 135. ~punc pisze:

  A może byś się tak człowieku wziął za siebie(i swoją ortografię) zamiast narzekać. Oj biedna ta twoja żona wytrzymując z kimś takim

 136. ~agata pisze:

  Znam panów bardzo zadbanych, wypielęgnowanych, ale to mężczyźni, którzy swoją osobą reprezentują swoje miejsca pracy, są to lekarze, prawnicy biznesmeni. I to są mężczyźni, którzy odwiedzają gabinety kosmetyczne, a cała reszta to, no cóż panowie mniej lub wcale nie dbający o siebie. Ale to my panie im na to pozwalamy. Kiedy poznajemy pana powinnyśmy zwracać uwagę na jego wygląd. Pracodawcy też.Będąc w banku miałam kiedyś przyjemność być obsługiwana przez pana, który nie dość, ze miał brud pod paznokciami, zarośnięte skórki, to jeszcze każdy innej długości. Wyglądało to smiesznie.Panowie pora zacząć dbać o siebie.Zrobienie manicure, pedicure wizyta u fryzjera powinna być normą, a nie złym koniecznym. Pamiętajcie, że jest przyslowie "jak cię widzą tak cię piszą"

 137. ~polka pisze:

  Często się potem słyszy, że zabierają dzieci do swego kraju, a Polki nic z tym nie zrobi, bo Polska jej w tym nie pomoże.

 138. ~Małpka pisze:

  Facet który codziennie musi sie dla kobiety depilować _ ludzie ludzie ratunku.

 139. ~Margot pisze:

  Skoro coś takiego Cię bawi, to nie dziwne, że mamy taki niski poziom żartu w Polsce :/

 140. ~jozef_sy pisze:

  A kup sobie sama, zapracuj na siebie a nie żeruj na chłopie. Tylko czekacie aby was obdarowywano niczym nicponie.

 141. ~ALI pisze:

  Facet cały dzień pracuje. Jego szefowa to głupia niewyżyta baba, ktora daje tylko w Tunezji. Co 3 minuty zmienia zdanie a potem odpowiedzialność zrzuca na pracownika. Po 10 godzinach przychodzi do domu a żona do sklepu go posyła daje mu odkurzacz i zmusza do ciężkiej pracy. Bez obiadu i bez sił siada wieczorem przed telewizorem otwiera piwo jako spostytut obiadu rozluźnia mięśnie i tu ci jakaś zmora zdjecie robi.........OCHYDA. KOBIETY apeluje do Was nie podcinajcie gałezi na której siedzicie.

 142. ~rocznik 51 pisze:

  A ja byłem długo za granicą, miałem ochotę, ale w końcu AIDS, syfilis, a ja kocham żonę od 37 lat. Nic mi ta wstrzemięźliwość nie zaszkodziła ....

 143. ~sama prawda pisze:

  hehe, niezłe

 144. ~jozef_sy pisze:

  I tu się z Tobą ZGADZAM w 100%

 145. ~nagaprawda pisze:

  dziunia, nie okłamuj mężczyzny ;) powiedz mu lepiej, że sąsiad nadrobi za niego ;):)

 146. ~dziwne pisze:

  Że on nie widział, że to ryby to rozumiem, bo był niewidomy, ale dlaczego ona rozmawia z dżdżownicą? Coś pod sufitem nie teges czy jak?

 147. ~Anuśka pisze:

  hahahaha...LEKAŻ,PEWNIE JESTEŚ TŁUSTY I ŚMIERDZĄCY , A TEN TEKST TO ZEMSTA NA ZADBANYCH POLKACH .WYSOKIE IQ, KOŃ BY SIE UŚMIAŁ hahahaha...

 148. ~Marzenka pisze:

  Nie wielkość a figlarność sie liczy

 149. ~proste pytanie pisze:

  Nie można zapierdzielać i jednocześnie super wyglądać 24/h. Czego oczekują żony od mężów ? Żeby ich ubierali. Czego mężowie od żon ? Żeby wyglądały. Tak jest w 85 % przypadków małżeństw. Pozostali po prostu cieszą się ze wspólnej obecności. Jak się nie ma problemów to się ich szuka. Jeśli się nie zdradzacie nawzajem to zwalacie na wygląd , wiercąc dziurę w brzuchu. I po co ?

 150. ~hihi pisze:

  masz 100% racji, gdyby nie to co macie między nogami to mieszkałybyscie w przydomowych kojcach.

 151. ~kosmitka pisze:

  Super! A już "cwane foczki" - nie do podrobienia! Przykre jest to, że kurcze blade mój mąż brzucha sztucznego sobie nie przytwierdza... po prostu taki ma... bo żre wieczorem jak wyposzczony wieprzyk ;-( A gdy pytam: "Może jakaś dieta?". "Może jakieś brzuszki?" - patrzy na mnie jak na kosmitkę!

 152. ~JONASZ_Mały pisze:

  Prostytucja ma różne oblicza. Współczuje Ci biedna jesteś nie stać Cie na Polaka

 153. ~ciekawski pisze:

  jak nic pisze o swoim tacie, na którego jest utrzymaniu :-)

 154. ~efg pisze:

  i obudziłeś się zlany zimnym potem...

 155. ~Penis pisze:

  HAHa nauczycielka wstyd a takie głupie....

 156. ~facet pisze:

  "myjesz codziennie (rano i wieczorem) ząbki? zmieniasz codziennie skarpetki i bieliznę? myjesz się przynajmniej wieczorem?" - buahaha, a to dla Ciebie taki wyczyn? Przecież te rzeczy są oczywiste.

 157. ~życzliwy pisze:

  dorośnij

 158. ~Ludz made in poland pisze:

  Szukam ładnej zgrabnej spokojnej sponsorki, która mnie umyje i da na piwo. Mam 54 lata i jestem otwarty na pomoc, nie jestem z Afryki żyje tu nad Wisłą.

 159. ~jozef_sy pisze:

  Rzuć się pod pociąg !

 160. ~dziunia pisze:

  jeśli masz duuuuże serce do kochania to SPOKO, reszte języczkiem nadrobisz

 161. ~twoja żona pisze:

  fantazje masz ułańską ale tego bandziocha i smrodku stenchlizny to się już nie pozbędziesz mimo dobrego humorku

 162. ~musiamusia pisze:

  Stworzyc sobie jej, postac, charakter w wyobrazni i sie tego trzymac. Nie trzeba szukac na sile, na pewno stanie na Twojej drodze.

 163. ~10/10 pisze:

  dobre

 164. ~:P pisze:

  jestem programistą i pracuję w domu,zarabiam więcej niż moja żona,duuużo więcej,więc teoretycznie jest mi niepotrzebna,ale jestem sentymentalny,no i przysięgałem,że jej nie opuszczę :P

 165. ~5331681 pisze:

  aha ... i nie badz tego taki pewien.

 166. ~Madźka pisze:

  Ale z Ciebie mąż, zróbże miejsce w swojej szafie na rzeczy żony, no naprawde, mężczyźni to jednak egoiści są!

 167. ~maku_matematyk pisze:

  WMAWIAJCIE SOBIE DALEJ, ŻE WCHODZENIE W TYŁEK PRZECIĘTNEMU KOWALSKIEMU ZA PIENIĄDZE JEST OK- POCIESZAJCIE SIĘ TĘPYMI FRAZESAMI- ŻADNA PRACA NIE HAŃBI. FACET ZARABIA JAKO FACHMEN, SPECJALISTA, FACHOWIEC- UMYSŁOWY LUB FIZYCZNY. A NIE ŻADEN PROSZĄCY LUDZI O PIENIĄDZE "MENAGERO" I "BYZNESMEN". TO SIĘ TYLKO ŁADNIE NAZYWA, ŁADNIE TO NAZWALI, I DZIAŁAJĄ TE NAZWY NA IDIOTÓW A NIE NA GOŚCIA Z KLASĄ JAK JA.

 168. ~5331681 pisze:

  Jestes prymitywny, a jesli to ona uwiodla mnie? i ja wygladam na tego zlego? nie pomyslales o tym?

 169. ~G+++ pisze:

  Patologiczne zachowanie kobiet a przede wszystkim niezrozumienie zasad higieny powoduje, że my biedni nieświadomi zagrożenia mężczyźni zarażani jesteśmy tym arabskim świństwem. Ale przyjdzie czas kiedy wasze wnuczki gwałcone przez współczesnych janczarów was przeklną drogie koneserki arabskiego nasienia.

 170. ~Anna pisze:

  Na wszystko trzeba zapracowac zarowno ze strony kobiety jak i mezczyzny.Ja mam 49lat cwicze yoge i figory moga mi pozazdroscic nastolatki.Moge tez powiedziec iz moi koledzy ze szkolnych lat wygladaja fatalnie!!!

 171. ~koka pisze:

  Właśnie też jestem po doktoracie, teraz ma więcej wolnego czasu i mam takie same poglądy...co Ty na to...??

 172. ~:P pisze:

  żona dobrze gotuje i chodzi po piwo :P

 173. ~pomorzanin pisze:

  Heh, jako inżynier też muszę czasami posłodzić.

 174. ~q3 pisze:

  Ibisza potrzebujesz!

 175. ~ona pisze:

  Młodą? Tzn. jak dla Ciebie to w wieku 35-40 lat? :)))

 176. ~pomorzanin pisze:

  Ale konie to odejmij...

 177. ~:P pisze:

  to przy wejściu w wprawę nie zajmuje wiele czasu,wierz mi :P

 178. ~edu pachnący pisze:

  Kobieta śmierdząca po 40 to norma raczej a nie wyjątek. Strąki pod pachami, ohyda i smród w lecie ! Zęby zgniłe lub brak ! Czasem nawet to zamoczy mi krzesło moczem ! Mam nawet u siebie specjalny dezodorant, ale nie zawsze pomaga. Ale przecież nie przyjmuję ludzi z marginesu, tylko często np. urzędniczki lub drobne sklepikarki ! Z facetami jest nieco lepiej, nawet robotnikami bo się wstydzą. Umyją się po robocie chociaż. Rozróżnianie kobiet i mężczyzn nie ma sensu. Zamiłowanie do higieny wynosi się z domu ! Wystarczy w lecie jechać tramwajem i wiadomo. Facet może śmierdzieć piwem, wódą , ale od kobiet odstrasza niemyte ciało. Co innego - na ogół młode kobiety i mężczyzni . Tutaj proporcje mogą być akurat odwrotne ! Fakt.

 179. ~pl pisze:

  wielkie odwieczne zrzędzenie - facetów którzy się ożenili bo dawać nie chciała i kobiet które choć fochały to wyboru za bardzo nie miały. Się nie umie znaleźć to potem się człowiek męczy i potem się robi wodę z mózgu że "w małżeństwie to tak już jest". Wychodzi jedno za drugie a potem narzekania przy kolegach/koleżankach "a ta moja to..". Takie połowiczne rodzinki z przypadku "bośmy się znali 6 miesięcy a już 28 lat mam!" - to ślub. Jakiś seksuolog się wypowiadał że 80% małżeństw nie gada o seksie - i w większości niema prawdziwej czułości - a czasami nawet prawdziwej znajomości! I potem facet siedzi pod sklepem jak menel z kolegami i se ogląda inne - albo skacze w bok kiedy tylko może. A babkę tylko dzieci trzymają przy nim - a w 10% przypadków (choć w realu pewnie więcej) to nie jego dzieci. I potem zamiast ludzi - jest dwoje chamów i ich dziecko którego nie umieli wychować młodociany cham - bo w niekochającej rodzinie się nie da. A tym co im wychodzi to tylko przygnieść butem jak okazja - ale w kościele co niedziela.

 180. ~pomorzanin pisze:

  Prawdę ci powiem, sam mam tyle. Rzadko wszystko zmieścisz.

 181. ~:P pisze:

  ..żona jest afrodyzjakiem dla moich kochanek,bo facet żonaty zawsze jest bardziej atrakcyjny od nieżonatego :P

 182. ~Madźka pisze:

  Ciekawe co one mySlą widząc Ciebie: Ale sie posunął w latach! Ja przy nim wyglądam jak jego córka :)))))))))))))

 183. ~olo pisze:

  Wlasnie tak wyglada po 14 latach zwiazku no moze butelke odrzuce bo wypije ale sporadycznie.Pamietam kiedys jak rozmawialismy o wygladzie wlasnym i tak rzucilem zeby zadabala o siebie uslyszalem przestan palic to ja zadbam i schudne.Glupi uwierzylem.7 lat nie palilem a zona przytyla kolejne 10kg.Nie ma milosci nie ma nic tylko prosty sex na odczepnego.Mam kochanke od 3 lat.Kobieta jest starsza o 8 lat.I co z tego jak jest rewelacyjna.Madra kochajaca zadbana a sex rany to sam miod:)))Polecam wszystkim taki zwiazek:)

 184. ~Qlka pisze:

  Szanowny Panie moim zdaniem tak konczy kazdy czlowiek co zycie swoje poswieca drugiej osobie, kocha, zycie odda jesli trzeba za nia / za niego, ale nie wie, ze druga nasza polowa nas nie kocha. MILOSC Drogi Panie powoduje ze dwoje ludzi oddzialuje na siebie podobnie. Jedno drugiemu zyciem i miloscia odplaca - ale jak i kiedys, tak i dzis, miłosc to twor tak unikalny, ze prawie na rynku swiatowym niedostepny. Krotko: ONA CIE NIE KOCHA. Jestes dojrzalym, zorganizowanym zawodowo mezczyzna, wymien dwie stare koszule na dwie nowe, zmien dwie pary starych butow na jedna pare nowych, zainteresuj sie nowa dietą zeby dluzej i zdrowiej pozyc, dobre piwko sobie na wieczór kup a potem pomysl o tym komu mozna na tej ziemi pomoc, kto ma bardziej przekichane od Ciebie. Moj Przyjaciel jest w podobnej sytuacji co Ty i skupil sie na schroniskach dla bezdomnych zwierzat, moze to glupie dla kogos "swiatowego", ale facet uruchomil maszynerie datkow i pomocy skromnej acz regularnej od znajomych, rodziny, ochotnikow, twierdzi ze pomoc innym odmienila jego zycie, przestal myslec o sobie (Stefek kocham Cie za to). Tobie Drogi Kolego zycze wszelkiej pomyslnosci, sily. Nie stworzono nas by reklamowac poddanstwo, mamy w godle godnosc, siłe i honor. Nie kazdy juz o tym pamieta. Powodzenia. i duzo milosci z roznych najmniej spodziewanych kierunkow :)

 185. ~:P pisze:

  Myślę,że możemy wzajemnie czerpać z najlepszych naszych rozwiązań,aby osiągnąć zamierzony efekt. Żadna żona,nawet najbardziej przebiegła,nie zdoła się w tym połapać. Bo jakiż byłby sens objawienia się w swoim własnym,rzeczywistym obliczu przed majestatem małżonki,która niawątpliwie od razu przesądziłaby,że jest zdradzana na lewo i prawo. A tak myśli,że ma flejtuch i fajtłapę,ale to toleruje,bo "ma go na własność i nie musi się z nikim nim dzielić " ;P

 186. ~Ginekolog pisze:

  fuj... grzybice i choroby weneryczne do kraju przywozić. Tego głupia nie da sie wyleczyć

 187. ~emi rasz pisze:

  może wysyłać kwiaty czekoladki itd Co ma zrobić kobieta. Chodzi mi coś takiego extra z klasą. Nie znam go za dobrze po kilku randkach powiedział mi ze jestem zimna nie czuła i wyrafinowana i że mi nie zależy. Wszystko się zgadza poza ostatnim..

 188. ~lawenda pisze:

  Tylko wam pozazdrościć, bo wy nawet do tej jednej nie za bardzo...

 189. ~rybol77 pisze:

  normalnie się uśmiałem

 190. ~pl pisze:

  I ja muszę spotkać swe marzenie a nie jakąś pierwszą lepszą i się usrać - dzięki za rade

 191. ~po pisze:

  To porównanie najlepszych z jednej grupy do najgorszych z drugiej...

 192. ~wojak pisze:

  taki kit wciskają żebyście się dowartościowali. w wojsku średnią liczyliśmy z całej kompani i wyszło 20,5 cm .Tylko 2 miało mniej niż 15 cm

 193. ~pl pisze:

  ta właściciele firm.. Koleś powinien utrzymać rodzinę - nawet u usługach żaden wstyd - jest takie powiedzonko że praca nie hańbi - jak widać lumpeninteligentów nie dotyczy.

 194. ~fakty pisze:

  Śliczna Norweżka m.in. o polskich facetach: http://www.mojanorwegia.pl/kultura/polandianorewzka_paola_w_polsce_tv.html

 195. ~:-D :-D pisze:

  są, są, tylko ty nie załapałeś, że to 40-tka :-D

 196. ~WojakSzwejk pisze:

  polecam lewatywę. zobaczysz, że zmienisz zdanie o ciśnieniu kloca.

 197. ~kk pisze:

  ale w zwodzie?

 198. ~:-))) pisze:

  hahahaha:))))))))))))))))))))))))))

 199. ~5331681 pisze:

  heh ... wlasnie moim zdaniem jak ktos ma zdradzac to niech odejdzie od meza a nie ... szkoda gadac

 200. ~ona pisze:

  Przez polskie, bo jedna Cię nie chce? Mnie byś też nie pociągał jakbyś wyciągnął takie żale na forum publicznym.

 201. ~rybol77 pisze:

  jesteś gejem albo koniobijcą !

 202. ~co robić? pisze:

  Ja zaszłam w ciążę i myślałam że to męża a teraz lekarz obliczył że to jak byłam sama w Egipcie. Nie wiem co robić. może nie będzie taki ciemny.Mąż też ma ciemne włosy.

 203. ~asereher pisze:

  Mialem na mysli oczywiscie wpis Niezonatego. Feministki, ktorym nibym tak wiele kobiety zawdzieczaja spowodowaly dwie rzeczy: - faceci maja teraz darmowy seks, nie musza sie prosic starac o kobiety i seks, dlaczego? sprawa jest prosta, seks maja darmowy bo kobiety sa "wyzwolone" im sie tez "nalezy" - faceci teraz nie maja zobowiazan wzgledem kobiet, bo wszyscy zyja jak chca, kazdy moze robic co chce, patrz tez - darmowy seks

 204. ~jaaa pisze:

  Nic dodać nic ująć. Kobieta nie nadaje się do piłki, do piwa, do rozmowy o tym co nas kręci (sport, auta, kompy, foto, caraudio itd). W sumie kobiety nadają się tylko do jednej rzeczy.

 205. ~HAHAHA pisze:

  Dlaczego kobiety noszą buty na obcasie, malują się i używają perfum ?? Bo są małe , brzydkie i śmierdzą :D

 206. ~ddd pisze:

  Twoja matka pewnie się wyniosła jak tylko przestała cię karmić

 207. ~:) pisze:

  a ja naprawdę tak wyglądam!!

 208. ~lilith pisze:

  to zrób sobie te dzieci z kumplem, najlepiej w czasie meczu...a potem po browarku

 209. ~ona pisze:

  Może nie ma pieniędzy? Daj jej kasę. Mnie facet wygarniał, że się źle ubieram, to zmieniłam faceta na takiego, który mnie akceptował. Dostałam pracę, zarabiam kasę i już chodzę ładnie, modna ubrana.

 210. ~FACET pisze:

  Są kobiety ciepłe, miłe, wrażliwe i pracowite, mądre i wyrozumiałe. Są mężczyźni ciepli, mili,wrażliwi i pracowici, mądrzy i wyrozumiali. O reszcie nie wspomnę bo to uczniowie życia raczkują dochodzą życiowa podstawówka

 211. ~ewcia pisze:

  Ja byłam z mężem i kochałam się z miejscowym na plaży.

 212. ~----------- pisze:

  Nie przejmuj się. Średnia krajowa to 14cm.

 213. ~JACENTY178 pisze:

  Jeśli lubisz nieć wciskaną ciemnotę - to na zdrowie!

 214. ~ona pisze:

  Mnie wystarczy spotkać się z jakimkolwiek małżeństwem, by wiedzieć, że nigdy nie wyjdę za mąż.

 215. ~moniks01 pisze:

  o czym wy mówicie?! i wielkość i portfel nie pomoże jak nie będzie z nich użytku

 216. ~real pisze:

  Student...hmm, czyli młody siurek nie znający życia. Zacznij po pierwsze pracować. Oby tam gdzie sobie wymarzysz. Potem się ożeń. I wtedy ponownie się wypowiedz.

 217. ~dowcip mojego autorstwa pisze:

  zawsze to głupie pytanie : kto ci wybierał ? A jak to był wybór na chybił - trafił ? hahahahah

 218. ~mężatki pisze:

  to noc zmarnowana.

 219. ~Pacek pisze:

  Przepraszam pracowite kobiety

 220. ~paweł 31 pisze:

  w ręku i nie obgryzam paznokci.Lubie za to pobiegać, pójść na siłownię,coś poczytać.Tylko jakoś nie wiem dlaczego nie mam ochoty poderwać żadnej kobiety, coś mi mówi "Nie". Ma ktoś tak podobnie jak ja?

 221. ~G+++ pisze:

  Samotność jest złem doprowadza do powikłań psychicznych. Czasem trzeb pobyć w samotnosci z przyrodą na ty ale zbyt długie przebywanie doprowadza do tzw zdziczenia. Nie polecam wszystko juz w życiu przerabiałam za długo...........

 222. ~Zszokowany. pisze:

  Uuuuuuuu !,powazna sprawa,wspolczucie. Mikropenisizm, beznadziejny przypadek. Zadnych szans z kobietami.

 223. ~rozbawiony pisze:

  ty jestes idiotka a nie mezatka sorry workiem do ladowania bez urazy ale tez taka mezatke dymam niby z milosci tylko czyjej?

 224. ~goga-diu pisze:

  z tymi się jednak radę łatwo daje, przeważnie bywa z nimi proces krótki...są to mężatki, wdowy i rozwódki..... a dalej Boy-Żeleński wam doończy...

 225. ~Falstaff pisze:

  Mam wrażenie, że ten Twój facet to albo kompletny idiota, albo twór niespełnionych marzeń i fantasmagorii. Przecież żaden realny facet po zrzuceniu 20 kg nie bedzie już zainteresowany swoją 40-letnią partnerką, bo nie po to podejmuje się wyrzeczenia, trudy i niedogodności, żeby w nagrodę otrzymać jesiotra drugiej świeżości. Życie to ciągły rachunek zysków i strat. W zwykłych warunkach starzejący się małżonkowie trwają ze sobą z powodu czystego oportunizmu: spadek atrakcyjności seksualnej i biologicznej wymusza bycie ze sobą, ponieważ możliwości znalezienia nowego partnera są raczej znikome. Kiedy jednak jedno z nich, samo z siebie lub dzięki pomocy partnera potrafi wzieść się ponad stan szarej przeciętności, otrzymuje szansę oderwania się od nieatrakcyjnego partnera i odniesienia choćby chwilowego sukcesu. Dlatego nie jestem zdziwiony, ze kiedy Twój partner schudł 20 kg, Tobie pozostała tylko przyjaciółka, długopis, kartka papieru, smutne westchnienia i bezsilna zgryźliwość.

 226. ~dobrzemi :-) pisze:

  A ja odniosłam przeciwne wrażenie, zwłaszcza po spotkaniu roku ze studiów. Panowie podtatusiali, z brzuchami, łysi...Dziewczyny, prawda że nie wszystkie, prezentowały się lepiej. Może nie wyglądały młodziej, ale były bardziej zadbane niż panowie.

 227. ~patrzący pisze:

  weźcie się za siebie, a później dowalajcie nam. trzeba trochę popatrzeć w lustro i dodać samokrytyki

 228. ~aja pisze:

  niech zgadnę jesteś samotny tak? wnioskuję po punkcie pierwszym ,czyli kobieta ma również zacząć cię podrywać ,hmm a przynajmniej co podrywać?

 229. ~mahonan pisze:

  czym sie martwisz ,w dzisiejszych czasach liczy sie grobosc portwela a nie dlugosc przyrodzenia pozdrawiam.

 230. ~wymysliłam na poczekaniu pisze:

  przechodzi dziewczyna a na trawniku lezy i jęczy cichutko mała dżdżownica. A ona na to : to ty jesteś w pakiecie z facetem czy osobno ? hahahahahaha

 231. ~gosia pisze:

  Sa zadbane czterdziestki wierz mi , tylko wy mężczyżni tego nie widzicie .

 232. ~Eleutherny pisze:

  Kobity po prostu nie moga scierpiec, ze sa nam potrzebne jedynie do rodzenia dzieci. Potem, moga sie z domu wynosic :)

 233. ~edu pisze:

  Oczywiście przesadzasz, ale coś w tym jest. Z kobietami jest gorzej niż z facetami. Nie zapomnę Klientki w lecie w sukience ze śmierdzącymi strąkami spod pach ! Ohyda ! A jeszcze inna jak wstała z krzesła to były ślady moczu i musiałem wietrzyć pokój 10 godzin. Takich przykładów jest sporo - niestety.Jak się uśmiechnie to widać, że zęby dawno powypadały i smród niesamowity. Z facetami jest nieco lepiej co nie oznacza, że idealnie. Takie mam doświadczenia. Kobiety zadbane się zdarzają, ale raczej rzadko , może chcą ze względu na mój zawód wynegocjować niską cenę - bo udają że są biedne ?

 234. ~Działo pisze:

  no, mam podobnie - jak mi się facet podoba to sobie wyobrażam jak siedzi przed TV i zaświeżbi go tyłek - i wsadza rękę do gaci i sie drapie. Działa.

 235. ~alinka pisze:

  pytam , a kto Wam wybrał drugą połówkę? pewnie same,żeby pokazać , że ma się faceta. A potem, po latach takie narzekania. Ja kocham mojego męża, jesteśmy ze sobą już ponad 30 lat.Szanuje mnie całe życie.Nie czarujmy się nikt nie wygląda po latach jak kiedyś. Nam też przybyło i lat i kilogramów,ale to nie jest przeszkodą. O miłośc trzeba dbać.I wody nie oszczędzamy, myjemy się.Jak widzę te stare baby udające nastolatki , bo założy biodrówki i sama nie widzi jak wygląda to mi sie śmiać chce.

 236. ~tropiciel bazanterii pisze:

  Jak bys mi podpadl i uwodzil moja zone, pamietaj, ze twoj nabial jaki nosisz miedzy nogami bylby totalnie zmiazdzony.

 237. ~fdsfds pisze:

  to faktycznie imponujące...

 238. ~WIKI pisze:

  SPORO RACJI

 239. ~rozumiesz pisze:

  Nie rozumiesz. On zaczął przesiadywać przed telewizorem (taka bierna postawa w obronie przed tym co się obok niego działo) ponieważ to właśnie jego żona osobista nie widziała go i nie doceniała. Zwłaszcza tego, że wszystko co ma, ma dzięki niemu.Przestała go dostrzegać i dbać także i o niego.Prościej się nie da.Krótkie streszczenie.

 240. ~Tercia pisze:

  Zmusiłam się do przeczytania tego zbyt długiego tekstu, bo myślałam że znajdę w nim coś sensownego, ale nic z tego. Utwierdziłam się w przekonaniu, że w większości faceci to kolejne dzieci. Wychodzi na to, że żony powinny karmić, ubierać, nosy i pupy podcierać. Dlaczego kobieta ma sprawdzać czy mąż ma odpowiednie skarpetki, czy ma wyprasowaną koszulę, czy umył zęby i czy był u fryzjera? Nie bądźcie ofiarami losu, weźcie się w garść, bo się niedobrze robi od Waszego lamentu.

 241. ~asereher pisze:

  Ciekawy wpis, podbijam. Nie ze wszystkim sie zgadzam, ale nie bede podejmowal polemki z powodu braku checi. Wpis powinienien dac wszystkim sporo do myslenia, szczegolnie kobietom.

 242. ~? pisze:

  ze sląska jesteś?

 243. ~kobieta pisze:

  dodatkami. Jakoś tak jest, że wolą się wtapiać w tłum. A kobiety tech chcą, żeby inne im zazdrościły. Odwagi Panowie :)

 244. ~Darecki pisze:

  Często mam okazję widywać domy "eleganckich" kobitek..masakra! Strach wejść do kuchni bo taki syf, nie daj Boże umyć ręce w brudnej umywalce, a to co leży na podłodze poza sierścią i plamami po psie czy kocie to jest przedmiot dla badaczy kosmosu z NASA!

 245. ~i już pisze:

  Dresy są ok.W domu trzeba się czuć swobodnie.

 246. ~moniks01 pisze:

  chłopie a czym ty sie martwisz! powiem tak- nie ma różnicy czy jest duży czy mały jeśli wiesz co z nim trzeba zrobić sukces masz w kieszeni

 247. ~_JaC pisze:

  Tendencyjny artykuł z tendencyjną tezą. Niejednokrotnie spotykałem swoje rówieśniczki szkolne (z podstawówki, ze studiów), które przy mnie wyglądały jak ciotki. Dodatkowo sporo kobiet pozostających w domu przy dzieciach jest w porównaniu ze swoimi pracującymi mężami dość naturalnie zaniedbanych, przy czym "naturalnie" uważam za komplement dla domowego ciepła i pozytywnej "mamusiowatości".

 248. ~ZUS pisze:

  PRACUJĘ W ZUSIE . DODTANIESZ RĘTĘ INWALIDZKĄ MUSISZ WYPEŁNIĆ NP-7

 249. ~bell pisze:

  Nie wystawiaj mi języka. Palant z kolesia i koniec.

 250. ~Odzyskiwaczka pisze:

  Jeśli oddzielić życie prywatne od zawodowego, to nie jest to transakcja. Nie zgadzam się z takim stwierdzeniem. A jeśli na bieżąco ludzie pilnują się i starają, to zawsze można zobaczyć w tej drugiej osobie atrakcyjnego mężczyznę, atrakcyjną kobietę. Ktoś musi dać po prostu przykład a nie oczekiwać wciąż zaangażowania z jednej tylko strony. W takich przypadkach, ludzie prędzej czy pózniej się rozstają lub przestają być sobie bliscy.

 251. ~bewa pisze:

  ale pech

 252. ~Madźka pisze:

  No, pomyśl nad tym jeszcze. Może zgadniesz?

 253. ~wiem pisze:

  niestety kazda będziemówiła z grzeczności OK ale zawsze będzie ciebie zdradzała

 254. ~Henka pisze:

  A Ty rozczarowany, ze kobieta ma SWOJE zycie a Ty nie?

 255. ~socjolog pisze:

  Niezdrowe było tylko to,że wierzyłem w coś przez 17 lat - co tak naprawdę nie istnieje.I dziś,gdy córka mi pisze z Belgii,że nowy Pan mojej żony - leje ją po pijaku -jestem szczęśliwy naprawdę.Niech każdy raz który czuje na swoim ciele - będzie razem pamięci -za każdego polskiego faceta,który kochał swoją kobietę,szanował.

 256. ~kfiot pisze:

  Nie rozumiem o co Ci chodzi.. O to, że podczas przesiadywania męża brzuchola w domu, przed telewizorem, z browarem w ręku, żona woli wyjść na zakupy zamiast siedzieć przy nim i piwo podawać? Teraz są czasy, kiedy i kobieta i mężczyzna pracują, utrzymują dom i tak jak oboje się udzielą, tak mają oboje prawo do słabszych dni, ale także do spędzania wolnego czasu według swoich ambicji, zainteresowań itp..A spędzanie wolnego czasu razem? Owszem, jeśli każda ze stron dba o to, by tej drugiej dogodzić. Bo co to za spędzanie czasu wiecznie przed TV, albo na zakupach?

 257. ~rici pisze:

  Dlaczego kobieta idac wieczor wyrzucic smieci, gdzie nikt jej nie widzi to 2 godz. sie pacykuje.

 258. ~(: pisze:

  Żeby tylko Ci coś do oka nie wpadło. Teraz tyle tego ptactwa lata...

 259. ~Żorżyk pisze:

  pruchno... nie wiem nawet jak pomalowane i nawonione

 260. ~45 lat pisze:

  same sobie ich wybralyscie, zawsze wstydzilem sie kobiet, teraz nie mam takiego problemu i brzucha za duzego tez nie mam, dbam o siebie ale nie w tym rzecz spotykam czesto kolezanki z dzieciństwa ktore pamietam zdarzalo sie nie za bardzo chcialy sie zadawac z takim jak ja malo przebojowy i teraz maja swoich gwiazdorow co po niektóre to naprawde widac pluja sobie w brode ale teraZ tylko to im zostalo i oczywiscie net ;)

 261. ~pablo pisze:

  Lllulamae - ty chyba w życiu ze swojej wsi nie wyjechałaś skoro piszesz takie bzdury...

 262. ~Agneszka pisze:

  napisał przystojny latino lover...

 263. ~żal żal żal pisze:

  bolek,ale ty jesteś głupi

 264. ~Goguś pisze:

  Co ta smarkata w nim widziala!!? Taka z niego fleja, wielki brzuch, brudas nieogolony, smierdzacy piwskiem od rana do wieczora. Takie pytanie zadaje sobie niejedna "niby zadbana", zostawiona 40-stka i 50-tka, czyli stare kobiety. Takie pytania zadaje się wtedy gdy sie widzi "byłego" jak defiluje z 20- 30-stką po deptaku na osiedlu i pcha wózek z dzidziusiem

 265. ~tomi_78 pisze:

  A to dziwne, bo im mniejszy iloraz iteligencji tym wiecej kobiet, widzialas kiedys dresa narzekajacego na powodzenie? A ludzi z wyższym wykształceniem znam paru, zarowno kobiet, jak i mezczyzn. Tez czasem obserwuje, np. jak do laski podchodza rozni kolesie w klubie. Wygladaja normalnie, w sensie, gdyby przysli do mojej siostry to moglbym miec takiego szwagra. Ale ona mowi wszystkim NIE i na koncy wychodzi z najwiekszym debilem. Jej zycie, jej sprawa ale po co sie potem uzalac, ze pije, bije itp.? Ale innego by nie chciala bo by ja nudzil po tygodniu, bo chodzi do pracy, gotuje, zmywa, czyta ksiazki

 266. ~scandic pisze:

  własnie!!!norwezka sie kształci.nie patrzy ile da mąż.patrzy ile sam moze osiagnąc.sa ambitne.instytucja utrzymanki nie nalezy do popularnych.dodam że tez maja dzieci,piora ,gotuja.prowadza dom i zycie towarzyskie.Ale norwezka nie zaczyna dnia od makijazu,ton pudru i tuszu do rzęs."wbija sie" w WYGODNE czyste ubranie i zaczyna domowe obowiazki.potem praca,nauka ,dzieci.pozostaja piatki na towarzyskie spotkania bo sobota nalezy do rodziny.jakoś nie słysze wylewanych zalów ze nie ma dyskotek kolezanek ,plotek z kolezankami.jest DOM,RODZINA,PRACA a dopiero potem rozrywka.wspólnie zarabia sie na zycie WSPÓLNIE chowa dzieci,duzo ruchu,sport w kazdym wydaniu.i zamiast pogoni po centrach za nowymi kiecjaami sa wypady do domku w górach,narty,ryby,wycieczki z plecakiem.przecietna zycia taka że w polsce tylko pomarzyc.zabawy dyskoteki,kawiarnie,restauracje zostaja na czas emerytury!!!!dopiero wtedy kobiety maja czas na fryzjera kosmetyczki,salony odnowy,ładne garsonki,buciki,obiady z kolezankami w restauracjach,dobre wino,koncerty.która polka by na to przystała?/polkom marzy sie milioner który od razu zasponsoruje super auto i bedzie tyrał na pasozyta..niestety-jesli szukacie takich w scandynawii srogo sie zawiedziecie.praca praca i jeszcze raz praca-to jest to co sie tutaj szanuje..i nie mówie o jakimś marginesie obyczajowym-ale o etnicznych norwegach..

 267. ~Pyzol pisze:

  O,matuchno,czy Ciebie człowieku ktoś ubezwłasnowolnił???Zacznij choć troszkę myśleć o sobie,spójrz w lustro i powiedz"też mi się coś od życia należy". Pokochaj siebie!!

 268. ~. pisze:

  Synek, zwal se i idz spac

 269. ~ewka30 pisze:

  Jak ja lubię czytać wpisy takich niedowartościowanych chłoptasiów. Albo ledwo wąs się sypie, albo brzuch zasłania męskość. A rzuca się i mądrzy jak by był Adonisem hihihihi.

 270. ~Agnes pisze:

  dokładnie...polskie spasione, obrzydliwe, śmierdzące knury...powinni ich pozamykać

 271. ~Hexe pisze:

  Zeus , nie chodzi o spędzanie pół dnia w łazience . Mój były potrafił sie nie myć przez parę dni ! Latem ! A bieliznę zmieniał co tydzień . A brud za pazurami to w/g Ciebie ładnie wygląda ? Trochę trzeba zadbać o siebie i dotyczy to obu płci . A mycie sie powinno być oczywiste dla każdego . Co innego facet w porozciąganych dresach przed tv(skoro lubi dresy porozciągane , niech chodzi) , czysty i w czystych ciuchach a co innego tygodniowy brudas , lepiacy się do fotela. Pozdrawiam !

 272. ~heh pisze:

  Nie dość, że dowcip to jeszcze życiowy,takie lubię.

 273. ~odpowiadam pisze:

  Aniu, ten topik jest o zdradzie, jakbyś nie zauważyła ;), może rzeczywiście trochę za dużo tych seriali ? :) Anna to bardzo ładne imię...

 274. ~po co? pisze:

  je wielbili, faceci i tak wolą 20 latki. po co się oszukiwać

 275. ~W.A. pisze:

  Mam pieniądze, ładną cerę, ładne zęby itp. i dlatego mierzę wyżej niż Polki

 276. ~Andreas pisze:

  Napisano kiedyś w piśmie że kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. A tak serio to niestety prawda jest po środku bo niestety niektóry mężczyźni i w brew pozorom kobiety też nie są idealne w swojej czystości i higienie, a nie chcę tu przytaczać żadnych przykładów bo zaraz zostanę posądzony nie wiadomo o co. Ale taka jest niestety prawda tak więc nie mówcie że facet w dresie i z piwem w ręce jest nie wiadomo jaki paskudny bo same w dresach chodzicie po domu a to też nie jest takie sexy jak by się mogło zdawać. Ps. to że ktoś jeden raz na 10 nie umył zębów przed spaniem nie jest od razu brudasem bo może był zbyt zmęczony po 8 godzinach roboty a może i 10 godzinach i poszedł od razu spać tak więc radzę przed pomyśleć a nie pisać trzy po trzy nasze piękne sex bomby.

 277. ~facet pisze:

  Jeśli gdzieś ktoś widział zadbaną czterdziestolatkę to tylko za granicą!Na pewno nie w Polsce!Polki sa obleśne i bardzo grube!O ich zapachu to nawet nie wspomnę bo można zwymiotować!

 278. ~Madźka pisze:

  Niezdrowo jeść po 18, zapamiętaj sobie

 279. ~syrena pisze:

  weź ją na zakupy

 280. ~ktoś pisze:

  fajna jesteś, ale tak się porobiło że kobieta chce czarnego a żółta białego , na szczęście nie wszyscy się zmieszają, chyba

 281. ~pielęgniarka pisze:

  Musiałeś prowadzić niezdrowy tryb życia..:)Miłość nie ma z tym nic wspólnego..:)

 282. ~-- pisze:

  Nie widziałem jeszcze ładnej Polki z Arabem/Afrykańczykiem

 283. ~rozumiem pisze:

  I trudno się dziwić. Mojego męża poznałam gdy był biedny jak mysz kościelna. Nie rozmawiamy o tym,nie chcę go urazić bo dla niego to trudny temat(miał ciężki dzieciństwo, ja z resztą też). Do wszystkiego staramy się dojść sami ciężką (dosłownie ryjąć w ziemi) pracą. Mimo, że długi nas gonią a windykacja nieraz listonosza do nas wysyłała, nadal się nie poddajemy(bo będzie po nas). Siadamy wieczorami i pytamy jak przetrwać następny miesiąc i oby do wiosny ! Nie zrozumie ten kto zawsze wszystko miał. Jest najlepszą rzeczą jaka mnie w życiu spotkała i obym się na nim nie zawiodła bo przepadnę...

 284. ~mylisz się pisze:

  A z prawego łoża mają wzory, zawsze?

 285. ~Madźka pisze:

  ale Was zabolało, az mi Was szkoda, panowie :))))))))))))))))))

 286. ~:) pisze:

  no, pod warunkiem ze sie dokładnie ogoli, hehe. Jak podrośniesz to sie przekonasz, kobiety po 40 to porażka, żedne kosmiczne zabiegi nie pomogą (nie mówię o pasjonatach czy ciekawskich, którzy chcą spróbować:). Tylko młode się liczą w te klocki.

 287. ~DJ pisze:

  Kolejny powód, żeby faceta starać się poznać: na basenie na siłowni lub nordic walking. Masz wtedy pewność, że lubi aktywny tryb życia.

 288. ~młoda pisze:

  dawno się tak nie uśmiałam!stary pryk sobie schlebia ,że jest atrakcyjny!!!ha ha ha!!!

 289. ~5331681 pisze:

  hehe gosciu chcial mi tylko pomoc :P

 290. ~polka pisze:

  Nie wyobrażam sobie, aby murzyn lub jakiś taki mnie tykał. Patrze ze zdziwieniem na polki czasem są takie ładne i idą z murzynem i czarnym dzieckiem. Pana z chinką też można spotkać...

 291. ~carla pisze:

  zgadzam się

 292. ~Ogier pisze:

  Spytaj czy by ci nie przyciela winogron przy odbycie.

 293. ~olo pisze:

  to racja widać po języku tych zgorzkniałych polskich księżniczek.

 294. ~scandic pisze:

  zapłacic???dobre sobie-dodam ze dla mnie zostawiła swojego rodaka..

 295. ~moniks01 pisze:

  Wydaje mi się KTOSIU że nie całkiem normalna osoba z Ciebie!!!

 296. ~Kfas pisze:

  Zadna skala glupoty juz mnie nie zdziwi takze badz spokojna :)

 297. ~siwy57 pisze:

  kilka wyjatkow nie jest regula,a jezeli facet idac na jazde rowerem,pograc w noge , zacznie sie golic i zmieniac bielizne to zona szybko sprawdzi na czym chce jezdzic i gdzie idzie strzelic gola-my nie mamy uplawow i nie zmieniamy podpasek a "tapety" na twarz tez nie musimy nakladac.Kobiety tez ciezko pracuja ale typowe prace fizyczne wykonuja faceci,a przepocony nawet po kapieli nie ma w torebeczce perfum i zapach bywa rozny-szczegolnie gdy dojdzie do tego piwsko i papierochy-a ta "uczona" ktora uczyla mycia zebow,to chyba doszkalala sie szorujac kible nie obrazajac sprzataczek.

 298. ~agson pisze:

  raz dziennie umyć ręce a wieczorem kąpiel no no.. Czyścioszek z Ciebie ;D i nie obrażaj Zeusa.

 299. ~ojciec pisze:

  panie w tym wieku to już tylko reklamują geriavit

 300. ~Marzanna pisze:

  Popieram...Mężczyźni nie mają skrupułów.

 301. ~kobieta pisze:

  to kobiety są zawsze atrakcyjne!faceci to stare niezadbane dziady!!gacie śmierdzące i tyle!!!

 302. ~lolitka pisze:

  ten atrakcyjny facet przez całe życie to jest z przodu czy z tyłu!!!ha ha ha!!!

 303. ~Mikrus pń pisze:

  33 lata 184 cm / 80 kg mgr dom ,miły, miłośnik kobiecego piękna i romantycznych wieczorów, wakacje we Włoszech , hiszpanii na Bali. tylko ten mikrus

 304. ~RADA pisze:

  NO JAK JUŻ DAŁEŚ TAKI POPIS O KONCIE I SUPER FACECIE TO FAKTYCZNIE SKROMNY SZUKA SKROMNEJ. JA DZIĘKUJĘ...OD RAZU CO MĄDRZEJSZA TO UCIEKNIE, BO PRZYNAJMNIEJ JA NIE ZAMIERZAM CZUĆ NICZYJEJ WYŻSZOŚCI CAŁE ŻYCIE, BO MA WIĘCEJ ZER.... SZCZERZE CI RADZĘ, JAK CI ZALEŻY NA NORMALNYM ZWIĄZKU NIE OPOWIADAJ DŁUGO O TYM SWOIM KONCIE, PÓŹNIEJ OPOWIESZ PRZYNAJMNIEJ BĘDZIESZ MIEĆ PEWNOŚĆ CZY ONA COŚ DO CIEBIE CZUJE A NIE DO ZER NA KONCIE....

 305. ~hanzlik pisze:

  Takie LUJE przyjeżdzajom ze wasszawy kielc i lublina.

 306. ~444zx pisze:

  Baby to ch*je :) I tyle w temacie !

 307. ~marco pisze:

  kobieta rozkwita po 30tce.to najlepsze lata dla niej.jeśli o tym nie wiecie to marni z was mężczyźni!

 308. ~aurora pisze:

  jakbyś nie zrozumiał, to chodzi głównie o HIGIENĘ OSOBISTĄ. bałagan to jedno a dbanie o siebie to inna sprawa. myjesz codziennie (rano i wieczorem) ząbki? zmieniasz codziennie skarpetki i bieliznę? myjesz się przynajmniej wieczorem? pomijam już bałaganienie, bo to nie to jest sednem tematu. ale brak dbałości o podstawową higienę jest zatrważający, a dla wielu mężczyzn to uzycie szczoteczki do zębów to chyba ujma na honorze :/

 309. ~566 pisze:

  I oby znalazł

 310. ~miau pisze:

  gacie i klapki to Polak po 36 r. zycia

 311. ~! pisze:

  Mentalność Norweżek od mentalności Polek różni się tym, że Norweżki nie wybierają partnera na zasadzie "ile mi zapłaci"

 312. ~kobietka pisze:

  skąd to spisałeś?

 313. ~Ada pisze:

  a to swińtuchy

 314. ~fuj pisze:

  może i zadbana ale stara to będzie do końca

 315. ~xr pisze:

  Prawda,coś w tym jest ;)

 316. ~mąż pisze:

  jak ma w domu co należy to nigdzie nie pójdzie.

 317. ~NIE-pantoflarzom pisze:

  Moje Ty biedactwo. Żal serce ściska jak się czyta te wypociny. Dałeś się zapędzić pod pantofel to i masz. Pantoflarze są nudni, więc się nie dziw, że zona ucieka - choćby do cenrum handlowego, byle dalej po prostu.

 318. ~30latek pisze:

  kobieta po 40tce myśli o seksie jak chłopak po 20tce.szczerze? to mąż takiej 40tki nie ma jej nic do zaoferowania.pozostaje jej młody kochanek.

 319. ~ja kocham pisze:

  Chodzę często w dresach i przechodzonym podkoszulku,bez makijażu a mój mąż przychodzi do mnie i mówi, że ślicznie wyglądam. Niczego więcej mi nie trzeba. A gdy gdzieś wychodzimy wiadomo, staram się naprawdę ładnie wyglądać..wystarczy jego wzrok wymowny. Taki sam mam do niego stosunek. Nie ważne czy ma na sobie przetarte spodnie czy garnitur. Nie patrzę na niego z perspektywy zewnętrznego wyglądu. Doceniam to co dla mnie robi i staram się mu to oddawać z nawiązką. A to miłość właśnie.

 320. ~Bea pisze:

  a za parę lat stary purcie ona zostawi ciebie!!! Wiesz o tym???

 321. ~Anna pisze:

  przynoszę więcej, a jeszcze piorę, gotuję i ..wysłuchuję głupich uwag na temat tego że oglądam głupie seriale w tv

 322. ~maku_matematyk pisze:

  JESTEM STUDENTEM MATEMATYKI NA UNIWERSYTECIE I JAKO FACHOWIEC UMYSLOWY, FACHMEN, PIEKNY SAMOTNY WILK MOGE WAM POWIEDZIEC TYLKO JEDNO: Prawdziwy facet: 1. nie podrywa (czytaj:prosi) żadnej kobiety. Jak się pojawi to się pojawi, jak nie to nie. 2. nie pracuje w żadnych marketingach, liżąc d... klientom, etc. Dodatkowo idioci myślą że mając własną firmę są Panami:D. Nie wspomną tylko, że ich szefem są KLIENCI, którym muszą lizać d... reklamami, zachęcaniem, uśmiechaniem się, etc- od których zależy ich byt. 3. Jeśli zarabia, to jako FACHMEN- fachowiec umysłowy lub fizyczny. Płacą mu jako konkretnemu fachowcowi- albo naukowemu (matematycy, fizycy, chemicy, inżynierowie, biolodzy, naukowcy, lekarze, etc), albo fizycznemu. Może także być artystą, humanistą- ale Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA, bez żadnej komercyjnej sztuki dla mas- ale to co czuje. Kobieta? kobieta niech się maluje i dba o bycie zadbaną, etc w wieku 40 lat. Kobita, jak to kobita, marnuje swoje życie na dostosowanie się do mody, ludzi, etc. Cóż, są ludzie i LUDZIE.

 323. ~ja pisze:

  Nikt nie zrozumiał?

 324. ~Piotrek pisze:

  Dzięki, dobry tekst na barowy podryw. Założę się że na kobiety wychowane na romansidłach działa :)

 325. ~5331681 pisze:

  Zauwazylem ze mialy ochote na blizsza znajomosc ze mna ostatnio 2 kobiety ... jednak zbyt ... puszyste ... chcialbym po prostu jakas normalna osobe ... nie mowie ze jak ktos grubszy to jest nienormalny, absolutnie nie ... po prostu nie podobaja mi sie kobiety z nadwaga ... mam prawo to powiedziec ... tak samo jak obiektywnie moge skrytykowac siebie ...

 326. ~Andy pisze:

  Pięciocyfrowy dochód miesięczny 856,58zł :D Aleś mnie kolo rozwalił tym stwierdzeniem

 327. ~Mordasińska pisze:

  na miętko czy na twardo? A może jajecznicą??

 328. ~Alojz pisze:

  nie podpisuj się facet dzieciaku

 329. ~kobietka pisze:

  facet w średnim wieku to zabytek dla kustoszki.

 330. ~logika pisze:

  miała stroić za swoje a nie za jego to też by musiała przystopować...

 331. ~miro hg pisze:

  27 lat, 185 cm wzrostu, szczupła budowa ciała (74 kg), brunet, cera lekko śniada (naturalnie, nie żadne solarium). Mam twarz o wiele młodziej wyglądającą niż mój wiek. Poznałem wspaniałą 26-letnią dziewczyną, wszystko się jej we mnie podoba poza seksem i seksapilem. Zawsze starałem się dla niej ładnie wyglądać, może nie mam gustu, ale nie jestem brzydalem. Nie palę fajek, alko nigdy nie nadużywam. Ona mówi,że jestem świetnym kompanem, ale nie możemy być razem, bo nie pociągam jej. A wiem, że lubi szczupłych brunetów....I co??Jestem załamany psychicznie przez polskie kobiety:(

 332. ~wrocław pisze:

  Wszystko piekne ladnie, ale chyba PEDANT z Ciebie. Czy aby na pewno "wycofales sie" ze zwiazkow? A moze to kobiety, zrazone tym wiecznym staniem na bacznosc, wycofaly sie z Twojego zycia? Pomysl o tym.

 333. ~agson pisze:

  i dlatego wybrałam na partnera archeologa :)))

 334. ~ginger pisze:

  niestety, racja...

 335. ~Bea pisze:

  A zresztą BABECZKI przestańmy dyskutować z tymi żałosnymi wypierdkami.Nie nasza liga.Frustraci i marzyciele i TYLE.

 336. ~facet pisze:

  to chyba mają niski status społeczny to i nie dziwota że mają w domu dresy z brzuchem.

 337. ~kilka słów pisze:

  autorka postu troszke przesadza- mieszkam w Irl prawie 10 lat i niestety- nie każdy z panów jest taki "och i ach", wielu z nich to zaniedbane flejtuchy, w rozciągniętych dresach,białych adidaskach,"żaloba" za pazurem,ale sygnety złate na paluchach są, do tego ten smrodek, bo zapomnieli,że istnieje taki wynalazek jak prysznic czy wanna. Srednia przyjemnośc stac za takim facetem w kolejce czy siedziec obok w kinie, stać w autobusie...To chyba często kwestia higieny i zwyczajów wyniesionych z domu- niezaleznie od tego czy facet jest Polakiem,Hiszpanem, Niemcem.

 338. ~Piotr pisze:

  To jak nazwać tych, którzy szukają potwierdzenia swojej męskości u "starych lasek"? Niedowartościowani desperaci?

 339. ~zadbana pisze:

  Mam syna:) i wystarczy, więcej dzieci mieć nie zamierzam bo zwyczajnie nie mam na to czasu.

 340. ~Bea pisze:

  Aż żal czytać takie żenady jesteście ŻAŁOSNYMI,zakompleksionymi pseudo-facetami z małym móżdżkiem i nie tylko!!! Ha,ha,ha A Ty spaśniaku z móżdzkiem wielkości orzeszka.JUż widzę te twoje foczki które wyrywasz-chyba w swoich snach -bo co ci zostaje -a potem budzi cię mamusia.Która laska z klasą i z mózgiem na ciebie spojrzy bądz realistą!!!

 341. ~sloneczko pisze:

  jest po 50 i nie jest brzuchaczem,wyglada duzo mlodziej,jest zadbany i zawsze pachnacy.Uwielbiam jego zapach..tesknie za nim

 342. ~ELLLA pisze:

  JA ZNAM JEDNO MALZENSTWO ON 33 LATA ONA 32,ONA WCZESNIEJ SIE PUSCILA Z JAKIMS POTEM CIAZA JEJ I URODZILO SIE DZIECKO ON ZAAKCEPTOWAL TO....TERAZ JEST TAK ZE ON W DOMU SIEDZI ZARABIA NA KOMPUTERZE ONA STUDIUJE MESKI INTERES HAHAHHAHHAA ZNIKA POPLUDNIAMI NA SESJE STUDENCKA DZIEKO PODRZUCAJA CIOTKA,GDY SA RAZEM ON UBRANA WYMALOWANA NATOMIASTO ON W DRESACH HAHAHAH MA RACJE SZUKA INNEGO JUZ....PANOWIE OPIAMIETAJCIE SIE MYJCIE SIE UBIERAJCIE SIE A NIE W MAJTORACH I W GACIACH SMIERDZACYCH CHODZICIE I MYJCIE ZEBY SMIERDZIUCHY....POTEM JEST DUZO ROZWODOW POZDRAWIAMMMMMMMMMMMMMM

 343. ~ja pisze:

  Hiszpanie odważni? A to ciekawe.

 344. ~Olgierth pisze:

  I jak, palce nie bola ?

 345. ~socjolog pisze:

  Jeśli naprawdę jesteś pielęgniarką to Ci napiszę - byłem już tak związany na poziomie Energetycznym - skończyło się to dla mnie zawałem,po 17 latach związku.Coś jeszcze??

 346. ~Normalna pisze:

  Amen:)

 347. ~ech pisze:

  z pomywaczami i innymi

 348. ~ja pisze:

  Popieram. Wśród moich znajomych to najczęściej faceci prowadzą "dom". P.S. Mam 23 lata.

 349. ~trudne pytania bez opowiedzi pisze:

  Ty jesteś singielką, która kopci się z młodymi dobrze wyposażonymi chłopcami / młodzieńcami, których zmienia tak często jak kolor do powiek czy może raczej NIE ROBISZ TEGO WCALE I TAK NAPRAWDĘ JESTEŚ STARĄ PANNĄ ?

 350. ~Ogier pisze:

  Przyprowadz mu 18 letnia pupcie do bzykani to zobaczysz efekt

 351. ~kochająca koty pisze:

  a mnie zniechęcał do faceta własnie taki tekst- no koncie mam tyle i tyle, mam mieszkanie w X, działke w Y, mysle, aby budować się w Z...Są kobiety , którym pieniądze nie imponują- bo o nich cały czas gadać sie nie da...Zastanów się czy szukasz młodej,ładnej "niezużytej"- bo ci "trofeum" potrzebne, a może nie szukasz w odpowienich miejscach? pozdrawiam

 352. ~Lex pisze:

  Jakim prawem go oceniasz na tej płaszczyźnie? Nic nie wiesz, ani o jego kierunku, ani o tym co wniósł do nauki. Komentuj jego wypowiedź na temat, a nie odbiegasz i pajacujesz... żałosne

 353. ~2+2 pisze:

  po się starać jak po 30 wolnych facetów jest tak mało , że i tak każdy ma wzięcie . Jak mnie żona rzuci z obrzydzenia zaraz znajdzie się inna z czułością patrząca na męskie skarpetki porozrzucane po domu :)

 354. ~mądraflądra pisze:

  ja nie napisałam że kochasz bo jest nieosiągalna tylko że ta miłość wydaję Ci się taka "do szaleństwa", i przybrała takie rozmiary bo kobieta którą ją obdarzyłeś jest nieosiągalna...hmm... nie wiem czy to co napisałam jest logiczne i rozumiesz o co mi chodzi:) generalnie może przez to że żyjesz tą miłością nie dajesz szansy innej, którą zapewne masz pod nosem tylko jej nie zauważasz...

 355. ~andzia pisze:

  Brudne włosy popalone przez nie wiadomo co, lakier odłażący płatami z uświnionych pazurów, fałdy tłuszczu wylewające się z przyciasnych i przykrótkich koszulek, tandetny makijaż. Mam wymieniać dalej koeżanko?

 356. ~fakty pisze:

  I Duńczycy. Polek nawet nie ma w rankingu :-). Duńczycy wybrali przede wszystkim Skandynawki

 357. ~Rudger pisze:

  To chyba jakiś idiota. Niedługo mu się znudzą te gierki i sex dostanie gdzie indziej:) A Tobą pewnie się pożegna:)

 358. ~Lex pisze:

  Jestem przedstawicielem młodego pokolenia (20 lat) i przerażają mnie zachowania większości kobiet w tym wieku. W kuchni przypalają wodę na herbatę, a jeśli chodzi o porządek, to nie wiedzą, co to słowo znaczy. Nie sprzątają po sobie, rozrzucają wszystko i żyją w chlewie. Nie jestem szowinistą, potrafię coś ugotować, ale miło by było gdyby moja kobieta też potrafiła, żebyśmy się mogli wymieniać. Co do porządku, to zawsze po sobie sprzątam, odnoszę naczynia po jedzeniu, zmywam, odkurzam itp. i aż mnie mierzi gdy widzę jakiś większy bałagan. Skąd się to wzięło, że facet potrafi się zmobilizować i po sobie posprzątać na błysk, a kobieta się rozleniwia z dnia na dzień?

 359. ~:) pisze:

  i sfrustrowane. Prawda jest taka, że wszsytkie po 40 muszą się rano golić jak faceci.

 360. ~wertyk pisze:

  Widzisz, ja jestem w stanie, a kobiecie trzeba dyskretnie, ale regularnie przypominać o kilkukrotnej dysproporcji zarobków, żeby jej się w główce nie po...bało.

 361. ~Falstaff pisze:

  To nieważne, czy dowartościowany, czy wręcz przeciwnie, z małym poczuciem wartości. Co młode, to młode. Starzejący się ludzie są odstręczający, niezaleznie od tego, ile litrów pachnideł wyleją na siebie i iloma kilogramami świecidełek upiekszą swoje próchniejące ciała.

 362. ~11/10 pisze:

  11/10

 363. ~Ogier pisze:

  Pewnie to Hiszpan z Maroka

 364. ~NATURA pisze:

  zabytek dla kustosza !!!!

 365. ~ MIASTO POZNAŃ pisze:

  DOBRE

 366. ~:-) pisze:

  Kolejna kobieta z Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Polek podszywa się pod mężczyznę :-)

 367. ~Tak też bywa pisze:

  Mam doświadczenie z wiecznie mało mającą żoną. Najpierw mieszkanie, potem dom, potem wyposażenie jak z muzeum, ogród niemal do zwiedzania za biletami, osobisty samochód z wyposażeniem na maxa pod kolor włosów, wczasy letnie tylko w domku z basenem i broń Boże w Chorwacji czy jakimś Egipcie, zimowe w Alpach, spektakle w wiedeńskiej operze itd. Jej pensji starczało na kosmetyki, i drobne ciuchy, bo już benzyna, komórka i poważniejsze ciuchy, to z tzw wspólnego /mojego/ konta. Wspieranie w trudnych momentach, finansowanie dodatkowych, a niewykorzystanych przez Nią studiów oraz filozoficznych spotkań, w domu zaś Pani do sprzątania, ect. W drugą stronę zaś słyszałem w trudnych momentach - ja się na tym nie znam..., pożytku z żony jako kobiety niewiele, bo ciągle czymś zajęta... Wiesz jak się skończyło? Po ślubie ostatniego dziecka, spakowałem osobiste rzeczy, zamknąłem konto i złożyłem pozew o rozwód. Dziś mieszkam w kamienicy, odbudowałem swoje zdrowie, zająłem się pracą, wspomagam dzieci tak ojcowsko jak i delikatnie finansowo, a jak wydobrzeję psychicznie, może ostrożnie rozejrzę się za partnerką na resztę życia... Była żona zaś szybko sprzedała dom, bo nie była w stanie go utrzymać i korzystając z tej kwoty nadal żyje pełnym towarzyskim życiem... a dzieci odwiedza by się u nich najeść... Na długo Jej wystarczy, to Jej sprawa... Chociażby pioruny z nieba waliły, już nie pomogę. Nie chcę Jej widzieć!

 368. ~pasztecie.. pisze:

  a chciał cie ktokolwiek poza psem sasiada???

 369. ~Czarna Inez pisze:

  ale po co ma to konczyc taki uklad moze trwac kilka lat bo wszyscy sa zadwoloni maz bo ma swiety spokoj a kochankowie maja sex

 370. ~Zeus pisze:

  Twoje cudowne słowa użyte z taką ekspresją świadczą o Tobie droga zraniona Pani. Widocznie należysz do tych homo nie wiadomo. Pozdrawiam

 371. ~anna pisze:

  czytaj ze zrozumieniem, za ordynarny jezyk

 372. ~Falstaff pisze:

  O, jaka groźna!!!Mnie niedojdo nazywasz ofermą?Chyba pomyliłaś mnie ze swoim mężulkiem. A może dbasz o siebie dniami i nocami, a tu jak nic tak nic. Mizeria, zgryzota, samotność.

 373. ~Anna pisze:

  to kup jej Diora, jak cię na to stać.

 374. ~Zeus pisze:

  Popieram w 100%

 375. ~szmatex pisze:

  przeciez to namiastka kobiety.mozg jej spuchł i dlatego jest wielkosci orzecha.na dodatek swiatu obwieszcza ze jest tłuczkiem i "flanela"..dobre..lecz sie!!

 376. ~Seneka pisze:

  Pan porucznik mówi, że dobry z was żołnierz. Brawo! zgadzam się

 377. ~Moniks01 pisze:

  Niemożliwe!! Istnieją jeszcze tacy mężczyźni???

 378. ~Ogier pisze:

  Tak to sobie mozesz powiedziec do swojego starego jak ci na to pozwoli.

 379. ~pielęgniarka pisze:

  Dyskusje owszem....:)wtedy następuje zjednoczenie na poziomie ducha.Jeżeli dodać do tego koncentrację woli, która u zakochanych pojawia sie spontanicznie, miedzy dwoma duszami może dojść do głębokiej komunkacji, która da sie porównac jedynie ze stopieniem się w jedno.Ja jestem Tobą.Ty jesteś Mną.Towarzyszy temu zjednoczenie na poziomie energetycznym...:)

 380. pisze:

  a staje mu?

 381. ~Gosieńka pisze:

  nienawidzicie tak kobiet?? czemu?? boicie się co?? Ponowie w rozdeptanych kapciach ze śmierdzącymi pachami

 382. ~Edyta pisze:

  Jestes w bledzie , dziwne ze ja majac ponad 40 lat poznalam mezczyzne i pragnie ulozyc sobie ze mna zycie , mezczyzni to idioci pod kazdym wzgledem , maja ptasie mozdzki .

 383. ~Zeus pisze:

  Skąd wiesz? A może Mariusz z Jarocina spod 8 jest inny. To co mówisz to jest mit o grupie facetów. Ale Ty spójrz na siebie jesteś zatroskaną i zranioną kobietą która chciała by się odegrać na każdym facecie za to że Ci coś w życiu nie wyszło

 384. ~znamy to.. pisze:

  ale jak pare groszy przyniesie to jeszcze mu ta zasyfiała pałkę possasz.wiadomo-na szminke trzeba zarobic..

 385. ~tyle pisze:

  za prawdę mają go wylać? Mówi nie to co chcesz usłyszeć to należy go uciszyć? taki dziwaczny faszym babski ...

 386. ~Aldona pisze:

  Ale zazdrośnicy! Facet pisze z pozycji mlodej, wyksztalconej osoby, ktora potrafi sie wypowiedziec i ma swoje zdanie. Moze On tak wlasnie zyje?? Mnie odpowiada ten tok myslenia. Rowniez uwazam, ze dbalość o siebie to cecha kultury osobistej mojej i/lub mojego meza/żony. Jeśli Wy osoby w 90% piszace o waszych partnerach niepochlebnie - macie zamiar obrzucac blotem płeć przeciwna to prosze..ale 1 glos racjonalny wreszcie się trafil bez nienawiści do kobiet ani mezczyzn, z szacunkiem do czlowieka. Czy to tak was w oczy kole, ze chlopak jest wyksztalcony, obecnie spelniony zawodowo, potrafi zadbac o siebie i porzadek wokol siebie? Myslicie, ze zwiaze sie z byle zeńska fleja, ktora dba o siebie tylko przed slubem? Na 100% znajdzie kogos podobnego do siebie. Powodzenia i popieram kulture oraz normy społeczne a nie patologie społeczna.

 387. ~umyty chłop pisze:

  podobnie: obszerne jesionki ukrywające dodatkowe fałdki tłuszczu, na głowie trwała ondulacja przykryta gustownym berecikiem lub kapelutkiem z moheru. Są krępe, noszą niemodne ubrania zakupione na pobliskim bazarku. Pachną perfumami z Avonu. Nie czepiajcie się chłopów jak same macie za uszami.

 388. ~Edyta pisze:

  Jeszcze malo wiesz o zyciu , wlasnie kobiety w dojrzalym wieku znaja swa wartosc , a mlode maja pstro w glowie tak jak Ty .

 389. ~młody pisze:

  po 15 latach??to ile ty masz lat?/niemozliwe by takie próchna ktoś jeszcze chciał ruszac.musiał byc jakis desperat.na dodatek "flanelki"mamy taka na dzielnicy .połowa chłopaków jak ich przycisnie leja w nia jak w wiadro.ma okolo 35 lat.podobno chwali się ze ma "powodzenie"-hahahaha..

 390. ~raz jeszcze pisze:

  Z TEGO CO WIDZĘ TO NIESTETY WIĘKSZOŚĆ KOMENTARZY NALEŻY WŁAŚNIE TO TYCH OBLEŚNYCH GRUBASÓW KTÓRZY MYŚLĄ NADAL CHYBA ŻE SĄ ATRAKCYJNI. JA TEŻ JESTEM FACETEM I Z PRZYKROŚCIĄ MUSZE STWIERDZIĆ IŻ JADĄC GDZIEŚ NAD WODĘ W LECIE CZUJE SIĘ JAK W ZOO PEŁNYM SŁONI, HIPOPOTAMÓW I FOK. POWIEDZCIE MI CZY WY SIEBIE NIE WIDZICIE? MYŚLICIE ŻE JAK MACIE TROCHE WIĘCEJ KASY TO DZIEKI TEMU JESTESCIE ATRAKCYJNI?? OCZYWISCIE ŻE NIE! GŁUPIE SIKSY LECĄ TYLKO NA TO CO MACIE W PORTFELU A NIE NA WAS. JESZCZE JEDNO, NIE KRYTYKUJCIE POLSKICH KOBIET PONIEWAŻ STATYSTYCZNIE WYPADAJA I TAK DUZOOOOO LEPIEJ OD WAS! DODAM JESZCZE ŻE GDYBYM BYM KOBIETĄ TO DAWET NIE ZWRÓCIŁBYM UWAGI NA TAKIEGO PASZTETA Z WIELKICH BRZUCHEM I Z PIWEM W ŁAPIE( JAK NA ZAŁĄCZONYM ZDJECIU). NIE MA TEZ CO PRZESADZAĆ W DRUGĄ STRONĘ . CHODZI MIM PRZEDE WSZYSTKIM O "PSEUDO-PAKERÓW" NA SIŁOWNIACH. WYGLADACIE JAK NAPOMPOWANE BALONY , OCZYWISCIE SZTUCZNIE NA STERYDACH!(NIE MÓWIĄC JUZ O PROBLEMACH Z PTASZKAMI). CO INNEGO TYCZY SIE TYCH KTÓRZY PRÓBUJĄ OSIĄGNĄĆ COŚ WIĘCEJ BEZ WSPOMAGANIA. WIELKI SZACUNEK DLA TYCH WSZYSTKICH NA SIŁOWNIACH I NIE TYLKO. REASUMUJĄC, PROPONUJĘ TYM WSZYSTKIM KTÓRZY TAK BARDZO "SIĘ KOCHAJĄ", KUPIĆ JEDNO A PORZĄDNE LUSTRO, POPATRZEĆ W NIE I ZADAĆ SOBIE PYTANIE: CZY SIE SOBIE PODOBAM ... LUB CZY SIĘ SPODOBAM INNYM? TAK WIĘC , PRACUJCIE NAD SOBĄ POLSKIE I NIE TYLKO GRUBASY ŻEBYM MÓGŁ WRESZCIE PRZEJŚĆ NORMALNIE PLAŻĄ I ŻEBY PRZESTAŁO MNIE ZBIERAĆ NA KONWULSJE.

 391. ~Zeus pisze:

  Larwo posłuchaj że nie jesteś dobrze rozwinięta psychicznie, to nie znaczy byś obrażała wszystkich facetów na ziemi. Mogłabyś tak mówić gdybyś wszystkich nas znała a tym czasem uczono mnie że każdy człowiek ma inny charakter i to nas cechuje. Ja nie przypominam sobie bym chodził z jakąś olą, więc odpuść sobie głupich komentarzy, bo mnie tym obraziłaś i kilka miliardów innych facetów

 392. ~tipman pisze:

  I jesteś z siebie dumna ? Jestem ciekaw jak poczułby się twój mąż jak by się dowiedział. a sama wiesz że prędzej czy później to wyjdzie zakładam że musisz być jakąś kurą domową skoro masz na to czas żeby tak go zdradzać. A kury nic innego nie umieją :)

 393. ~5331681 pisze:

  Niestety rozum w moim przypadku przegrywa :(

 394. ~Czarna Inez pisze:

  40 latek ma juz raczej duże dzieci tez sobie znalazł wymówkę

 395. ~prawda pisze:

  widocznie nie jestes taki OCH i ACH skoro żadna ładna młoda naturalna niezużyta Cie nie chce

 396. ~Czarna Inez pisze:

  ale ktos cie trzyma na uwiezi czy to twoj wybor?

 397. ~Pier dzoncy pisze:

  W wieku 67 lat (wynika z nicka ,)to kobieta nie powinna miec takich az wymagan.

 398. ~5331681 pisze:

  lub stocze na dno ...

 399. ~5331681 pisze:

  zmien zawod albo przekonaj sie kontaktujac sie ze mna ze to nie prowokacja - ale ostrzegam - zwatpisz ... bo nie znajdziesz recepty na moje problemy.

 400. ~anna pisze:

  Mam nadzieje, ze cie wyleja z tego i kazdego innego forum za twoj ordynarny jezyk

 401. ~młody pisze:

  lubie takie jak ty( z tym ze nie takie stare próchna).lac mozna jak w ceber.sponsorki(wiadomo nie ma nic za darmo),a jak sie znudzi zapalam kopa i laduje tam gdzie jej miejsce.dodam że nie zadaje sie z "golasami" musi miec kase..

 402. ~monika pisze:

  Bo jeśli patrzysz tylko na urodę to będziesz miał pustaka w łóżku dostajesz to czego szukasz. Życzę wytrwałości ale najpierw zapytaj sie czy szukasz tam gdzie powinieneś.

 403. ~5331681 pisze:

  nikt mi nie pomoze, zadna gadanina, bylem u psychologa po probie ... nic nie dalo ... bylem wprawdzie raz ale wiedzialem ze dalsze wizyty nie przyniosa efektu. ta glupia psycholog chciala wzbudzic we mnie atrakcyjnosc. zebym zaczal myslec ze moge spodobac sie wielu kobietom. w pewnym momencie nawet moglo mi sie wydawac ze ta psycholog na mnie leci ...heh taka praca ... ale nie udalo jej sie przekabacic mojego chorego mozgu.

 404. ~natalia23 pisze:

  szybciej zmienisz kobietę niż jej gust modowy ( a raczej jego brak) to się po prostu ma (lub nie).

 405. ~DR pisze:

  SPECJALNIE GO WŁĄCZAM, ŻEBY SZYBCIEJ SWOJĄ WYPOWIEDŹ POTEM ZNALEŹĆ...

 406. ~Zeus pisze:

  I jeszcze jedno kobieto życie ze sobą to nie rządzenie i branie pod rzekomy pantofel partnera lecz szanowanie jego i jego męskości oraz prywatności. Jak myślisz kto o zdrowych myślach opowiada na forach jaki jest jego partner i czy ma dziurawe skarpetki czy nie chyba tylko de..il. Jeśli Ci nie pasuje to go wymień a nie zmieniaj.

 407. ~Anna pisze:

  a o co??

 408. ~asia37 pisze:

  No przy Tobie to bym zwariowała porządnisu :) cieszę się, że moge miec bałagan i nikomu nic do tego. Dbanie o siebie jest ważne, ale sorry w muzeum nie chce mieszkać

 409. ~Smuga pisze:

  Przyjacielu, jesteś w klinczu. Nie z powodu żony - ale dzieci. gdyby nie one, pewnie któregoś dnia wstałbys z fotela, zostwił krótki list - i poszedł szukać własnych ścieżek. Jesteś odpowiedzialny, i to twoje przekleństwo. Ale próbuj - małymi krokami. Niekonieczne rewolucja. Powodzenia.

 410. ~sociolog pisze:

  Nie istnieje żadne uczucie między kobietą a mężczyzną - chyba że jest to uczucie przyjazni - wspólny wyjazd rowerowy,las ,grzyb, i dyskusje o życiu.

 411. ~mąż, 32 lata pisze:

  1. Skoro ten facet w tym dresie który nie rysuje się niczym model o każdej porze dnia jest taki straszny to dlaczego się nie wyniesiecie? Pytam serio - moja żona gdy zamieniła się w paszteta to zabrałem graty i poszedłem szukać innej. Nim napiszesz a gdzie miłość odpowiem - mówimy o kwestiach fizycznych - Ciebie razi facet w dresie na kanapie a mnie wieloryb w łóżku ... 2. Jak to jest iż tak bardzo widzicie wady partnera ale Wasze są Wam obce? mężczyzna w spodniach z dresu na kanapie z piwem przed TV to masakra, ale gruba baba, nieuczesana, bez make-upu z ranka to przecież coć innego! Pewnie ma za dużo obowiązków, mąż jej nie pomaga, a otyłość to wynik ciąży lub zajadania problemów i braku wsparcia męża! Jak dla mnie szukajcie więc faceta zagranicą - który jakoś potrafi mieć rybkę i akwiarium. Jak to jakiś arab to nie proście nas - polskich facetów o pomoc jak zacznie bić czy ubliżać. Ja mam żone azjatke - kocham ją, dba o siebie i nie wyjeżdża z tekstami: przecież każdy na świecie wie że Polki sa najładniejsze na Ziemi!

 412. ~papież pisze:

  a papież ? też robi fufkę

 413. ~żnona takiego jednego pisze:

  nie mam sadła po ciąży, i nie boli mnie głowa, wręcz przeciwnie. To on kiedy położy się do łóżka: beknie, pierdnie i.. już chrapie.

 414. ~bell pisze:

  A co chcesz zrobić ?

 415. ~up pisze:

  dobre ;)

 416. ~Zeus pisze:

  Realistko ale o czym ty w ogóle do mnie rozmawiasz? Mycie się a spędzanie w łazience pół dnia to chyba różnica. No to widać dla kogo mycie się jest spędzanie 6 bądź 9 godzin w kiblu :). Mnie wystarczy w dzień umyć ręce i wieczorem się wykąpać, a nie nakładać tonę tapety na cm2. I pilnować by mąż się do mnie dostosował. I robił to samo. Hehe

 417. ~Verni4u pisze:

  myślę, że problem dotyczy nie tylko facetów. Jestem sczupłym, zadbanym facetem po 40-tce,staram się dbać o swój wygląd. Bardzo mnie boli, że po ślubie moja żona przestała dbać o siebie. Do pewnego prosiłem żeby zadbała o siebie - bezskutecznie. Teraz już nie próbuję ... TAK!!!- zazdroszczę tym facetom, którzy mają zadbane żony. Nie rozumiem tych, którzy mając takie żony nie robią nic aby zadbać o siebie.

 418. ~5331681 pisze:

  dzieciom szybciej przechodzi.

 419. ~diabliczka39 pisze:

  To samo mam w domu, ja dbam o siebie, podobam sie facetom a mis siedzi na kanapie, beka i Tv ogląda. Wieczorem zdziwony, że mnie głowa boli, muszę popracować przy kompie itp. A mnie się po prostu gust zmienił i przy fajnym seksowym facecie jestem zupełnie zdrowa i mam dużo czasu. No coż zycie jest brutalne....Każdy robi co lubi..

 420. ~monika pisze:

  Szmaty to mało powiedziane. Facet haruje całymi dniami żeby taka miała co żreć i ubrać na grzbiet a ta za jego pieniądze się stroi i idzie w tango!!!!

 421. ~Indyk_Zenon pisze:

  10/10

 422. ~5331681 pisze:

  glowa pracuje, gorzej z sercem

 423. ~5331681 pisze:

  powialo inteligencja

 424. ~Tata i niestety maz pisze:

  Pozyjemy zobaczymy stary jak ci baba do domu przyjdzie. I bachory.

 425. ~bell pisze:

  Coś Wam ostatnio fujarki szwankują. Kiedyś więcej od siebie dawaliście. Dziś ostają się wam jeno fleciki i mizerne żarciki.Gdzie się podziały te smaczne prowokacje ? Zostały zastąpione przez chamstwo dnia dzisiejszego, które idzie w parze z prostactwem. Dawno się pogubiliście i nie ma co liczyć że na starość się koledzy odnajdziecie( bo i wzrok szwankuje jakby bardziej)

 426. ~a co ? pisze:

  Nie, mam 192 cm

 427. ~5331681 pisze:

  Obawiam sie ze ze mna jest tak samo ... boje sie tylko ze nie wytrzymam az tak dlugo ...

 428. ~ananas pisze:

  a ja z innej beczki: jak wpłynąć na swoją kobietę aby się modnie i ładnie ubierała?

 429. ~gnojkom na pohybel pisze:

  a ile w niej humanizmu - lalka Barbie to pisała?

 430. ~bąk pisze:

  Ktoś wie ?

 431. ~jechowakiler pisze:

  Baby myślą :-) sorry, wydaje im się że to one wyznaczają standardy. Trochę z innej beczki, jak ja się wkurwiam to przeklinam a moja płacze. Reakcja na to samo ale inna, męska i kobieca. Moja zła a jej dobra. Egocentryczne świnie, chciały by żebyśmy kucali jak idziemy się odlać. Tego nie da się wyrównać, natury nie zmienisz i walka z facetem przed TV to walka z wiatrakami. Tak było jest i będzie. Amen.

 432. ~asia pisze:

  a co ty Napoleon jesteś?

 433. ~35-latka pisze:

  no ta ja chyba szczęściara jestem... mąż dba o siebie, o mnie... a za pół roku stuknie nam 10 lat do ślubu jakoś do głowy mi nie przyszło, że może być inaczej

 434. ~bolek20 pisze:

  Heh, gratuluje bystrości :) Nie o to chodziło w tym tekście.

 435. ~5331681 pisze:

  to nie takie proste ... i nie kocham dlatego ze jest nieosiagalna ...

 436. ~Jagusia pisze:

  mają to w genach czy co??

 437. ~eeech pisze:

  na ulicę aby zobaczyć jakie to brednie. Flejowatych bab jest znacznie więcej niż mężczyzn.

 438. ~56 lat pisze:

  ja zostawiłem po 30 dla młodej

 439. ~monk pisze:

  krzywdzisz drugiego człowieka - poczytaj sobie co piszą zdradzeni - jeśli nadal masz dobry humor zła kobieta jesteś

 440. ~biggiesmall pisze:

  JEDNO OKRESLENIE- GEJ JAK NIC. i niech nie mowi, ze nie

 441. ~GoldenGecko pisze:

  Jedź na Białoruś tam facet z Polski to jak jak u nas za Prl-u facet z USA czy Niemiec oczywiście nie piszę tu o dużych miastach jak Mińsk tylko małych jak np. Aśmiany I tam spotkasz młode zaradne które chcą męża nie tylko się bawić

 442. ~ha ha pisze:

  Był taki film - on przychodzi do niej a ona : pranie jest w zlewozmywaku. On patrzy a tam 3 kamratów siedzi i sie smieje

 443. ~żal.pl pisze:

  skonfrontowałbym to tylko z żoną którą wiecznie boli głowa a sadło ma po ciąży - przeca oczywiste :)

 444. ~Normalna pisze:

  Debilko, jestem kobieta, mam lysego meza, ktorego kocham od 20 lat. I nawet to, ze uroslo mu troche brzucha, tez mi nie przeszkadza. Ja tez nie wygladam juz tak, jak 20 lat temu. Czas plynie nieublaganie dla obojga plci. I nawet nad Wisla nie ma takiego cudu, zeby wstretni oblesniemezczyzni plodzili piekne corki a brzydkich synow. Cos tu nie halo durne Poleczki no nie?

 445. ~dziadku pisze:

  a potem sie budzisz na mokrym prześcieradle :)))

 446. ~ktoś pisze:

  ważne bo dzieci z nieprawego łoża są nieczyste, trudno im się też rozwijać bo nie mają właściwych wzorów , wzoru kochających siebie i i ich rodzićów

 447. ~volksdeutsch pisze:

  Tak, to prawda, Polki, Rosjanki, Ukrainki i Białorusinki mają w sobie coś, co nazwałbym kompleksem wschodu. Mentalność niewolnika każe im lekceważyć rodaków, za to dla przybyszów z zachodu (oferujących "perkal i paciorki" /Mleczko/)stają się żenująco łatwe. Szkoda, że w tak drastycznym stopniu siebie nie szanują.

 448. ~kac pisze:

  Ona zadbana...bez gaci !!!

 449. ~przeczekaj pisze:

  Rozsądek nakazuje odstąpic od mężatki. Ale rozum to jedno a serce nie sługa. Przesr,ane masz.

 450. ~Moniks01 pisze:

  W tym coś jest. Troche za ostro powiedziane ale... naprawdę w tym coś jest... Czy tak myślący mężczyźni jeszcze żyją???

 451. ~setymator nieobciązony, zgodny pisze:

  Czyli jestescie zakłamanymi ludźmi i zwykłymi zdzirami.

 452. ~zgred pisze:

  Spełniony zawodowo to bedziesz po 50 tce, wymoczku

 453. ~bystra pisze:

  że w Polsce najwięcej jest górników...

 454. ~bell pisze:

  Porozmawiajmy. "(...)A Ci Amerykanie to wcale nie sa tacy źli !! Oni najpierw napadną a potem przeproszą "... I jak Ty wyglądasz ?

 455. ~g pisze:

  Panie i Panowie pochodzę z licznej rodziny. Ojciec nigdy na Matkę ręki nie podniósł, nigdy nawet nie słyszałem jak się kłócili. Nigdy Ojca nie widziałem schlanego, a raz tylko jeden widziałem Ojca z trzydniowym zarostem- super widok. Bezcenny!!! Sam z domu wyprowadziłem się jak skończyłem 18 lat. Sam sobie prałem, gotowałem, sprzątałem, prasowałem, robiłem zakupy, etc- życie. Po 5 latach, czyli w wieku 23 lat ożeniłem się z Panią o 3 lata starszą i jest super. Po 10 latach stwierdzam że jest bajka. Współczuję Pannom i kawalerom- kobietom że trafią na buraka, jełopa, takiego Paździocha, a facetom, że znajdą jakąś królewnę, która mdleje jak paznokieć się złamie. Od kilku lat codziennie robię żonie śniadanko. Pomagam w pracach domowych- nie powiem że lubię zmywać podłogę czy myć okna, bo nie cierpię tego. Ale mam wybór- mogę mieszkać w chlewie albo w przytulnym domku, pod lasem 10 minut o pięknego Torunia. Ręce mi opadają jak czytam, że facet w dresach idzie na kolację. Masakra jakaś. Panowie, trochę szacunku dla swoich uroczych Dam. Natomiast nie macie tak drogie Panie, że w sobotę, po całym tygodniu bycia na tip top chcecie trochę luzu? Lubię z żoną nieraz pół soboty w gaciach łazić, siedzieć na kanapie z kubkiem kawy i sobie po prostu odpoczywać. jak trzeba wyjść się ogarniamy i w drogę. A ciuchy? Mam więcej w garderobie niż moja żona. Mam chyba z 15 par butów. Nie wiem ile koszul i kurtek, itd. Przyznam, że casem muszę ubrać kobietę. Ona jest taka lajtowa, że aż miło. Wyciągam nieraz na zakupy, jakieś ciuszki nabyć. W końcu to Pani Dyrektor poważnej firmy. Także, podsumowując: sklonować się nie dam. Rodzeństwa już nie mam żeby "sprzedać" uroczej Pani. Pozostaje współczuć i śmiać się z opisanych wątków... Pozdrawiam g

 456. ~buhahahaha pisze:

  jeszcze mu napisz ile bierzesz?

 457. ~dotarło?? pisze:

  tak samo może wrócic do męża jak wy od kochanki wracacie do żony

 458. ~tomi_78 pisze:

  Feministki cię zajadą, ale dobre :-)

 459. ~:) pisze:

  a kochaj se go - dla mnie to brudas i tyle

 460. ~Jensen pisze:

  Najwazniejsze w zyciu to dzieci, kumple i pilka nozna (i piwo oczywiscie) Baba to do garow tylko.

 461. ~pijak pisze:

  Pokochaj wódke to sie odkochasz...

 462. ~50tka pisze:

  Tu się zgadzam niestey z tym wychowaniem przez mamunie.To jakaś masakra.Śniadanko synusiowi-bo on nie umie.A córka sama sobie zrobi.Uprać,posprzątać synusiowi- córka sama sobie zrobi.y - mamuśki synków jak chcecie być szanowane przez synowe to wezcie się za tych swoich "synalków".Zastanówcie się czego oczekujecie od swoich mężów i tego uczcie swoich lalusiów.Bo niedobrze się robi jak są rozpuszczeni .Kocham swojego męża - to wspaniały człowiek - ale matka niczego go nie nauczyła.Dosłownie - niczego.Dobrze że chociaż ojciec nauczył go męskich prac,bo jeśli chodzi o to co należy do matki - kobiety -0.

 463. ~polak emigrant pisze:

  to zappewne zakompleksiona paniusia z tynkiem na twarzy szukajaca ksieciunia... przykro mi mile panie w srednim wieku macie obwisle piersi pomarszczona skore i jak tu z wami isc do lozka... skoro sa mlodsze i jedrniejssze... i to jest w zgodzie z natura:)

 464. ~Facet pisze:

  Z całego serca życzę szczęścia i dużo tolerancji to pomaga w życiu. Ja mam już dłuuuugi staż i jestem zadowolony.

 465. ~psychoterapeuta pisze:

  Tak - jest bez znaczenia, bo to przecież głupia prowokacja...

 466. ~kurzy móżdżku!!!!!!! pisze:

  to głosowały Dunki!!!!!!!!!!!

 467. ~TATA pisze:

  Do domu nie wracaj !

 468. ~... pisze:

  tak - ale wypowiedź baby co to szuka habibi to już wzniosły cel w życiu - co za żal ...

 469. ~MÓWI JAK JEST pisze:

  HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA-TO KTOŚ Z RODZINY BO NIE INACZEJ.

 470. ~tyle pisze:

  kobieto - więc nie bądź zdziwiona gdy arab okaże się tyranem. Nie szukaj pomocy tyl;ko przyjmij swój los. Zrozum że mnie to nic nie obchodzi że bije czy zamyka w pokoju - tyle

 471. ~Janusz pisze:

  Pewnie nie tylko tobie się ona podoba, a moja rada jest taka. Odpuść sobie koleś i rozejrzyj na młodszą. Szkoda na nią czasu, a poza tym ma męża i ma taki, a nie inny zawód. Pewnie, gdyby nie była fryzjerką to nigdy byś jej nie spotkał. Niech Ci to, że chodzisz do fajnej Pani fryzjerki wystarczy :))) Jak fajna to może ma fajną córkę ;)))

 472. ~mn pisze:

  Czy to ważne kto z kim śpi, ważne aby dzieci były ładne..

 473. ~Hieronim pisze:

  Bo ty pospolita murwa jestes, co cie caly kozacki oddzial przelecial, i juz !

 474. ~żnona takiego jednego pisze:

  pieleszach: W jednej ręce obowiązkowo pilot od tv, w drugiej na zmianę piwo, kiełbasa, buła lub kawał chleba. Ubrany w gacie, same niestety w których widać wszystkie jego "atuty", i nie włoży nic więcej " bo mu gorąco", no chyba że ksiądz po kolędzie chodzi. MASAKRA

 475. ~kosa pisze:

  Kobieto, w kraju na przystojnego faceta nie miałaś szans. A poza tym wszystkiego najlepszego i mniej rasizmu w stosunku do Polskich mężczyzn.

 476. ~tak ,tak pisze:

  Szacunek dla takich mężczyzn .Ale życie pisze różne scenariusze i rózni też są mężczyzni znam takich gdzie liczy się tylko jego ego mają czas pieniądze, ale nie chce im się zadbać o siebie.

 477. ~pielęgniarka pisze:

  :)a może tak? ..."Kobieta i mezczyzna.Dwie piękne istoty jakby stworzone dla siebie i pasujące do siebie niczym idealna harmonia przeciwieństw.Dwie iskry świadomośc ubrane w kosmiczne skafandry ciał.Ciała te obdarzone sa przeciwną względem siebie biegunowością, co stanowi o ich inności i wzajemnym przyciąganiu.Harmonie przeciwieństw widać na każdym kroku - w kształtach, ruchach, sposobie myślenia i odczuwania.Wzajemne uzupełnianie się kreuje piękno, tak jak piękne jest to, że między dwojgiem kochających się ludzi powstaje magnetyczna potrzeba bliskości.Z założenia nie ma w tym nic nieczystego, lub grzesznego.Skąd więc tyle zamieszania wokół tych spraw?Otóż w zamieszanie wprowadzaja nas emocje.Emocje głębokie i gwałtowne, sięgające korzeni bytu.W ślad za nimi podażaja energie, które wyzwolone nagle z uśpienia - zdumiewaja nas swą mocą.Takie emocje i energie mogą być przyczyną wielkiego zamętu, szczególnie jeśli nie wiemy dokąd nas zaprowadzą.A moga nas powieść na wyżyny lub strącić w dół Wybór to kwestia świadomości...i miłości..."

 478. ~wrażliwy pisze:

  tylko tonami tych perfum. Powinni tego zabronić, nie mozna wsiaść do windy !

 479. ~volksdeutsch pisze:

  bo ja mam wrażenie dokładnie odwrotne. Otóż to Panie w moim wieku często wydają mi się mieć tyle lat, co moja mama /i to, z całym szacunkiem dla Mamy, nie dlatego, że Mama wygląda tak młodo/. A faceci w gaciach? Czy to nie tak, że szanowne Panie są tak zadbane wyłącznie "na wyjście", a po powrcocie przywdziewają wór i upinają jakieś wałki? I to ma być motywacja dla faceta, żeby wskoczył w smoking? Zacznijcie od siebie, ok? Proponuję hasło: ATRAKCYJNI DLA ATRAKCYJNYCH!

 480. ~5331681 pisze:

  chcialbym byc dzieciakiem bez uczuc

 481. ~polka pisze:

  Jestem polką i umiem szyć, gotować, a nawet szydełkować. Ściany też sama sobie maluję.

 482. ~bąk pisze:

  CZĘSTE MYCIE SKRACA (PRZYJEMNE) ŻYCIE

 483. ~:) pisze:

  więc w ramach równouprawnienia chętnie się zamienię - ja gotuję i piorę a żona niech przynosi min 5 tys do domu

 484. ~5331681 pisze:

  Zawsze jest wiecej niz 1 wyjscie ... tylko nie zawsze jest wiecej niz 1 rozsadne wyjscie ...

 485. ~tomi_78 pisze:

  Jest w tym pewna nielogiczność, skoro dziadek ma wnuka, to musiałmieć i dziecko, czyli jednak jakaś go chciała, co potwiredzałoby jego teorię.

 486. ~czytamwidzęrozumiem pisze:

  Monia tylko szczerze ;) Do czego potrzebny byłby ci jego mózg bez tego kawałka fujarki ? :) Jedyna odpowiedź, jaka ciśnie mi się na myśl to do tego, żeby zarabiał na ciebie pieniądze, a ty fujarkę znalazłabyś sobie gdzie indziej ?:) Zgadza się ?:):):)

 487. ~ktoś pisze:

  trzeba się lepiej dobierać przed ślubem niż potem się rozwodzić , tego jednak nie uczą w szkołach ( i dobrze bo sami nie umieją ) taką wiedzę zdobywa się głównie w domu.

 488. ~28 latek pisze:

  I ja zrobiłEM to samo - miałem dość gadania żonki o tym Że jest gruba po ciąży, że nie ubiera się łądnie bo robi w domu przy dzieciach - znalazłem 20stke która ładnie się prezentuje - popieram zdradę a nienawidzę wykrętów grubych bab po ciąży czy po biegańsku w domu

 489. ~U pisze:

  A ile kobiet nie goli wąsów?

 490. ~OLGA pisze:

  84 rocznik to jakby nie patrzeć to dziecko

 491. ~opasły kłamczuchu pisze:

  podpisz sie ...normalny

 492. ~Izotop 41 pisze:

  O boshe, ale jestes brzydka. Normalne ze cie tylko czarny chcial...

 493. ~heh pisze:

  Musiała by być masochistka,z resztą tego kwiatu jest pół światu,żadna strata

 494. ~pixies pisze:

  i tu jest der Hund begraben! 10/10

 495. ~XXX pisze:

  Idź do specjalisty (seksuolog/psycholog) czytaj książki...Szukaj większego - długoterminowego wyzwania.Twoja "młość" może być szczera ale to cię nie usprawiedliwia, że korzystasz z przewagi wieku. Ostatecznie to schiza, która w najleprzym wypadku przemieni się w niezły rozpiździaj. Niech cię nie uspokaja pedalski wygląd jej męża - każdy człowiek ma drugą sronę medalu i nie potrafisz sobie nawet wyobrazić do czego jest zdolny. Oglądaj DISCOVERY...

 496. ~OLGA pisze:

  jeżeli mają takich mężów, to świadczy wyłącznie tylko o nich

 497. ~U pisze:

  Rusz skóra, bo na ruszenie głową za późno.

 498. ~lumat pisze:

  Ale brzydki murzyn, ło jeny. Ale oni są podobno łatwi, żadnej białej nie przepuszczą, he, he.

 499. ~5331681 pisze:

  Moze i obsesja .. ale chce sie odkochac bo nie widze innego rozsadnego wyjscia ...

 500. ~kosa pisze:

  Brzydkie cery? Od tych samych rodziców chłopcy mają brzydką a dziewczynki ładną cerę. To jakiś cud genetyczny. Dziobatych Polek u nas dostatek. Żeby nie szpachla, której faceci używają do łatania samochodów, to byłaby dla was rozpacz. I te cienie opalające nakładane na twarz, co przypomina Murzynów z filmów Barei. Ohyda. Jesteście łatwe i o tym wiedzą nie tylko we Francji ale we wszystkich kurortach północnej Afryki. I to dla nas Polskich facetów jest wstyd o wiele większy niż ten sławny piwny brzuszek i równie sławne wąsy. A co do wąsów, aktualnie na ulicy częściej spotykam wąsate baby niż facetów.

 501. ~doceniam pisze:

  O to samo pytałam.Po co pisać takie nic nie warte artykuły,nic nie przedstawiające. Życie nie polega na dobieraniu wciąż nowych gaci, koszul, nie polega na wyglądaniu. Mówię, że jak się człowiek kładzie spać ze strachem dnia następnego, to nawet ogolić mu się nie chce. Ja żyję tak z mężem kilka już lat ale jesteśmy przyjaciółmi wszędzie, przy każdej porze i okazji.To czy wygląda jak bonduel czy inny miguel nie ma dla mnie znaczenia. Koszmar...jakie życie potrafi być podłe. Szkoda mi Cię.

 502. ~odpowiadam pisze:

  Słuchaj prosta kobieto ;) Tak jest na całym świecie i nie ma to nic wspólnego z Polakami:) Naczytałaś się romansów ci się w główce poprzewracało. To, że zarabia tyle ile zarabia nie oznaczą, że nie haruje na ciebie i twoje dzieci jak wół( i tylko mi nie pisz prosta kobieto, że to także jego dzieci, bo w wielu, bardzo wielu przypadkach tak nie jest ;):):) Sam ONET poruszał ten temat niedawno :)) Model, w którym tylko jeden z partnerów pracuje, jest już raczej niewykonalny ( oczywiście wiele zależy od tego, na co te pieniądze idą, bo jeśli łaskawa pani, musi sobie kopic nową sukienkę co miesiąc, dla swego potomstwa koniecznie nowe ubranko i nowy komplet książek i koniecznie zapisać chce je na kurs tańca, angielskiego a dodatkowo kupić im PLAYSTATION, bo synek Małgosi już ma ) i to wszędzie, nie tylko w Polsce.

 503. ~Paulina pisze:

  DUPEK JESTEŚ. A twoje PARTNERKI TO ZAGUBIONE DZIEWCZYNKI, KTÓRE OSZUKUJĄ CIĘ, ZE MIAŁY SATYSFAKCJĘ. tWOJA WYPOWIEDŻ O TYM ŚWIADCZY, ŻE ZWYKŁY Z CIEBIE LESZCZ.

 504. ~KLOI pisze:

  przestań się żalić ciągle na forach!CZUBKU!!!!

 505. ~odbiło mi się pisze:

  i zachodze w głowę jak ja dawniej mogłem tyle czasu i energii tracić na głupoty... czyli hygienę.

 506. ~Marko pisze:

  Pewnie są tacy faceci ale są i takie kobiety. Przyjrzyjcie się sobie kobitki w wieku 40-50 lat, jak wyglądacie po urodzeniu dzieci. Wyglądacie w większości jak grube ....... nie chcę się wyrażać jak. Ta zadbana część kobiet w tym wieku to zdecydowana mniejszość. To samo dotyczy zresztą także facetów. Wynika to po prostu z kultury osobistej i tyle.

 507. ~www pisze:

  Nie tylko Ty jedna tak masz,moje dwie siostry mają synów i tam trwa ciągła walka o mycie.

 508. ~ktoś pisze:

  jak już zdradziłaś to nie możesz wrócić do męża byłabyś splugawiona, korzystaj więc ze swego cudzołożnego życia

 509. ~:-) pisze:

  A dlaczego nie? Jak do Wawy przyjechali duńscy znajomi to nie miałem większego problemu z poderwaniem koleżanki, która nad Polkami zdecydowanie górowała urodą :-)

 510. ~5331681 pisze:

  Rok probuje sie odkochac i nic ... juz nie wyrabiam ;/

 511. ~XYZ pisze:

  Ruskie są wszędzie i podejmą każde zlecenie.Trzeba się tylko przeprowadzić i odłożyć kasę.

 512. ~? pisze:

  I tak siedzisz teraz w domu, mąż cię utrzymuje ty pomiędzy praniem a zmywaniem naczyń sobie piszesz na form. Mąż znów ma nadgodziny dzisiaj? Ciekawe czy jest teraz w towarzystwie jakiejś naiwnej kosmopolitki z kraju postkomunistycznego?

 513. ~5331681 pisze:

  A to ze ja caly czas cierpie to nie ma znaczenia? Bardzo ja kocham ...

 514. ~tak myślę pisze:

  ty masz kompleks niższości, a ona czuje się niekochana przez ciebie, i nadrabia to zakupami...Zabieraj rodzinę na wycieczki, krótkie wypady, mów jej, że ją kochasz, kup kwiatka od czasu do czasu, pomagaj jej w obowiązkach domowych, ale też zadbaj o siebie jak jesteście razem...powinna ci odpłacić pięknym za nadobne, a jak dalej będzie miałą gdzieś, to być może cię nie kocha....

 515. ~taka prawda pisze:

  wiesz, jak kloc pokaźny to papier tylko to rozmaże, jedyny ratunek to wyszorować przerębel mydłem i wodą

 516. ~socjolog pisze:

  na ALUTKĘ z ,, Rodziny Zastępczej" i po jednym odcinku wiem - że zostanę starym kawalerem.A jeszcze w menu jest - Pazdziochowa,Frania,żona Ferdka Kiepskiego,Doda,Szczypińska,Klępa,Sobecka,szydło i guru - Staniszkis.A wszystko zaczęło się tak niewinnie : chłop że leniwy jest i nie chciało mu się chodzić co noc do obory - sprowadził babę do domu - żeby miał blisko. I tyle w temacie.Potem Panowie z Miasta zaczęli jezdzić na wieś - na letniki i pukali wiejskie dziewki,aż im się to tak spodobało,że - wpuścili hamstwo na salony - jak mówi NIKOŚ DYZMA , i tak zostało

 517. ~heh pisze:

  Uważaj żeby tobie tego nie zrobiła kochanka,bo bedziesz wracał potulnie do żony.

 518. ~Janusz pisze:

  Masz racje. Mądrym Kobietom przeważnie się to udaje :)))

 519. ~ktoś pisze:

  gratuluję, dlatego jestem sam, polskie kobiety zobaczyły lepszy świat (w tv) i już nas nie chcą z resztą nie były też podobnie z domu nauczone niczego , żadnych praktycznych umiejętności życiowych,:szycia , gotowania zajmowania się dziećmi, ogrodem etc, tylko własny wygląd, lusterko ,makijaż dyskoteka no i obcokrajowiec. Mam nadzieje że wasze nowe dzieci nie wrodzą się w Polaków( i Polki żeby nie rodziły następnych Polaków)

 520. ~5331681 pisze:

  Za bardzo kocham ... sprawa beznadziejna ... myslisz ze nie chce wyrzucic jej z pamieci?

 521. ~kurna!! pisze:

  Mam tak samo- do obłedu zakochany w mężatce od 20 lat!!! Od tego czasu żyję jakby inne nie istniały. Bo nie istniej a. Tez czekam na cud- albo smierc jej męża, albo rozwód, cokolwiek!! Usunąłem sie, bo nie chciałem rozbic tego związku, mają 2 dzieci, ale nie ma dnia, żebym nie miał żalu do losu, że mi sie to przytrafiło. Widuję się z nią raz na parę lat, a myslę o nie bez przerwy. Nie da sie tego wyleczyć. jet dla mnie jedyną kobietą na świecie.

 522. ~M72 pisze:

  To się rano umyj...

 523. ~a. pisze:

  a jak cuchnie lato? bo nie bardzo wiem...

 524. ~Angelika pisze:

  jak juz bedziesz miał czas to moze zainteresujesz sie atrakcyjną , szczupłą 19-letnią brunetka? jestes facetem , którego sobie wymarzyłam - inteligentny , odpowiedzialny , poukładany ,i potrafisz radzic sobie z obowiązkami domowymi czyli to co dla wiekszosci facetów jest tylko dla kobiet,i oni sie nie tykają tego.

 525. ~Piotr pisze:

  35 letnia baba? Spokojnie, przejdzie Ci bardzo szybko. Teraz być może działają w Twoim mózgu substancje o działaniu narkotycznym, jak przestaną zobaczysz że to stary babsztyl (przepraszam z góry wszystke 35 latki za nietakt, ale w tej chwili nie mówię do Was tylko do zagubionego 26 latka), z którym nie masz nic wspólnego i o wspólnym układaniu życia nie ma co myśleć (za późno już dla niej na nowe dzieci)

 526. ~:-) pisze:

  Ja po długich poszukiwaniach jestem z Polką mimo dużego zainteresowania za granicą zdecydwałem się pozostać w kraju a co za tym idzie musiałem wybierać wśród rodaczek. Swoją ukochaną znalazłem po długich poszukiwaniach podczas których w naszym kraju miałem do wyboru albo twarze, które zapomina się tuż po odwórceniu wzroku, albo spalone solarium tandeciary albo kobiety wybrane spośród garstki ładnych, ktore inteligencją nie grzeszyły a uważały się za ósmy cud świata. Moje Kochanie jest jedynie wyjątkiem w tym kraju odbiegającym od ww. typów.

 527. ~S-M pisze:

  Wtedy tego penisa przytrzaskujesz mu drzwiami i on natychmiast trzeżwieje, a potem pedż go do łazienki :)

 528. ~5331681 pisze:

  Ja jz juz prawie rok probuje sie odkochac ale to jest tak mocne ze nie daje rady. Jedyna nadzieja to inna kobieta ale jak ja znalezc siedzac przed kompem ... A wychodzic sam nie bede nigdzie ... zreszta jakbym chociaz uwierzyl ze ktos fajny sie zainteresuje ... szkoda gadac ...

 529. ~Janek pisze:

  Dotknęłaś sedna sprawy :)))

 530. ~MÓWI JAK JEST pisze:

  HAHAHAHAHA-ULŻYŁO CI KMIOTKU.MAM 29LAT PIĘKNĄ DZIEWCZYNĘ KTÓRĄ JESTEM OD 5-CIU LAT. KMIOCIE!

 531. ~happy :-) pisze:

  Chwale sie czy zale? CHWALE CHWALE I jeszcze raz CHWALE.Z tego jak moj chlopak mnie kocha i szanuje i z tego jak cudownie mieszka mi sie we Wloszech od 5 lat. Chcialam tylko miec potwierdzenie polskiego rasizmu i zacofania wobec innych, z czego dyskretnie sie usmialam :-) a teraz wychodze z narzeczonym na obiad. Bye!

 532. ~ręce opadają pisze:

  ja myślę że on pali marychę!! Inaczej nie byłby przecież taki otępiały!! sprawdź!

 533. ~XXX pisze:

  Niestety pracowałem po kilkanaście godzin dziennie co jej bardzo pasowało...

 534. ~p33 pisze:

  Kto śmiał zrobić mi zdjęcie bezmojej wiedzy!?

 535. ~szczerosc pisze:

  dobieto to po co ci ten facet?!Jestem w tym samym wieku co ty,niezamezna i szaleje za mna niejeden fajny i UMYTY facet,za toba tez moze.Ja wiem ze odejscie nie jest latwe i na pewno jest latwiej radzic niz zrobic, ale z tego co piszesz z twojego malzenstwa nie wynika nic dobrego. Po co sie meczysz-zostaw go i tyle, niech on sie zastanawia jak znalesc sobie nowa kobiete z piwnym brzuchem.To nawet nie chodzi o mycie zebow - z tego co piszesz jestes odnosze wrazenie ze nie jestes szczesliwa w tym zwiazku,a wbrew temu to czasem wmawiaja nam babcie zwiazki sa po to zeby bylo nam lepiej niz bedac samym i zebysmy byli szczesliwi.A on nawet nie zwraca uwagi na to co do niego mowisz.Nie ma sie co poswiacac zostaw brudasa.

 536. ~Marcin pisze:

  Asiu, szkoda mi Ciebie. Ja jestem dużo starszy od Twojego męża, ale tak nie postępuję. A może byśmy się poznali bliżej... BLIZIUTKO...

 537. ~Pozdro pisze:

  W takim razie to nie miłość (jej nie trzeba pokonywać) tylko obsesja. Idż do psychoterapeuty.

 538. ~Polak30 pisze:

  Byłem w Hiszpanii pół roku temu i widziałem tych Hiszpanów. 1,60 cm w kapeluszu, z brzuszkiem, zapuszczeni i niedomyci. Za to Hiszpanki w porównaniu z Polkami wypadały znacznie lepiej. Najbardziej w pamięć zapadła mi sytuacja z atrakcyjną hiszpańską mężatką ok. lat 30, która nie mogła oderwać ode mnie wzroku. Ponieważ jestem zajęty i nie interesują mnie meżatki nie podrywałem jej. Samo jej jednak zachowanie świadczy o tym, że ich Hiszpanie nie są dla nich bożyszczami.

 539. ~mądraflądra pisze:

  wyciągnij ten kij z tyłka i rozściśnij pośladki to będzie git!!

 540. ~fff pisze:

  oczywiscie w pełni zgadzam sie z tym artykułem polki to kobiety bardzo zadbane i starsze panie również kosmetyka, fitnes, solarium, pachnace i cudowne, a faceci zaniedbani i leniwi, beznadziejni i bez gustu bez sensu nie ma nawet na kogo spojrzeć

 541. ~Ola pisze:

  A moim zdaniem dałeś się za bardzo przygnieść pantoflem,to po trochu Twoja wina, może jakaś psychoterapia pomoże?

 542. ~Facet pisze:

  Wszyscy jesteśmy bardzo uczuciowi jeśli mamy w perspektywie fajny seks bez zobowiązań. Powiedz swojemu lowelasowi, że "zapomniałaś" pigułek i będziecie mieli dziecko, to zanim dokończysz zdanie usłyszysz trzask zamykanych drzwi :)

 543. ~przykro mi pisze:

  "Nie czułeś"? Kiedy nie czułeś :)? Nie jest to duża różnica. Ale niestety mimo wszystko jest to mężatka.Przełkniesz i przeżyjesz.Bo nie masz wyjścia.

 544. ~złośliwy pisze:

  Mały, gruby, z włosami na całym ciele.

 545. ~otwórz oczy pisze:

  Twoim FAKTYCZNYM problemem jest to że ktoś będzie przez Ciebie CIERPIAŁ...

 546. ~PÓJDZIENIEPÓJDZIE pisze:

  No przecież napisał wam małpki, że jest PLAYBOYEM ;) Ma rację chłopak... Nie tylko seksem urabiacie sobie Polaków czyniąc z nich pokraczność, o której później z takim znawstwem się wypowiadacie, ale dodatkowo próbujecie wywołać w nich takimi komentarzami poczucie winy ;) Manipulacja na 102 ;) Czeszki jakie są piękne, jakie piękne Rosjanki, Węgierki ;) Wasza uroda to mit, powstały bo przeleciał was arab ( za darmo, żeby było wszystko jasne ) zabawił się z wami murzyn, albo turek, a na koniec kończycie jako żona robotnika budowlanego z DOVER ;):):) Jeśli mężczyźni w tym kraju są waszym zdaniem pokraczni, to informuję was, ze NIE USTĘPUJECIE IM POD TYM WZGLĘDEM ANI O JOTĘ ;)

 547. ~Mąż pisze:

  Pobaw się małym i sam wychoduj sobie ładną szczęśliwą kobietę - znosząc też niedogodności...

 548. ~Janusz pisze:

  To typowy przejaw młodzieńczej przekory :((( Mój syn z kolei przesadnie dba o siebie ;)))

 549. ~mądraflądra pisze:

  no jesteś jak duże dziecko, kochasz ją tak do szaleństwa bo jest nieosiągalna, przecież to oczywiste, gdyby była na wyciągnięcie ręki to ta rzekoma miłość już by tak nie wyglądała. Jak zdasz sobie z tego sprawę to i zaczniesz się interesować innymi także powodzenia! dasz radę!!

 550. ~wiem bo widze pisze:

  Widać mało jest tych myślących

 551. ~polo 74 pisze:

  ja nie wiem z kim, albo z czym wy dziewczyny sypiacie... widać jaka sztuka takie rwanie :-D

 552. ~Matka Polka pisze:

  mam podobnie, nie ma na brudasa rady. W dodatku w jego pokoju jak w śmietniku, smród, walające się brudne gatki, skarpety na zmianę z talerzami i szklankami z resztkami "napojów"

 553. ~shell pisze:

  A czyja to wina? Jak dałeś sobie wejść na głowę to niestety tak masz. Trochę rozsądku... bo niektórym kobietom go brak. Jak się pozwalało całe życie robić kobiecie co chciała i nie zwracałeś jej na to uwagi, pewnie dla świętego spokoju to takie są skutki. Znam takie małżeństwa i nie wróżę im dobrze. Powodzenia

 554. ~Normalna pisze:

  Szanujcie swoich mezczyzn i pamietajcie, ze zawsze znajdzie sie taka, ktora pocieszy tego spaslego, lysego, smierdzacego, nudnego misia. I bedzie to taka "krolewna" jak wy!!!

 555. ~za wcześnie na milość pisze:

  Jak jestes 84 to faktycznie dzieciak z ciebie

 556. ~kika pisze:

  bo trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada

 557. ~Konkret pisze:

  Macie, czego chciałyście. Tak wygląda proza życie po ślubie. Wasze parcie na obrączkę przyćmiewa jakikolwiek pomyślunek.

 558. ~Piotr pisze:

  Dlatego że my mężczyźni wolimy być sami niż z babą po przejściach mającą dzieci z innym.

 559. ~Mąż pisze:

  GRATULUJĘ świadomości w partnerstwie. Szacunek, akceptacja,stymulacja,motywacja...-i masz o czym marzysz

 560. ~Janusz pisze:

  Już niedługo pies z kulawą nogą nie będzie chciał na ciebie spojrzeć. Zostaniesz sama i będziesz mogła dowoli uganiać się za młodszymi.

 561. ~ament pisze:

  Spoko - brudniejsi są Hindusi, Arabowie, Angole, Rumuni i Polacy

 562. ~Mira pisze:

  to znaczy że co?? bo nie kumam

 563. ~wiadomo stara ciota pisze:

  "lolita" i wszystko jasne.nick prawde ci powie..

 564. ~jeden taki pisze:

  a moja żona nie zauważa mnie jako partnera seksualnego. No max 1 w miesiącu.... co to jest dla gościa 41 lat? nie chce mi się już nic jak czytam takie artykuły - czasami kobieta ale i faset faktycznie ma powód żeby sobie dać spokój z partnerem.... A może mnie zdradza?

 565. ~magia;) pisze:

  O CZYM WY PISZECIE!!Kupa w majtkach??Nie przesadzacie?! jak widać mamusia nie nauczyła używać papierku toaletowego...:/ Przecież powinniśmy dbać o higienę dla własnego dobrego samopoczucia przede wszystkim...nie dla kogoś.:]

 566. ~facet pisze:

  Matki Polki ! z rozciągniętą pochwą po kilku porodach.. wkładasz jak w masło i nie wiesz jak skończyć! Dobrze, że mam ręce!!!

 567. ~syrena pisze:

  Władek, rozumiem Twoje rozgoryczenie brakiem seksu i oschłością oraz narzekaniami żony, ale obiektywnie patrząc to odprowadzenie dziecka do żłobka, przyszycie sobie guzika, a czasem zrobienie kolacji to nie jest żaden mega wysiłek i wielkie dbanie o dom. Wstawanie do dziecka w nocy - a czemu masz nie wstawać? Przecież to też Twoje dziecko. Żonie sen się nie należy? Przecież możecie wstawać na zmianę. To są zwykłe czynności, które powinna umieć wykonać i robić każda dorosła osoba niezależnie od płci. Z Twojej wypowiedzi wynika, że byłoby OK dopiero wtedy, gdyby kobieta pracowała, zajmowała się dzieckiem, sprzątała, gotowała a Twoim jedynym, po prostu JEDYNYM obowiązkiem byłaby praca. Chociaż i tu nie mam pewności, bo pewnie byś narzekał, że musisz na nią i na dziecko pracować. Jak dla mnie to w małżeństwie są zawsze dwie osoby, a nie jedna i małżonkowie powinni OBOJE dbać o dom i rodzinę i uzupełniać się, czy też zamieniać obowiązkami, gdy ktoś jest przepracowany, chory czy zmęczony. Każdy ma prawo być zmęczony i każdemu należy się odpoczynek. Wystarczy trochę empatii wobec drugiej strony. A jak ktoś chce, żeby wszystkie obowiązki i ciężary przejęła za niego/za nią druga strona to to już jest niesprawiedliwość. A z żoną to proponuję Ci od serca porozmawiać co Ci leży na wątrobie. Pozdrawiam

 568. ~Kama pisze:

  Wybacz,ale żeby wymagać trzeba od siebie dawać. Przyjrzyj się polskim mężczyznom, a teraz zobacz polskie kobiety na ulicach. Jest przepaść, która z roku na rok się zwiększa. Polskie kobiety są piękne, zadbane, coraz bardziej świadome swoich potrzeb. A mężczyźni nawet jak zaczynają dbać o siebie to wyglądają jak geje. Można być przecież męskim i zadbanym. Ponadto mam kilku znajomych, którzy mieszkali w Hiszpani, czy np. Brazylii i zgodzę się z Tobą tylko w kwestii otwartości i sexu, ponieważ jeżeli chodzi o zadbanie i czystość latynosek, czy hiszpanek to jednak słyszałam inne opinie. Wszyscy są zgodni Panie te są piękne i w miarę szczupłe do 25-30 roku życia potem szersze niż dłuższe, a co do ich higieny można mieć duże zastrzeżenia.

 569. ~lol pisze:

  Haha, no wlasnie, kompletnie zszokowal mnie ten artykul. Zawsze jak jade tramwajem to zastanawiam sie, dlaczego te kobiety pod 40-ke wszystkie takie niezadbane... Ubrane w jakies szaro-bure szmaty, wlosy najczesciej 15cm pozawijane na loki i do tego nadwaga...

 570. ~poszukujacy stabilizacji pisze:

  w banku i systematycznymi dochodami pieciocyfrowymi .Jakos tak sie złożyło ze nie miałem do tej pory czasu na fiubzdziu bo zajmowałem sie sprawami ważniejszymi.Ostatnio postanowilem to zmienic i poznac jakas kobiete ktora byłbym w stanie zaakceptowac.I tu kompletna klapa:bo albo jakies pustoglowe rozwydzrzence ze az szlag czlowieka trafia po kilku minutach obcowania z nimi albo jakies podstarzale i mocno przechodzone monstra z pretensjami do wykwintnego zycia. Gdzie mozna spotkac swieża, normalna,skromna , młoda niezepsuta dziewczyne?? bo cos mi sie wydaje ze takie kobiety to w dzisiejszych czasach jakies rzadkie okazy i keseli sie nie ma szczescia taka znalezc to lepiej rozkoszowac sie zyciem samemu.

 571. ~asiutka3 pisze:

  A ja Ci powiem,że miłość jest najwazniejsza i nie ważne czy to mężatka czy nie. Ja sama kocham mocno chłopaka którego kiedyś zostawiłam dla obecnego męża. Teraz żałuję. Ale myslę o nim codziennie nawet ostatnio się z nim spotkałam,przespałam i nie żałuję ani chwili i gdybym tylko mogła powtarzałabym to codziennie.Jestem mężatką ale nigdy nie kochałam męża.Mam swoja wielka miłość w sercu

 572. ~moment pisze:

  Gdy jest miłość, przyjaźń, to wygląd, seks nie są najważniejsze. Są ważne, ale uczuciowość jest tym co łączy. Oczywiście nie można być brudasem, czy zapuścić się, ale znam kochające się małżeństwa, gdzie się nie przesadza z wyglądem. Moja żona wie, że może na mnie polegać i to się liczy.

 573. ~nieżonaty :) pisze:

  Ja ci wytłumaczę, w czym problem. Celem związku kobiety z mężczyzną jest założenie rodziny i posiadanie potomstwa. Spoiwem tej relacji jest ( był bo już nie jest - czytaj niżej ) przede wszystkim seks. Kobieta dawała seks otrzymując potomstwo i jakąś tam opiekę ( czasami ją zadowalającą najczęściej nie, bo wiesz jakie są kobiety ;))a mężczyzna otrzymywał seks w zamian za konieczność bycia ojcem / mężem czytaj mężczyzną . TAK BYŁO... Dzisiaj SEKS został wyjęty ( za sprawą kobiety, żeby wszystko było jasne ) z tego obiegu i puszczony samopas. Mężczyzna nie musi już zobowiązywać się do niczego, bo dostaje seks za darmo, czytaj : niczego od siebie w zamian nie dając ( no może oprócz przyjemności ale ta jest przecież obopólna :)) W twojej uwadze, żalu, zarzucie (?) jest zawarty zatem pewien dysonans ;) bo z jednej strony marzy ci się ( nie obraź się proszę ) swoboda i niezależność partnerów a z drugiej strony oczekujesz, że zbudowane to będzie na tym, na czym do nie tak dawna zbudowana była rodzina / małżeństwo ( abstrahując od tego, jak co komu wychodziło ;)) czyli na LOJALNOŚCI, SZACUNKU, PEWNEJ WSPÓLNOCIE INTERESÓW, PEWNEJ WSPÓLNEJ ŚWIADOMOŚCI itp, itd. ) A tak się nie da ( generalnie ), droga ANIU, bo rodzina ( małżeństwo ) była kompromisem czyli rodzajem kontraktu, a nie naszym swobodnym wyborem. Decydując się na założenie rodziny czy małżeństwo podświadomie musieliśmy się zgodzić ( przede wszystkim mężczyzna ale też kobieta ) na SAMOOGRANICZENIE ( i ludzie się godzili, taki był przecież model kulturowy ) a związek mężczyzny i kobiety, wolny, niekrępujący partnerów ( by sparafrazować twoją wypowiedź ), który nie ma być rodziną czy małżeństwem, JEST SPRZECZNY Z ZASADĄ SAMOOGRANICZENIA ( uwaga ! ważne ! )PRZYNAJMNIEJ WEDŁUG MĘŻCZYZNY !( nie rozwijam tego wątku ;)) Jeśli chcecie ( KOBIETY ) wolności seksualnej, to musicie przyjąć, że sprowadzi się was li tylko do roli obiektu seksualnego, oczywiście na początku kosztem mężczyzn ale na końcu to wy zapłacicie za to najwięcej. p.s. Rodzina czy małżeństwo, gdy istniały, o paradoksie, te bastiony zniewolenia kobiety i nieprzebranych pokładów jej energii ;) uczyły mężczyznę odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale też za kobietę ;) określając jego świat pojęciowy i jego hierarchię wartości. Gdy odejdą do lamusa, wolno będzie mu wszystko, dosłownie wszystko...

 574. ~Piotruś Pan pisze:

  do buzi.Uwielbiam pchać tak głęboko.

 575. ~zwyczajny pisze:

  Gdy jest miłość, przyjaźń, to wygląd, seks nie są najważniejsze. Najważniejsze, że jest ktoś, kto wspiera, przytuli. Wtedy też się chce dbać o siebie - to taki automat. Standardy wyglądu i zachowań kreowane przez media są wynaturzeniem i może zostawmy je telewizyjnym plastikowym serialom. W każdym można dostrzec piękno, a piękno dostrzeżone w sobie dodaje nam blasku w oczach i wszystko wtedy widzimy lepiej.

 576. ~Mąż pisze:

  Kuchnia to królestwo kobiety..Facet daje rodzinie siłę ochronę a kobieta tworzy domowe ognisko poprzez również GOTOWANE posiłki.Uwielbiam zupy ale co z tego jak żona mało gotuje...

 577. ~Milka pisze:

  Zapewne masz rację, ale tak naprawdę trudno tryskać optymizmem i radością życia kiedy trzeba wstać przed 5 rano,tłuc się 1,5 godziny do pracy a po powrocie do domu o 17 jeszcze wyrobić się z obowiazkami domowymi.Naprawdę, poziom radości życia o optymizmu plasuje się w dolnej granicy stanów niskich.Poza tym jak to zwykle bywa...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam.

 578. ~love story pisze:

  a żonka leci dać buzi i woła "Na zdrowie" !

 579. ~szczerosc pisze:

  mloda jeszcze jestes-rozwidz sie i znajdz sobie kogos kulturalnego. Bo z nim bedzie tylko gorzej

 580. ~wef pisze:

  same idiotyzmy... a faceci nie chodzą z nimi do kościoła, bo są z natury leniwi i wygodni

 581. ~Ja pisze:

  nie 20 tylko 30 lat za późno. Zawsze mnie śmieszy jak słyszę mam 35 lat a wyglądam na 25. Tak sobie to tłumacz.

 582. ~14 pisze:

  Aleś się zeszmaciła!

 583. ~ricardo pisze:

  A może wydmuszka? Taka ładna,utrzymana ale do niczego nie przydatna? Przepraszam, że moze uraziłem ale z taką panią mam do czynienia na codzień. Mimo to nie widzę powodu nie dbania o siebie. Bez przesady ale w ramach rozsądku. Ciuchy kupuję sobie sam. Na szczęście:)

 584. ~mimi pisze:

  scandic zapewne wiesz o czym mowisz, tylko dziwi mnie to ze Norwezka chciala Polaka. To sie nie zdarza. Ile jej musiales zaplacic?

 585. ~higieniczny pisze:

  zgadzan sie z Tobą w 100% pozdrawiam

 586. ~winne2 pisze:

  o biedna kobieto...

 587. ~sorka pisze:

  Przeciez sama go na takiego wychowalas!!!

 588. ~kobza pisze:

  Po co, już opisałaś nam swojego męża.

 589. ~szczelec pisze:

  Wieżę! To zabawa bez ryzyka. Jak będzie wpadka .. to jeleń się zaopiekuje i wychowa.

 590. ~Janusz pisze:

  Pozdrawiam :))) Tylko dla takiej Kobiety mogę zmienić te moje nawyki, które ją wkurzają :)))

 591. ~zadbany w miarę pisze:

  mam na mysli obie strony

 592. ~mimi pisze:

  Nie slonka, Polki sa moze wybujale seksualnie ale to tylko dlatego ze nie maja w kim wybierac w kraju, stad te ekscesy poza granicami kraju. Ja osobiscie wyszlam za maz za Francuza bo Polacy mi nie odpowiadaja pod wzgledem kultury osobistej (spojrzcie na wasze wypowiedzi chociazby) ale tez calkowitego braku urody, te brzydkie zeby, paskudne cery... nie bez znaczenia jest tez wasz ciagly brak pieniedzy. Jak z kims takim mozna zyc pod jednym dachem ;(?

 593. ~tomek pisze:

  hehe true:) kobitkom nigdy nie dogodzisz

 594. ~Lorna pisze:

  A co ty tak rżysz i krzyczysz tymi wielkimi literami? Te "stare pomarszczone" cię ignorują? Pewnie wszystkie cię olewają, kpino nibyfacetowata.

 595. ~ricardo pisze:

  Aniele!!! Podaj swój adres albo telefon:)

 596. ~Janusz pisze:

  Przywyknij i przestrzegaj nie mężatki przed takimi facetami, jak Twój.

 597. ~39 i pół pisze:

  to przecież dla laski 19-24 lata a nie baby 35-45 lat ????

 598. ~kochająca koty pisze:

  Romuś- zaradny facet to by sam praleczkę włączył, a i obiad ugotował od czasu do czasu. Mój facet nie ma z ty problemu- naleje sobie lampke wina, gotuje i mowi,że bardzo go to relaksuje po powrocie z pracy:)Ja w tym czasie mam czas na nałożenie maseczki na włosy, poczytanie książki itd. A po obiedzie/kolacji- posprzątam ja...

 599. ~magia;) pisze:

  Dlatego zostawiłam mojego eks.Ile można tłumaczyć że brzuch piwny w wieku 21 lat nie wygląda pociągająco?!Poza tym higiena...ech. Ale jak ja powiedziałam coś w stylu:"no dobra,w takim razie ja ścinam swoje długie włosy,które tak Ci się podobają i zrobię wszytko żeby przytyć".Wtedy oczywiście mówił z przerażeniem że "NIEEE!" i że oczywiście coś z tym zrobi: a)od Nowego Roku b)jak się skończy zima i można będzie wyjść c)latem a gorąco żeby robić cokolwiek d)jesienią pada na zewnątrz, w związku z czym też raczej nie i że po Nowym Roku. Zostawiłam po trzech latach bo ile można wytrzymać.W końcu mam dopiero 20 lat.

 600. ~takaprawda pisze:

  Nie rozsmieszj mnie koleś, jakie harować?Przecież mało który facet jest w Polsce sam w stanie utrzymać rodzine.

 601. ~alek pisze:

  zmienili, że zaczęli bardziej dbać o siebie, że są mało męscy, spedaleni, że chromosom y zanika, że upodobniają sie do kobiet i znowu będą komentarze rozżalonych pań jacy to faceci są źli

 602. ~ricardo pisze:

  Wydmuszki. Po prostu wydmuszki. Nie nadające się do niczego tylko do paplania z koleżankami i przechwalania się zdobyczami. Przejęły wszystkie cech facetów chwalących sie swoimi "zdobyczami" . Przy czym należy pamiętać, że 95% działa wg zasady, że "najgłośniej rycząca krowa daje najmniej mleka" :) Jeżeli : nie nadaje się do łóżka? Nie ma pożytku z niej w domu/nie ma czasu nawet nic nie robiąc/ na codzień też niewiele można na nią liczyć /nadal brak czasu: kosmetyczka, seriale,seriale,seriale...../ to do czego jest potrzebna? że wygląda? Do oglądania są gazety.pozdrawiam

 603. ~ona pisze:

  Przede wszystkim przestań mówić do niego, pamiętaj mężczyźni słuchają tylko chwilę potem się wyłączają. Narzekając i gderając zachowujesz się jak jego matka i jak matkę Cię traktuje. Mężczyźni reagują na brak kontaktu. Nie narzekaj, tylko zajmij się sobą. Rozwijaj własne pasje, hobby, spotykaj się z przyjaciółmi tak jak to robiłaś przed ślubem. Gdy zobaczy, że Twój świat przestał się kręcić wokół niego, że wyprane ciuchy i ciepłe obiadki gdzieś zniknęły, że żona ma własne życie zacznie się znów starać. Powodzenia.

 604. ~masakra.. pisze:

  hahaha-z ta "uroda" pasujecie do siebie...żeczywisacie-obydwoje wrecz zasługujecie na miano "najpiękniejszej" pary onetu...

 605. ~30+ pisze:

  Atrakcyjna 30+ Pozdrawiam Znam kogoś takiego, ale jest z Katowic i z pewnością wygląda na swoje 52 lata mimo że jest zadbany.

 606. ~Paweł pisze:

  Głupie są te, które teraz narzekają na ojców swoich dzieci. Przecież "widziały gały co brały". Oj przydał by się Arab za męża, oj przydałby się ...

 607. ~prawda pisze:

  tluste wlosy, szpony brudne, wymieniac dalej...

 608. ~takaprawda pisze:

  No sorry ale facet z "inwentarzem" na karku to żadna partia.

 609. ~? pisze:

  Słuchajcie miłe panie ;) wy zamierzacie zostawić tych waszych "nieudaczników", czy może dalej mają frajersko harować dla was jak woły robocze ;) a wy będziecie wciskać światu kit, jaki to on niedobry ?:):):)

 610. ~5331681 pisze:

  8 lat wiecej ale nie czulem zadnej roznicy ...

 611. ~g pisze:

  też bym się chętnie zamieniła. Bo żeby trochę o siebie zadbać, robię to późnym wieczorem, kiedy (po pracy), obrobię domowe zaległości, położę dzieci spać jest 22. Wtedy mogę poświęcić czas sobie.

 612. ~5331681 pisze:

  Ciezko pokonac prawdziwa milosc.

 613. ~wojtek. pisze:

  Szmaty jestescie i tyle na ten temat.

 614. ~5331681 pisze:

  nie no bez zartow kolego ... ja mowie serio o swoim problemie...

 615. ~Janusz pisze:

  Zupełnie mnie te rewelacje na temat facetów nie wzruszają. Jeśli faceci zaczną przesadnie dbać o swój wygląd i ubiór to zwyczajnie przestaną nimi być. Jak panie tak wiele wagi przywiązują do ubioru, urody i trosk o jej zachowanie to niech sobie takich facetów znajdą. Ja mojej żony na pewno nie zatrzymywałbym, gdyby z tego powodu chciało odejść ode mnie. Na świecie nie brak zadbanych facetów, którzy na Was czekają ;))) Tylko czy oni dorastają do pięt tym brudasą i flejtuchą, z którymi obecnie jesteście ? :)))

 616. ~beSSlein pisze:

  ...zwymiotowałem twoim tanim światopoglądem. Ale chętnie podrzucę ci skarpetki do prania, ty kolejny doktorku w milionowym nakładzie.

 617. ~Roma pisze:

  Mam w domu dwóch panów.Mąż 56 lat pachnący,ogolony, zadbane zęby zawsze taki był.Syn 26 lat fleja jakich mało,ciągłe kłótnie o jego wygląd.Mówię mu o tym,współczuję przyszłej żonie,i cieszę się,że sama nie jestem młoda,gdyż mogłabym spotkać coś takiego na swojej drodze jak mój syn.

 618. ~And pisze:

  ...imponuja nadwaga i niczym wiecej. Zreszta generalnie kobieta powyzej 30 roku zycia nie musi juz o siebie dbac - strata kasy. Czasu nie da sie oszukac.

 619. ~Irena pisze:

  Jeśli taki jest to już będzie. Ja jestem już 30 lat po ślubie. Kilka lat po ślubie było jako tako, a potem było już tylko gorzej. Teraz jest tragicznie, przy wzro ście 178 waży ponad 130 kg. brzuch olbrzymi. Kiedy jest w domu cały czas chodzi w gaciach bo mu jest wiecznie gorąco, higiena jest na ostatnim miejscu, a na pierwszym lodówka.

 620. ~WYP3 pisze:

  WERSJA DEMO SIE SKOŃCZYŁA :-)

 621. ~U pisze:

  Całą prawdę napisałes przyjacielu. U mnie to samo. Szafy się nie domykają, coś około setki par butów. Wszystko dla niej a ja w ulubionych gaciach paraduję po mieszkaniu. Ale na koniec przyczepia się nie do swoich nietrafionych zakupów za grube tysiące tylko do moich ulubionych gaci, choć są czyste i wyprane.

 622. ~5331681 pisze:

  co ja poradze na to ze sie mna nie interesuja

 623. ~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL pisze:

  niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych!

 624. ~ciekawa jestem pisze:

  A ile lat ma ta mężatka ?

 625. ~Sysek pisze:

  A pewnie miałaś takiego ? :) I co od początku był taki ?

 626. ~5331681 pisze:

  nie ma dymu bez ognia jak to mawiaja ...

 627. ~5331681 pisze:

  Jesli tak to sie poznajmy, z ciekawosci, jak nie bedziemy nadawac na tych samych falach to jeszcze szybciej zakonczymy znajomosc.

 628. ~Urocza 40+ pisze:

  Dziękuję.

 629. ~magda pisze:

  Jezu, kto Ci powiedział, że puder niszczy skórę?! Babka-zielarka? Ale oprócz tego gratuluję sytuacji życiowej :)

 630. ~kochająca koty pisze:

  smutne to co napisaleś...To może teraz czas najwyższy aby pomyslec choć troche o sobie?Wyrzuć te stare koszule i spodnie, kup nowe i nie czekaj na to aż żona ci je wyprasuje- sprobuj sam, co z tego,że może nie wyjsc idealnie-wcale nie musi:) Idz do fryzjera, kup nowe buty.Nie wiem ile masz lat- ale może : zapisz się na basen lub na kurs fotografii, albo gotowania.Za długo spełnialeś jej marzenia- a po tym co napisałeś, to wydaje mi sie ,że ona nie wspierala cie w realizacji twoich. Czy ona wogóle zauwazyła i doceniała twoje starnia, czy usłyszałeś czasami mile slowo- bo wydaje mi sie ,że nie bardzo. Rozmawialisci przez te lata o waszych wspolnych i odrębnych oczekiwaniach?Bo wydaje mi się,że bycie razem wcale nie musi oznaczać rezygnacji z własnych pasji.Nie zamykaj sie w domu i we wlasnych żalach- szkoda na to czasu:) Zrób cos tylko dla siebie- bo masz do tego prawo!Zobaczysz- będziesz z siebie zadowolony, przełamiesz rutyne codzienności, a może nawet poznasz jakis ciekawych ludzi:)I zapewne zona zauwazy te zmiany- nie tylko w koszulach, ale w twoim podejściu do niektorych sparaw róznie. I nie zapominajcie ze soba pogadać- to podstawa.A dodam- nie jestem jakąś naiwną małolatą,ale dojrzalą kobietą,pozostająca w długim i cholernie szczęśliwym związku. Pozdrawiam!

 631. ~facio pisze:

  Że to wy macie nieustającą potrzebe podobania się,my takiej potrzeby nie mamy,mnie osobiście gdy się ubieram guzik to obchodzi czy będę się podobał komuś czy nie,tak to już nas inaczej zaprogramowano.

 632. ~benua pisze:

  To piękne, że Wy kobiety tak dbacie o siebie, ale ci brzuchacze to pewien odsetek panów, a nie wszyscy. Tak samo nie wszystkie o siebie dbacie, bo takich zdjęć dosłownie "grubych" pań też mogę setki dołączyć - pewnie porównywalna ilość jak tych brzuchaczy... bardziej powinna przerażać wizja setek tysięcy mężczyzn w pubach osiedlowych lub przed telewizorami, bez pasji życiowych (uważających, że po pracy już nic więcej z siebie dać nie muszą). Dawno już się raczej Paniami domu nie interesują - prawda? Jest jeszcze jeden aspekt całego problemu - Mężczyźni do kryzysu wieku średniego godzą się z upływem czasu i starzeniem się (niektórym nawet z wiekiem przybywa "przystojności"). Kobiety od wieków z upływem czasu muszą masę energii i kremów wszelkiego rodzaju (na noc i dzień, ujędrniających to i owo) używać aby poczuć się lepiej. Niestety to wszystko ulotne jest. Bo samopoczucie samca (a zarozumiałe to bestie!) jest tak wielkie, że nawet nie pomyśli, że coś nie tak...Porozmawiać można z tym Piotrusiem Panem ale czy przyniesie skutek? Czasami.

 633. ~Anuśka pisze:

  Jestem mężatką 11 lat.Zawsze byłam zadbana i będę nawet jak będę starszą panią ( mam 31 lat). Mój mąż(39 lat) przed ślubem dbał o siebie , nawet uchodził za pedanta! A teraz,ma brzuch jak betoniara i nie dba o siebie, choć o to proszę. To ja kupuje mu ubrania i kosmetyki, nawet ich nie używa.I nie zgadzam sie z tym że mąz jest wizytówką żony!!!!Bo inaczej ja też musiałabym być brudasem!! A nim nie jestem!!!

 634. ~nieudaczniku!!!! pisze:

  jak szukasz gosposi to daj ogłoszenie w urzędzie pracy ,albo wracaj do mamusi!!!!

 635. ~Edyta pisze:

  Jeśli chodzi o Twoje IQ , to masakra , wróć do szkoły , ale z opinia zgadzam się w 101% .

 636. ~5331681 pisze:

  Gorzej jak kusza nie trafi za pierwszym razem. Lepiej wczesniej pocwiczyc bo nigdy nie wiesz do kogo celujesz.

 637. ~tomi_78 pisze:

  Masz racje, do tego narzekają że jesteśmy dziwkarze. Jakoś z moich obserwacji wynika, że dziwkarz ma większe wzięcie. Nie rozumiem moich koleżanek, które facet zdradzał, a one mimo to chciały z nim być. I wolały jego niż innego - porządnego. Widać taka babska natura.

 638. ~Aga pisze:

  Więc dlaczego ten wykształcony przystojniak nie związał się na stałe z którąś z "otwartych" latynosek;). Może dlatego, że romans z temperamentną latnoską może i jest ognisty tylko, że zazwyczaj tą dawkę temperamentu nie poskromi jeden facet....dlaczego więc "kolega" nie związał się z tak ubóstwianymi latynoskami??? Śmiechu warte hahahaha

 639. ~:-) pisze:

  Wychodzi polska klasa i polska tolerancja do odmiennych poglądów od tych "jedynie słusznych" o "pięknych" Polkach

 640. ~... pisze:

  Pewna grupa forumowiczek sprawia wrażenia ciętych na Polaków ponieważ zapewne nawet ci mnej atrakcyjni spośród Polaków do nich nie podchodzą. Nawet ci najbardzie pijani na imprezach...Na tego typu imprezach widzę całe masy naszych rodaczek, do których nikt poza zdesperowanym południowcem nie podejdzie

 641. ~Nika74 pisze:

  Jeny jak ja bym tak chciała, żeby tatuś utrzymywał dom, zajmował się dziećmi i pozwalał mi wychodzić na aerobic. Nie chcesz czasem zmienić żony????

 642. ~lolita pisze:

  Może nie wszyscy,ale powiedzmy 80% :)

 643. ~dodi pisze:

  moje gratulacje!!!!!

 644. ~zwyczajny pisze:

  Z taką Ewą by się chciało... Na pewno lubisz siebie. Pozdrawiam

 645. ~Ewka pisze:

  To co napisałaś, jest godne szacunku i uwagi. Życzę Wam wszystkiego dobrego! A w Polsce, Polacy, są rasistami ponieważ przez ich zazdrość (do czegokolwiek) obarczają innych, niewinnych ludzi słowami które nawet nie znają. Dlatego z łebka na łebek, od dorosłych po małe, świrate, smarkacze tak pełno u nas chamskich odzywek w stronę nieznanych im osób. Aż wstyd mieszkać w takim kraju! Uważam, że jeśli nikt nikomu nic złego nie zrobił, to tym bardziej my nie powinniśmy krzywdzić ich!

 646. ~moli pisze:

  Chwalisz się czy żalisz? dla czarnych polki są poprostu najłatwiejsze i najtańsze.

 647. ~q1 pisze:

  faceta , szczegójnie jak czuje jego miłość.To normalne , że zakochana kobieta dba o siebie , że chce być dla niego idealna.Wydaje mi się ,że z facetami jest podobnie.Jak kocha to dba o siebie , bo chce być dla niej atrakcyjny. Niestety ale brak chigieny u facet może oznaczać , że mu nie zależy.

 648. ~Edyta pisze:

  Jestem kobietą , ale uważam , że to kobiety mniej dbaja o siebie a średnim wieku,wystarczy latem spojrzeć na ich stopy , obrzydzenie aż bierze , nie mówiąc już o ich zapachu i braku higieny osobistej.

 649. ~antylopa gnu pisze:

  faktycznie! jesteś jak dziecko...

 650. ~koko pisze:

  Tylko niedowartościowani faceci szukaja potwierdzenia swojej męskości w oczach młodych lasek.A te niestety oceniaja po grubości p..... o nie nie tego oczym myślisz!Portfela!

 651. ~tomi_78 pisze:

  ha ha a to punkt 11. Kiedy już facet spełni top10, o którym mówi kolega powyżej, kobieta go i tak zostawi, bo ... uzna, że jest babą :-)

 652. ~Normalna pisze:

  Spytaj sie go, czy by to wszystko powiedzial swoim rodaczkom w twarz. Bo pewnie tylko tobie tak chrzani, bys uznala, ze jestes dosc piekna i zadbana i nie musisz kasy na siebie wydawac. Przeciez to znana opinia, ze Polki sa tanie w utrzymaniu dla obcokrajowcow. Przykro mi.

 653. ~Atrakcyjna pisze:

  to czego tu jeszcze szukasz?? jedź do tych cudownych Latynosek i już nie wracaj. Nie urażona POLKA

 654. ~zenek pisze:

  wychować? , no co ty nie powiesz, mówisz czy śpiewasz?

 655. ~kobza pisze:

  Dawno nie przeczytałem tak mądrej i życiem przesiąkniętej wypowiedzi. Ja na szczęście, 48-latek, mam żoncię marzenie ale wiem o czym piszesz i mądrze piszesz. Prawdopodobnie nie doczekasz się równie rzeczowej odpowiedzi ze strony tych "styranych" życiem kobiet, którym najbardziej ciąży wypalony zapewniacz wszelkich dóbr, mąż.

 656. ~normalny pisze:

  Nie zawsze tak jest, ale przeważnie. Widzą lale jak ich wybrankowie imprezują, chleją to niech nie myślą że za 10 lat on nadal będzie piękny i wysportowany haha

 657. ~lolita pisze:

  Tacy Panowie jak Ty też są...na szczęście...Zadbani 40latkowie są bardzo atrakcyjni czy to mężczyzni czy kobiety ,wbrew temu co tu niektórzy piszą to fajny wiek.Pozdrawiam

 658. ~true pisze:

  Współczuje, to już czarnego musiała sobie wziąć bo nikt w pl jej nie chciał buahha

 659. ~io pisze:

  że czuły wujtek tego nie czytał

 660. ~olo pisze:

  czyli pajac, którego można wbrew jego woli ożenić z kim popadnie?

 661. ~12groszy pisze:

  Nie no pewnie, facet ma zasuwać, kasiorkę do domu przynosić. Jeszce pewnie ma znaleźć czas pomiędzy jedną, drugą a trzecią pracą na kosmetyczkę i inne bzdety! Jakbyście SAMOTNIE musiały walczyć o dobrobyt rodziny, to też byłybyście takie wypachnione i zadbane?

 662. ~12groszy pisze:

  Weź sobie Apolla z siłowni.

 663. ~rolnik pisze:

  Szpital powiatowy czy MSWiA?

 664. ~kiedyś majkkel pisze:

  A to się wstrzeliłeś z tym Bradem Pittem idealnie :-) bo słyszałem taką opinię, że właśnie Brad Pitt ma problem ze swoim "zapachem" - on podobno cuchnie i nie ma to nic wspólnego z tym, że się nie myje - zapewne myje się częściej niż przeciętny człowiek, ale sam z siebie ma, podobno, odrażający zapach i musi go tuszować jakimiś specyfikami. To pewnie jakaś przypadłość związana z gruczołami potowymi i prawdopodobnie jedyna skaza na świetnym wizerunku Brada...

 665. ~... pisze:

  Idź do Pubu, weź aparat

 666. ~h pisze:

  ODWAL SIE OD MOJEJ ZONY!

 667. ~koko pisze:

  Koszt 100 zl za karnet miesięczny na zajecia fitness to chyba nie tak dużo za efekt szczupłej sylwetki.A dzieci urodziłam dwoje.Dodam jeszcze,że jesli kogos nie stać na tego typu zajecia sportowe to wystarczy pójśc na długi spacer a nie siedzieć z piwem przed telewizorem

 668. ~jack pisze:

  10/10

 669. ~ona pisze:

  nie ma już takich:)

 670. ~lol pisze:

  a Wy wszyscy już znaleźliście to swoje "szczęście"?

 671. ~madźka pisze:

  Ależ Ty nudny jestes - ile razy juz to przekopiowałeś?

 672. ~rechacz pisze:

  do poprzedniej wypowiedzi dodam, że macie też branie w burdelach w całej europie, ale obawiam się, że to też mija...

 673. ~Długogęstowłosy Mężczyzna pisze:

  W mojej opinii tak jak większość Polek nie należysz do osób urodziwych ani atrakcyjnie się ubierających. Plus ten "dzióbek" na zdjęciach...jakie to powiatowe...Ale fajnie że się dobraliście i sobie wydajecie się atrakcyjni! Pozdrawiam!

 674. ~mistrzr pisze:

  Kobiety po 30-40 oblegają kliniki chirurgii plastycznej bo czują oddech młodszej konkurencji (18-22 letnich foczek). Co taka idiotka zrobi jak ją mąż zostawi dla młodszej laski ? Jak ona całe życie spędziła rozpierd...jąc kasę na kosmetyki i ciuchy w H&M-ie czy innej Zarze? Przecież pieniądze się biorą z bankomatu a nie z pracy, więc jak sobie sama poradzi. Jakby była 20 lat młodsza to jeszcze du.. by zarobiła na chleb a tak to co ? kto ją weźmie?

 675. ~Joker pisze:

  Ale za to młodze damy które teraz mają po kilkanaście,max dwadzieścia pare latek, będą mogły mieć za meżów bardziej zadbanych facetów,ponieważ teraz ich rówieśnicy w dużej części dbają o siebie.Zmieniają bielizne każdego dnia,biorą prysznic minimum raz dziennie,piorą odzież,chadzają do siłowni,używają dobrych kosmetyków. Czyli w najbliższych latach może być tylko lepiej :) Pozdrawiam drogie Panie, ten co ma lekko ponad 20 i o siebie dba :D

 676. ~prawda pisze:

  Wiecie jak to jest nie mając za co utrzymać rodziny, prawda ? Wtedy to czy macie takie a nie inne gacie nie ma znaczenia. A czasami nawet nie ma człowiek siły się ogolić bo myśli strachem dnia następnego. Człowiek haruje, kombinuje a tu nic z tego.

 677. ~12groszy pisze:

  Pewnie, jako kochać to za miliony.

 678. ~marcingg78 pisze:

  Dlatego nie spieszymy się ze ślube. Na pytanie czy robimy coś wartościowego ? Obojgu nam udało się dojść do stanowisk kierowniczych w swoich firmach. I nic nie stoi na przeszkodzie aby mimo nawału obowiązków mieć czas na zadbanie o wygląd. Pozdrawiam.

 679. ~MIKI pisze:

  A TERAZ SOBIE POMYŚL, ŻE MILIONY KOBIET TAK MA JAK TY..... NA WŁASNEJ SKÓRZE MUSIAŁEŚ SIĘ PRZEKONAĆ CO CHCIELIŚCIE Z NAS ZROBIĆ. DB WAM TAK, TEŻ OBARCZAM CHŁOPA WSZYSTKIM A NIECH ZOBACZY JAK TO FAJNIE. MI SIĘ SPAĆ CHCE BO JUTRO WAŻNY DZIEŃ:)

 680. ~Lolita pisze:

  Taaa,a jeszcze gorsze są podstarzałe chłopy z wielkimi brzuszyskami z oddechem zgnilizny(większość boi się dentysty)śliniący sie na te "zrobione" stare baby...Aha pewnie nieraz nie mogłeś uwierzyć w to ,że pesel mówi że(stara baba) a tu taka fajna babka...ha ha ha.

 681. ~zal mi cie pisze:

  widac wszystko masz oprocz dzieci

 682. ~Fit pisze:

  A po, co? Sprowadzimy sobie do kraju nowy eksportowy towar. Mężczyzn jak z obrazka.

 683. ~drm pisze:

  Jak się jest roztropkiem, bezmózgiem, to można czerpać radość nawet z rozlewania śmietany po kanapie. Ja jesteś taka radosna i bezpretensjonalna i głupia, że nie zauważasz problemów i ci one nie przeszkadzają, to wyjdź za mąż za idiotę, lenia i najlepiej, żeby się mył raz w tygodniu i potem śpiewaj o beztroskim życiu. Pracuj za dwoje, sprzątaj po nim i się ciesz, po ładne pieski latają po łące przecież.

 684. ~dhgj pisze:

  a co wy "Panie" możecie wiedzieć o tym co czuje mężczyzna kiedy jest przez zwoją kobietę zaniedbywany, omijany, spantoflały, bo wy zamiast się nim zająć pstrzycie się nie dla niego, lecz do "pracy", albo gdy słyszy, eee, dzisiaj mi sie nieeechce, głoooowa mnie boli a wiecie dlaczego tak jest?, bo kościół narzucił monogamię i z dziada pradziada tkwi to w społeczeństwie jak kręgosłup w człowieku, co jest absolutnie sprzeczne z biologiczną naturą ludzką. Trzeba zadać pytanie o liczbę rozwodów lub liczbę wzwodów na widok np. koleżanek żony, siostry żony, koleżanek z pracy itp. Ludzie jak zwierzaki, potrzebują różnorodności. Każdy wtedy 30,40,50 latek zadba o wygląd, brzuch (wciągnie go), kosmetyk, kupi kwiatek, umyje samochód a nawet odkurzy. Poważnie. Bo jak sie "Panny" nie postaracie kokietować swoich Panów i nie wzbudzicie ich zainteresowania to żeby was potem nie dziwiły takie zachowania i wygląd.

 685. ~magia;) pisze:

  W dodatku SAM i z WŁASNEJ INICJATYWY.Bo ileż można tłumaczyć że brzuch piwny w wieku 21 lat nie wygląda pociągająco?!Poza tym higiena...ech. Ale jak ja powiedziałam coś w stylu:"no dobra,w takim razie ja ścinam swoje długie włosy,które tak Ci się podobają i zrobię wszytko żeby przytyć".Wtedy oczywiście mówił z przerażeniem że "NIEEE!" i że oczywiście coś z tym zrobi: a)od Nowego Roku b)jak się skończy zima i można będzie wyjść c)latem a gorąco żeby robić cokolwiek d)jesienią pada na zewnątrz, w związku z czym też raczej nie i że po Nowym Roku. Zostawiłam po trzech latach bo ile można wytrzymać.W końcu mam dopiero 20 lat.

 686. ~ania pisze:

  dokładnie tak jak napisali. faceci to obleśne świnie.

 687. ~pedroxx pisze:

  bo za bardzo dba o siebie itd. Ja na przykład mam 182 cm, 81 wagi i 15% tkanki tłuszcz. Nie żwebym jakoś specjalnie cwiczył tylko takie geny -cała masa idzie w mięśnie Brunet, ciemna karnacja i myślicie że jest jakaś różnica w powodzeniu u mnie albo u grubasów ?? Jak czasem widzę z jakimi laskami są grubi goście to szczęka mi opada i nie wiem o co chodzi. Nie dajcie sobie w mówić głupot i zapędzić w kozi róg panowie

 688. ~tygiel pisze:

  olej go! on uważa że ma cię w szachu, że go nie zostawisz. zafunduj mu brak prania, jedzenia i seksu. a może on to robi złośliwie?

 689. ~Kurnik główny pisze:

  siorbaj wafla ćwoku

 690. ~HIKI pisze:

  DZIEWICE, ALE DLA TYCH FACETÓW CO JESZCZE SZUKAJA TEJ JEDYNEJ,,,,

 691. ~Edward pisze:

  nareszcie normalna babka.pozdrawiam

 692. ~:) pisze:

  Jak go poznałam 19-lat temu było inaczej, to się może zmienić

 693. ~Prawda pisze:

  KUTER RYBACKI 17-TY WIEK. NA SAMĄ MYŚL RZYGAĆ MI SIĘ CHCE.

 694. ~tygiel pisze:

  a może ta koleżanka chce "pomamuniować?" :)))

 695. ~soryzaszczerość pisze:

  To raczej nie goguś zniszczył twoją rodzinę, a ty sam. Trzeba było być z żoną, kiedy tego potrzebowała, nauczyć się z nią rozmawiać, szanować i okazywać uczucie. Mój były mąż był taki sam...Dlatego jest byłym mężem...

 696. ~yapko pisze:

  COOL!!! usiłowałem to wytłumaczyć mojej żonie zaraz po ślubie, ale byłem nudny. no to wymieniłem na nowszy model i juz nie tłumaczę. I nie żenię się, bo świadomość bycia żoną impregnuję kobietę na argumenty wszelakie. to tyle po latach doświadczeń. a faceci rzeczywiście są czasem jak niemyte, niechlujne knury. tu się laskom nie dziwię. i szczerze współczuję!

 697. ~DIKI pisze:

  TO TY PROWOKUJESZ:) JESTEM JAK NAJBARDZIEJ KOBIETĄ:)

 698. ~scandic pisze:

  własnie-ieszkam w norwegi-mam zonę norwezke.nie chciałybyscie usłyszec opini wypowiadanej o was przez rdzennych norwegów.dodam ze macie opinie najłatwiejszych kobiet europy.rosjanki cenia sie 100% wyzej.rosyjskich prostytutek jest tu jak na lekarstwo.polki daja za darmo(głownie kolorowym).wasze "ubranka) słynne kozaczki,miniówki(w tym klimacie!!!!)tipsy i tony pudru sa wrecz obiektem kpin.tak tutaj ubieraja sie prostytutki!o tym ze sprzataczki polskie szorujace kible maja kilometrowe tipsy wie kazdy norweg..tak niestety widzi was swiat.o urodzie nawet nie wspominam.o uprawianiu czynnego sportu nie macie pojecia i jest to dla was jakims "ewenementem" kiedy tutaj jest to wpajane kazdemu od dziecka..no-poza jednym-piatkowo -sobotnimi dyskotekami,gdzie w towarzystwie grupy sniadych sprzedawców z warzywniaka mozecie zaprezentowac swoje skórzane kurteczki,a nastepnie,po paru zasponsorowanych piwach "obsłuzyć" w toalecie owa grupe..

 699. ~:) pisze:

  Ja zrobiłam to samo, niczego nie żałuję, po 15-latach, niestety ON mieszka daleko ode mnie, popieram Cię w stu procentach! I zazdroszczę,że jest blisko...

 700. ~zadbana pisze:

  Bez przesady, są granice

 701. ~drwal pisze:

  Prawdziwy facet powinien smierdziec kobietą koniem,wódką i tytoniem no i oczywiscie .....jajami:)

 702. ~Kras pisze:

  Chyba masz rację. Ciągle obrażone i niezadowolone, a sex traktują jako nagrodę dla totumfackich papuciów. A normalny facet wcale tego ich kwaśnego sexu nie chce - stąd może też się zaniedbuje.

 703. ~tyle w temacie pisze:

  "i co jeszcze ważnego jest bardzo uczuciowy" bo dyma cudze żony hahahahaha, a tak na poważnie to zdzira z ciebie rozwiedź się z mężem i rób co chcesz a tak tylko go oszukujesz idź do swojego "Alwara" chyba że cię nie chce na stałe a traktuje tylko jako pojemnik w który się rozładowuje

 704. ~straszne pisze:

  Współczuję(:

 705. ~exżona pisze:

  Albo ze mną!!!Gotuję, piorę. A takiego jak w artykule już miałam, więc potrafię docenić dobry materiał :-D

 706. ~alfa pisze:

  jasne :) bo wszyscy faceci są tacy ;)

 707. ~gogo pisze:

  Mam 41 lat. Nigdy nie używałam pudru, bo niszczy skórę :-) Mój partner ma 27 lat. Oboje jesteśmy wykształceni i mamy dobrą pracę. To on zarabia więcej i dba o mnie. Czego nie mogłam powiedzieć o moim mężu, na którego zarabiałam i byłam jego służącą. Ale życie jednak jest sprawiedliwe :-) Mąż dzięki swojemu postępowaniu jest sam jak palec.

 708. ~Jasiek pisze:

  czyżbyś była jedyną mądrą i dorosłą kobietą??? Jak Ty się uchowałaś...Szczęścia życzę...

 709. ~higieniczny pisze:

  Witam mam 40 lat i jestem 9 lat po ślubie i muszę stwierdzić że jakoś nie mogę sobie wyobrazić aby pujść do łóżka z moją małżonką i nie umyć zębów i się nie wykompać.To jakas abstrakcja bo jak tu sie kochać ze śmierdzuchem jakoś trudno to sobie wyobrazić przecież tak jak się ubieramy i dbamy o siebie to tak nas odbierają inni.Higiena osobista to nasza wizytówka.Drogie panie jak jakiś facet nie dba o siebie to również nie dba o was i należy takiego delikwenta po prostu olać on nie jest wart waszej uwagi pozdrawiam Przemo

 710. ~Więc_tak_to_już_jest pisze:

  a SAMICA potrzebuje brzucha, żeby się rozmnożyć. SAMICA do dużego brzucha potrzebuje KASY, SAMCA i ODPOWIEDZIALNOŚCI a SAMIEC do dużego brzucha potrzebuje SAMICY, NAJEŚĆ Się i PIWA się napić.

 711. ~ happy :-) pisze:

  Oto mňj album na onecie. http://foto.onet.pl/skme8,w0gww3x4j6xk Na nim ja i moj chlopak, pochodzi z Brazylii i jest czarny.Nigdy wczesniej nie poznalam tak zadbanej i pachnacej osoby.Zčby jak z obrazka, skňra pachnŕca,pičkna czekoladowa i gladka i chodz szczuply - wyrzezbione cialo miesnie brzucha, piekne plecy. Mieszkamy we Wloszech,gdzie mentalnosc jest bardziej otwarta niz w Polasce (przykro to mowic!) i ludzie NIE uprzykrzaja nam zycia,wrecz odwrotnie mamy mnostwo super znajomych. W Polsce chlopacy sa zaniedbani i sprosni. Piwo pod budka na ulicy, wyzwiska, chamstwo i smrňd. Ah zapomnialam. Lyse ogolone glowy jak chorzy na bialaczke. To mialby byc moj mezczyzna??????? bylby to dla mnie tylko wstyd. Dziekujč Bogu,ze moj narczeczony jest kochajacy zadbany, zabawny czysty i taki.. ludzki. Kocham Go.

 712. ~xxx pisze:

  ...uważaj na strzał z kuszy - jest bez zezwolenia...Kiedyś taki goguś jak ty zniszczył mi rodzinę. Treścią jego życia była siłownia, kipiał testosteronem, gawędził z moją żoną - a ja nie miałem na to czasu bo zapierdalałem na rodzinę...Nie potrafisz sobie wyobrazić jak jest mieć takiego wroga.Nie jesteś już nigdy bezpieczny.Leczenie sflustrowanych mężątek pozostaw doktorom bo chodzisz po linie i TYLKO NIELICZNI MAJĄ SZCZĘŚCIE Z NIEJ SPAŚĆ NA TORBĘ...(szukaj pomocy puki jeszcze możesz...to nie normalne, że nie tworzysz związków z rówieśnicami...)

 713. ~anila pisze:

  niedomyty to po DZIAD BOROWY

 714. ~doświadczony mąż pisze:

  Bardzo śmieszni jesteście z tymi żółtymi rozporkami itp. Otóż gwoli wyjaśnienia: ten gościu nie był "śmieciarzem" tylko pracownikiem MPO (czy jak tam). Do pracy ubierał się schludnie, w pracy wiadomo kombinezon, po pracy prysznic i spowrotem w gajerek. Jak się chce, to można być zchludnym i eleganckim w każdym zawodzie.

 715. ~Szczesliwa pisze:

  Do wszystkich rasistňw, ktorzy nazywaja osoby rasy CZARNEJ brudasami itp. Oto mňj album na onecie.http://foto.onet.pl/skme8,w0gww3x4j6xk To ja i moj chlopak, pochodzi z Brazylii i jest czarny.Nigdy wczesniej nie poznalam tak zadbanej i pachnacej osoby.Zčby jak z obrazka, skňra pachnŕca,pičkna czekoladowa i gladka i chodz szczuply - wyrzezbione cialo miesnie brzucha, piekne plecy. Mieszkamy we Wloszech,gdzie mentalnosc jest bardziej otwarta niz w Polasce (przykro to mowic!) i ludzie NIE uprzykrzaja nam zycia,wrecz odwrotnie mamy mnostwo super znajomych. W Polsce chlopacy sa zaniedbani i sprosni. Piwo pod budka na ulicy, wyzwiska, chamstwo i smrňd. Ah zapomnialam. Lyse ogolone glowy jak chorzy na bialaczke. To mialby byc moj mezczyzna??????? bylby to dla mnie tylko wstyd. Dziekujč Bogu,ze moj narczeczony jest kochajacy zadbany, zabawny czysty i taki.. ludzki. Kocham Go.

 716. ~syrena pisze:

  No to Ty chyba pracujesz z jakimiś totalnymi niechlujami a nie kobietami. Do tego bezmózgami, bo żadna myśląca kobieta nie wpadnie na pomysł wyrzucenia podpaski do ubikacji. Proponuję umieścić w WC kartkę, że "prosi się o nie wyrzucenie podpasek i tamponów do ubikacji", a do tego w każdej kabinie umieścić śmietniczek, żeby miały gdzie wyrzucić. Brudasów trzeba nauczyć porządku skoro z domu rodzinnego tego nie wynieśli. Dla mnie to jest po prostu nie do pomyślenia...

 717. ~asiutka3 pisze:

  Własnie dlatego zdradziłam mojego męża i zastanawiam sie tylko dlaczego tak późno. Mój kochanek jest młodszy ode mnie o 6 lat,ma super klatę ,świetnie wyglada i co jeszcze ważnego jest bardzo uczuciowy.Kochał mnie kiedyś gdy odeszłam od niego aby wziąść ślub z obecnym mężem i nadal kocha. Rozmawia ze mną,a przedewszystkim mnie słucha i woli ze mną uprawiac sex niz chlac browar przed tv jak mój slubny.Od i tak nalezy kobitki robić ;-)poszukac sobie kochanka.Ja znalazłam w dawnej miłości. pozdrawiam panie i zachecam do korzystania z zycia;-)

 718. ~jolcia 33 pisze:

  i po co te wszystkie bzdury? przecież bez facetów świat byłby smutny i nudny...wiec nie rozumiem tych obustronnych zarzutów.Czy Wy ludzie nie potraficie z życia czerpać radosci i szczęścia?

 719. ~Jaco pisze:

  Nie oglądasz ze mną meczu albo ciągle marudzisz i NIE MA SEXU. Ten miecz jest obosieczny. A jak przypili to się kilka takich co podadzą pomocną "dłoń" znajdzie.

 720. ~x pisze:

  widziały gały co brały

 721. ~bez brzucha pisze:

  facet z brzychem wyglada jeszce gorzej. A kobiety? Na wyjscie" na miasto" kazda wyszykowana, wymyta i wypachniona. A wdomu? łeb tłusty, pantofle powygniatane.prysznic? owszem, ale zimny dla męża, zapach? czujny. Na noc kremtłusty na pysk. Zal patrzec.

 722. ~LOL pisze:

  "niewinne kobiety palono na stosie" jakie niewinne? co druga to wiedźma i za to były palone

 723. ~kochająca koty pisze:

  wychować? To dorosły facet a nie dziecko. Po co marnowac czas z człowiekiem , ktory zasad higieny i zaradności życiowej nie wyniósł z domu, albo nie wykazuje żadnych chęci aby dbać o siebie..."Chodzić jak w Zegarku"- to ty chcesz mieć kochającego faceta i partnerski związek czy uległego pantofla, któermu po kilku latach związku powiesz "zmieniłeś się"?Tak tylko pytam...

 724. ~alberto pisze:

  a ja robie koło siebie i pomagam i co z tego - sexu nie ma

 725. ~sprzatasz u hiszpana?? pisze:

  tu gdzie mieszkam polka to synonim sprzataczki.zrozumiałas??a małzenstwo z polka to towarzyski "obciach"!!!na to moga pozwolic sobie robole,drwale i rolnicy szukajacy darmowego osła do pracy./..wasze "tipsy" sa juz przysłowiowe-szczególnie pomocne przy szorowaniu kibelków ludzi z kasa i klasa..

 726. ~niestety pisze:

  cellulit jest to sprawa hormonalna,i takopwy moze miec rowniez szczupła zadbana kobieta,ale spasly wielki brzuch to juz obzarstwo.O wadach w urodzie czy bliznach ,czy rozstepach a i mezczyzni je posiadaja nik tu nie mowi tylko o higienie

 727. ~ppppp pisze:

  i nie ma dnia bym nie obsługiwała facetów chorobliwie otyłych, wygląda to tragicznie. Ich zakupy to głównie tłuste sery i mięso. Żal mi ich.

 728. ~Copernickus pisze:

  Patrzy tylko ile przynoszę na koniec miesiąca.

 729. ~alfa pisze:

  Proponuję Pani iśc do psychologa bo to jest pomysł jeden z najgorszych. Jeśli tak kobieta robi to w związku się psuje, facet celowo lub podświadomie szuka tego czego brakuje mu w związku gdzie indziej. Jeśli tego chcesz to wybór należy do Ciebie.

 730. ~qava pisze:

  Ja właśnie tez!:)

 731. ~Mariusz pisze:

  WIDZĘ,ŻE NA TEN TEMAT POSIADASZ WIEDZĘ FACHOWĄ,ZE SWOJEGO OTOCZENIA Z PEWNOŚCIĄ.NIE MÓW O WSZYSTKICH.

 732. ~monia pisze:

  bo ty mózgu nie masz tylko kawałek fujarki

 733. ~ogar pisze:

  Zle pisze o facetach, pewnie jej dokladnie komina nie przeczyscil.

 734. ~lolita pisze:

  To już lepiej pij to piwo i nie powielaj takich genów...NIGDY!!!!

 735. ~aga pisze:

  10/10 a te wszystkie mamuśki które wychowują tego typu pokurczy i tylko fizjonomia wskazuje że to "mężczyzna" wysadziłabym w kosmos!

 736. ~Zadowolona żona. pisze:

  Kochani-narzekający zamiast biadolić rzućcie w cholerę te swoje połówki i bądźcie samodzielni. Panie niech utrzymują się same, Panowie niech sami piorą swoje brudy. Wygodniej jest narzekać w necie zamiast podjąć radykalne kroki i poprawić sobie życie ale po co? Przecież służąca się przydaje w domu ( a podobno tylko kasę wyciąga) tak jak leniwy mąż, który zapewnia dostatnie życie. Przecież widziały gały co brały. Facet, który ożenił się z młodziutką dziewczyną aby imponować kolegom, chwalić się laleczką teraz narzeka, że ona tylko przed lustrem siedzi, a on biedny misio głodny... Tak jak kobieta, która narzeka na leniwego męża, że taki chamski i w ogóle be ale czy przed ślubem nie imponowało jej , że taki z niego macho? No to ma. Sami wybieramy swoich partnerów więc potem nie miejmy pretensji do całej populacji tylko do siebie samych za swój zły wybór.

 737. ~alfa pisze:

  umaluje to nei znaczy że o siebie dba. Często z wierzchu wygląda na zadbaną a w rzeczywistości jest tylko dobrze zakamuflowana i tyle. Kobiety to lenie i zrobią ze sobą tylko to co nie wymaga od nich wysiłku i zaangażowania przez dłuższy czas. Odchudzanie polega u nich tylko na niby diecie bo tutaj nie trzeba się napracować, a poćwiiczyć... weź zmuś babę do ćwiczeń to jesteś gość! :) mało takich znam, które potrafią się zmusić i zaangażować. Może na złe sale treningowe chodzę, że jest tam więcej facetów (którzy ponoć o siebie nie dbają) niż kobiet (wielce dbających o siebie). Jakby ktos się pytał to tak, jestem facetem i mnie wkurza jak widzę wzruszanie ramionami kobiet które dookoła twierdzą ze wygląd nie jest najważniejszy bo tyłka się nie chce ruszyć z fotela a kondycyjnie sa na poziomie moich dziadków!! Ja chociaż wyglądam o wiele lat młodziej, zero brzucha, kondycja super, tylko, że coś ze sobą robię i zamiast tracić czas siedząc na tyłku potrafię się zmobilizować i się ruszyć!

 738. ~Mąż i ojciec... pisze:

  Mam prawie dwadzieścia lat małżeństwa i nie zawiodłem się w życiu nawet na swoim pierwszym Vartburgu tak jak na żonie...Stałem i stoję przy niej murem od zawsze ,swoje życie poświęciłem jej, wspieraniu jej pomysłów i realizacji jej celów.Zachwalałem ją i podziwiałem kiedy tylko miałem na to siły, jak była naturalna i nie stuningowana kosmetykami czy była w ciąży, czy była chora czy przybita. Dlatego teraz jak mam prawie czterdziestkę nie potrafi mnie szanować czy też o mnie zadbać gdy tego potrzebuję. Nie potrafi zrozumieć że potrzebuję wsparcia bo czasem nie mam siły oddychać .Brzydzę się starzejącymi kobietami w każdym wieku myślącymi, że tuning odzieżowo kosmetyczny doda im atrakcyjności a kasa jaką na siebie wydają ujmuje im lat. To choroba psychiczna i aby to stwierdzić nie trzeba mieć do tego wyksztaucenia i aż tyle rozumu. Potrafię dostrzec urok kobiety i zadbanie lecz odwracam taktownie głowę i wzrok by nie sprawiać przykrości swej żonie , że zachwycam się innymi kobietami (które skazane są na urok osobisty i piękno z powodu swego młodego wieku) -piszę tu o psychozie, która nie wynika z braku akceptacji czy podziwuu swego partnera a ogólnej nagonce i fakcie, że żyjemy w kraju gdzie tak trudno o samorealizację np. zawodową.Z mojego doświadczenia i wiedzy o innych wynika, że kobieta ma chyba zapisane w genach to aby stale wszelkimi sposobami poprawiać swój byt i gdy jej partner słabnie chwilowo lub też długoterminowo lub traci na atrakcyjności-szuka ciekawszej obcji. Dzięki m.in. szkoleniowym gazetom gdzie ładuje się kobietom w beret, że jeżeli masz problemy ze swoim życiem czy związkiem to - rozpocznij nowe (y).Kobiety wpędzają się w psychozę i zaczynają proces cofania się w rozwoju dlatego ich faceci zajechani życiem niewiele od nich dostając - kończą przed telewizorem z browarem (lepsza opcja). Zastanówcie się czyja to zasługa, że człowiek, który kiedyś miał chęci i siłę by wstać po 4-tej rano i biegać w deszczu i ciemności 1,5 godziny, by łatwiej mu było w życiu osiągać każdy cel-dzisiaj siedzi z browarem przed telewizorem. ...Bo żona tuninguje się wychodząc tylko z domu, całe jej życie trwa poza domem-do faceta, swego wieloletniego przyjaciela tyko burczy, bo nie ma ochoty nic interesującego z nim przeżyć, bo cała ekscytacja odbywa się w marketowym pasażu czy rynkowym deptaku gdzie mijający się z nią faceci (o bańce zrytej bardziej niż jej) szczelają miny. "wieloletni partner" ma rozum, który rozwijał się wiele lat i pokładał by się ze śmiechu gdyby nie to, że jego kobieta zapomina gdzie i po co idzie, zapomina z kim, zapomina "skąd i dokąd" zmierza...Dobrze, że wogóle nie gubi kilkuletniego dziecka i wraca z nim do domu.... Od piermandolcie się więc od załamanych facetów. Każdy z nich to człowiek zagubiony i przyciśnięty życiem. Albo po prostu mądry dorosły, który jak ja ma dwoje kiluletnich spodni kilkunastoletnią kurtkę,trzy kilkuletnie koszule których nikt mu nie prasuje, z kilkunastoletnimi marzeniami i dwoma parami bytów - bo są ważniejsze sprawy...Dziecięce marzenia o zabawkach,ich przyszłość, sprawny samochód by żona nie marzła i nie była naarażona na zgiełk autobusów i aby bezpiecznie wracała do domu, urlop rodzinny by resztę roku można było oglądać zdjęcia i żony pękająca w szwach szafa- jeśli można zobaczyć choć odrobinę jej zadowolenia..... Czy ktoś z was widział kiedyś przemokniętych i zmarzniętych cztrdziestoparolatków którzy idą o 4- tej rano do pracy?!-kto śmie ich krytykować...

 739. ~Luśka pisze:

  Jak zwykle facet liczący na kobietę... jak ONA go rzuci, to on odchudzi się, wypięknieje, rozpachni.. A teraz, ofermo, nie potrafisz ??? A czemu ty tej swojej kobiety nie rzucisz ??? Bo inicjatywy trzeba, a ty nie potrafisz jej z siebie wykrzesać ? Bo lepsza ona taka, jaką już masz, byleby nie ryzykować pozostania samemu ? Bo już widzę te pszczoły, co lecą na twój lep... Tiaaa....

 740. ~jerry pisze:

  napisałeś o swojej mamie?

 741. ~monia pisze:

  > a ja swoją żonę wyrzuciłem z domu bo zrobiła się brzydka i > pomarszczona. Wziąłem sobie nową cipuchnę. Dodam że > niezwykle dbam o siebie. Mam dietetyczkę, chodzę na basen > saunę i siłownię, jeźdżę na rowerze, 2x do roku na narty i > wakacje w dobrym hotelu. > Wcześniej miała fochy więc wysłałem swoją do roboty na > etacie i zrezygnowałem z pani która sprząta dom. Najpierw > były łzy i wyrzuty - teraz została zimna nienawiś pomimo > że dostała mój dom i samochód - bo to ja przez lata na to > pracowałem. Młode nie mają takich wymagań - wystarczą > fajne wakacje z zadbanym facetem i troszkę sponsornigu. > Zatrudniam kilkadziesiąt osób - stać mnie na młodą laluni > - potrafię zadbać o siebie.

 742. ~on pisze:

  jest tak samo "grzeczny" jak temat ogólny i dotyczy czystosci.ponadto -co ma antypespirant wspólnego z upławami miesiaczkowymi??co dadza ci chusteczki nawilżajace?/kobito-bajki opowiadaj dzieciom na dobranoc a nie dorosłemu męzczyznie..

 743. ~Monika pisze:

  Do wychowywania jest mamusia a nie zona,ja mam swoje dzieci.

 744. ~matka polka pisze:

  Nie masz racji...jak bedziesz miała siedemnastolatka w domu to zobaczysz jaka to jest walka z wiatrakami...walczę o porządek i higienę dzień w dzień jest już coraz lepiej ale do ideału daleko.Natomiast córce nie muszę przypominać że zęby się myje conajminej dwa razy dziennie,brudne skarpety i bieliznę wrzuca do kosza na pranie a nie upycha po kontach.Szlag mnie już trafia ,dzień w dzień gadać to samo a potem ktoś mi powie,że to moja wina!?to co mam mu czyste gacie na d..e zakładać!?sam o tym nie wie?Dla kobiet i dziewczyn jest to oczywiste a facetów trzeba motywować...chore jakieś!!!!Dodam,że nie jesteśmy brudasami,żeby nie było,że przykład z rodziców bierze...wyrodził się jakiś taki brudasek...mam nadzieje że to jest chwilowy bunt i mu to minie...i to niedługo.

 745. ~Andy pisze:

  I tu się z Tobą w pełni zgodzę jakiem facet :)

 746. ~TYBERIUSZ pisze:

  Czy Pani była żoną menela ? . Pytanie nr. 2 . Jakim cudem tak "inteligentna i atrakcyjna kobieta " została żoną menela ? . Mam podobną opinię na temat kobiet . Są zaniedbane , nie myją się , a "braki" z tym związane , tuszują perfumami , dezodorantami i innymi kosmetykami . Efekt tragiczny .

 747. ~nara pisze:

  a faceci w szczególności. W niektórych kręgach codzienne mycie włosów u faceta oznacza, że jest gejem a "zapachy spod pachy" to przywilej prawdziwego faceta. Na szczęście jest grupa (w moim kręgu dość liczna) takich facetów, dla których mydło nie kojarzy się z utratą godności i najzwyczajniej w świecie jest w codziennym obiegu. To naprawdę nie wstyd używanie tego (już dość starego) wynalazku .... Uwaga do Kobiet: są jeszcze faceci, którzy stronią od cech wspomnianych w powyższym artykule, doceńcie ich ....

 748. ~Luśka pisze:

  Do czasu, do czasu... i zależy jakie niedociągnięcia... Ciekawe, czy ty tak chętnie te wszelkie niedociągnięcia wybaczasz. i dlaczego.

 749. ~monia pisze:

  tylko frajeże sprawdź kto ją jeszcze sponsoróje, żebyś na te nartki już sam nie musiał jechać!!!!!!

 750. ~sad pisze:

  Ktoś chyba jeszcze kawki nie wypił z rana bo trybiki sie nie obracają w głowie zbyt szybko...

 751. ~onia pisze:

  ja pracuje w duzej korporacjim prawie same kobiety i tutaj nikt nie jest brudasem, nie smierdzi, wrecz pachnie czystoscia a brudaski to widzialam pod takim sklepem calonocnym, ale to chyba nie o to chodzi

 752. ~ELEGANT pisze:

  MÓWISZ O SWOIM STARYM,ALBO O SWOIM FAGASIE OBSZCZYMURZE?

 753. ~zadbana pisze:

  To samo z moim mężem, straszny kontrast, jedynie jak gdzieś wychodzimy wygląda w miarę,nie dość,że pali dba o siebie od święta(nie mam na myśli,że jest brudny, ale ogólnie nie dba o wygląd)popija piwko co dzień przed swoim telewizorkiem, wiecznie ma milion przyczyn wyjaśniających to zachowanie, ja odwrotnie, ćwiczę min.5 razy na tydz.,idealna sylwetka bez grama tłuszczu,wciąż się dokształcam, jestem perfekcyjnie zadbana(wyniosłam to z domu,u niego było inaczej) zawsze elegancka i wiem, że kiedyś go i tak zostawię,jestem atrakcyjna, mam duże powodzenie u płci przeciwnej, a w domu męża wpatrzonego w TV z piwkiem w ręku, który przestaje pociągać mnie fizycznie, a ten jego telewizor to masakra, wyniosłabym z domu bo nie oglądam wcale, ogłupiający invention, mózg więcej pracuje podczas snu niż podczas oglądania TV. Nie będę w stanie odpychać wszystkich wciąż, myślę,że stąd się biorą zdrady i rozwody, mówisz do drugiej osoby, ona cię nie słucha, a potem odchodzisz i pojawia się zdziwienie uwieńczone krótkim zapytaniem "dlaczego?"

 754. ~a pisze:

  żal...

 755. ~ewa28 pisze:

  Zamiast biegać na siłownię spedza czas ze mną i dziećmi.Ciężko pracuję więc niech sobie odpocznie w domu ,nawet z tym piwem w ręku.Nie zamieniłabym go na zadnego "zdbanego" chłoptasia

 756. ~jonek pisze:

  hahah "wysokie IQ" a nazwe swojej profesji piszesz z bledem ortograficznym... idz spac czlowieku. A co do artykulu to od razu widac ze pisala go kobieta. Znam wiele przypadkow kiedy to jest odwrotnie. Ba, nie musze daleko szukac. To tak jak z biciem mezczyzn przez kobiety. Tez opieram sie na przykladach z najblizszego otoczenia. Ale o tym sie po prostu nie mowi.Bo kobiety piekne niewinne,itd. wszystkie szmaty!

 757. ~majtołaz pisze:

  i o ugniatanie sobie jajek ciasnymi spodniami, wolę wygodę niż estetykę, jak ktoś przychodzi w odwiedziny to portki nałożę ale bez potrzeby tylko idiota się męczy

 758. ~Luśka pisze:

  Pierwsze słyszę, żeby kochać kogoś za to, że jest.

 759. ~m pisze:

  ale pieprzysz. strasznie musisz byc inteligentny, jesli myslisz szufladkowo i wrzucasz wszystkich do jednego worka.

 760. ~blok operacyjny pisze:

  zojka-bajki opowiadaj dzieciom-pracuje z kobietami-słuzba zdrowia)-to co ogladam na codzien to masakra.popytaaj przecietnego lekarza kto dba lepiej o czystośc i uzyskasz prawidłowa odpowiedz..

 761. ~MIAŁ MIAŁ:) pisze:

  NO SORRY ALE JA ŻADNEGO NIE ZUŻYŁAM:) POGADAĆ MOŻNA, TO NIE GRZECH ALE JAK POZNAJESZ CZŁOWIEKA I WIDZISZ, ŻE CI NIE ODPOWIADA TO NIE BRNIESZ W TO DALEJ:)

 762. ~szc pisze:

  tak co godzine sie kąpie - jesli mogę, ale w u mnie w biurze w pracy nie ma prysznica dla pracownikow

 763. ~NO iii ...? bądż mądra .... pisze:

  Dobre!! ale u mnie jest inaczej, jak nic nie gderam to mój mąż nie daje mi spokoju, 100 razy pyta czy dobrze się czuję..brrr okropność.

 764. ~kobietka pisze:

  patrzeć można inaczej, byleby w ty samym kierunku.

 765. ~Poczciwy pisze:

  Wybieracie prostaków a normalnych facetów traktujecie jak powietrze Dla was facet który ma uczucia i zasady to zwykły śmieć...Lubicie brnąć w związki z chamami,lubicie być poniżane,zdradzane TAKIE WŁAŚNIE JESTEŚCIE!

 766. ~meg pisze:

  nigdy nie pocałowała bym się z gościem nadzianym kasą który miałby wiele do życzenia z higieną zębów, wolę biedaka z garniturem zdrowych zębów, niż gościa który uganiał się za kasą,aż zapomniał o sobie. I wychodzi facet z wypasionej fury, półgębkiem się uśmiechający, drugim kryterium są oczy, mają być inteligentne, nie zalęknione, mogą być trochę rozmarzone. 3 kryterium ręce, silne czyste z krótkimi paznokciami. Reszta nie gra roli, a jak facet ma troszkę brzuszka, to lepiej znaczy że nie będzie skupiać się na sobie, liczeniu kalorii, pompkach, i całym fanatyzmie w pogoni za sylwetką, a będzie miał czas dla swojej partnerki. I to jest ideał, kasa w normie, kobieta też może zarabiać.

 767. ~prawniczka pisze:

  To Twoje wysokie IQ pozwala Ci na pisanie z tak rażącymi błędami?

 768. ~waleń pisze:

  nie wiem czy to ma sens, bo na wyszykowanie przeznaczasz tyle czasu dziennie co te idiotki

 769. ~monia pisze:

  a botoxik też?

 770. ~Ola pisze:

  To słuchaj Dziadka dalej i dalej będziesz sam bo żadna Kobieta nie zniesie twojego smrodu i Dziadek nie ma na to wpływu.

 771. ~MOUSE pisze:

  NIESTETY:) I WSZĘDZIE TYLKO TO DOOKOŁA A ONI NAM TŁUMACZĄ, ŻE ŹLE PATRZYMY I SZUKAMY:)JA ROBIĘ SOBIE TAKIE RÓŻNE OBSERWACJE, GDZIE NIE JESTEM- W SKLEPIE, NA PLAŻY, W PRACY, NA ULICY W URZĘDACH I NIC, A PÓŹNIEJ SOBIE PRZYPOMINAM CO FACECI MÓWIĄ, ŻE ONI SĄ WŚRÓD NAS TYLKO ICH NIE ZAUWAŻAMY, DZIWNE BO JA NIC NIE WIDZĘ:)P.S PODOBNO NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL W ŻYCIU NIE ZAPLANUJESZ, ONE PRZYJDĄ SAME:)." BO KTO WIE, CO CZEKA NA NAS ZA ROGIEM":)JA NARAZIE "WIERZĘ",,,,

 772. ~boski pisze:

  Wychodzę z tego samego założenia.

 773. ~Telimena pisze:

  faceci sami robią z siebie osłów, skoro trzeba używać "marchewki i kija" :-) O wiele łatwiej byłoby wziąć się za robotę w domu i zobaczyć uznanie w oczach żony.

 774. ~jolcia pisze:

  i po co te wszystkie bzdury? przecież bez facetów świat byłby smutny i nudny...wiec nie rozumiem tych obustronnych zarzutów.Czy Wy ludzie nie potraficie z życia czerpać radosci i szczęścia?

 775. ~Ola pisze:

  Polki są ładne, szczupłe i pachnące a dodatku inteligentne a Polacy? Brudne, opasłe śmierdzące wieprze. Nie piszę tego złośliwie piszę prawdziwie.

 776. ~MÓWI JAK JEST pisze:

  JASNE .KOBIETA W ŚREDNIM WIEKU ATRAKCJA,PUDRU NA TWARZY AŻ GRUBO A POD UBRANIEM CELULITIS I ZMARCHY NA SKÓRZE.PIĘKNA MŁODA ATRAKCYJNA I POCIĄGAJĄCA-TRUNKI ZE ZGRYZOTY NA UPŁYWAJĄCY CZAS.FACET MOŻE MIEĆ 40-50 LAT I 20-LATKI SIĘ ZA NIM OGLĄDAJĄ ODWROTNIE RACZEJ NIE.

 777. ~otoja pisze:

  To nie kwestia ślubu czy ewentualny jego brak a dobre maniery i zachowanie wyniesione z domu.

 778. ~Ziuta pisze:

  Znany ,,lekaż" , a tego IQ narcystycznie wysokiego to nawet na przyswojenie podstaw poprawnej ortografii zabrakło. Żałosny z ciebie esteta, poćwicz lepiej dyktanda z pachnącą Europejką.

 779. ~pawawol pisze:

  kolejny bórak potszywa sie za lakaża...

 780. ~Idylla pisze:

  Ok.Popieram Ciebie bardzo.Niektórym facetom wydaje się,że jak jest to już winno wystarczyć,a czy taki czy owaki-jakie to ma znaczenie.Jest jeszcze coś,jeżeli mamy wymagania co do wygladu i innych cech,to zaraz podnosi się krzyk,ze maja być dodatkiem do Ciebie,jak piekna broszka.Niestety,Panowie w wiekszości są niedowartościowani,zaniedbani itd.Kolezanki zarzucały mi,że za bardzo o męża dbam..no i miały rację tak się podobał kobietom,ze go jedna przekręciła go na max.A było to w.. sanatorium kilka lat temu.Niestety,po dawnym zadbanym facecie pozostało wspomnienie-nastepna ma to gdzieś,ale widocznie taki sam kocmołuch jak on teraz.Natomiast ja od zawsze i teraz tez jestem ok.,więc oczy mu na wierzch wychodzą,bo w domu tego nie widzi.Nie szanował,to ma za swoje.

 781. ~DIKI pisze:

  :)TAK,,,, CZYTAJ NIŻEJ,,, CHOCIAŻ TO WSZYSTKO NIE JEST TAKIE PROSTE I NIE MIEJSCE NA NECIE NA UJAWNIANIE SWOICH PRZEMYŚLEŃ I DECYZJI:)P.S JEDNO JEST PEWNE TRZEBA WYMAGAĆ OD SIEBIE I OD INNYCH, A NIE WIERZYĆ W CUDA:)

 782. ~evka pisze:

  no właśnie seks nie ma być targiem, ale dzięki facetom jest, bo to jedyne co ich interesuje...niech idzie i szuka gdzie indziej, ciekawa która poleci na niemytego lenia.

 783. ~Manfred44 pisze:

  Ty pierwsza pękniesz. Czujesz to ;-)

 784. ~Odzyskiwaczka pisze:

  Podsumowując, uprzedzam, najgorzej zmienić nawyki pana z odzysku. Nie dość, że z domu nie wynoszą zbyt wiele dobrych manier, to jeszcze nigdy nie wiadomo z kim żył przez wiele lat. Dopiero po jakimś czasie człowiek dochodzi prawdy, dlaczego poprzedni związek nie "wypalił". Tak, moje panie, czasami to staje się nie do zniesienia. Tyle lat złych nawyków, wiele siły i cierpliwości trzeba, aby doprowadzić do normalności.

 785. ~Dzik pisze:

  mam brzuch i wyglądam jak połączenie leniwca z Yeti, i bardzo mi się dobrze układa z moją żoną, choć czasem jak się kłócimy to to można by bez problemu nakręcić drugą część filmu mister & missis Smith :) lubię dobrze zjeść, czasem wypić, i choć co dzień ćwiczę wyglądam tak samo, czy czyni mnie to mnij atrakcyjnym? czy torze lubię czasem posiedzieć w starym zmęczonym życiem dresiku w domowym zaciszu jest tak straszne że nie możecie tego znieść ? moja żona tez ubiera się pięknie tylko na wyjścia i do pracy, czy to jest nasza wina że wam po czterdziestce odwale i chcecie się podobać wszystkim tylko nie własnym mężom. w brew pozorom to nie zmami jest coś nie tak, o o was powinien być ten artykuł, i pamiętajcie że kiedyś już nawet skalpel wam nie pomorze i tak się zestarzejecie, i co wtedy zaoferujecie swoim mężczyzną? mi wystarcza długa rozmowa o niczym trwająca do 4nad ranem, wieczór spędzony z kubkiem gorącej herbaty przy kominku, tak naprawdę nie liczy się to jaki macie biust i czy tyłek wam nie urósł, lecz to jakie jesteście w środku , wszystko inne przeminie .....

 786. ~sama pisze:

  Drogi panie skąd Wy bieżecie tych swoich mężczyzn? Wychowałam się w domu w którym żaden chłop (tata i brat) nie rzucał skarpetami gdzie podadnie i nie zalegał w gaciach na kanapie. Myli się codziennie i chodzili do fryzjera. Teraz Bratowa sie nie skarży na niechlujstwo męża. Nawyki trzeba wynieść z domu bo późniejsze wychowywanie na siłę to juz niestety na nic.

 787. ~tur pisze:

  Hehe, ja nie wiem jak to jest, ja dbam o swoją ukochaną brykę, a wszystkie mi najblizsze kobiety:mama, żona, szwagierka, siostra mają chlew, wszystko tam można znaleźć, łącznie z zepsutym jedzeniem pod fotelem. I taka żona jeszcze wymaga, żeby jej kupić nową super brykę, taczkę jej kupię.

 788. ~kasiab73 pisze:

  A facet obiadu ugotować nie może??mój mąż gotuje i nie robi z tego problemu!!!

 789. ~AA pisze:

  To jedziesz, jakie ma przywileje?

 790. ~x pisze:

  to idź na operację zmiany płci

 791. ~Iza pisze:

  Pomorzanka, nie każda ma zadatki na nauczycielkę. Uczyć trzeba od dziecka a nie w wieku, kiedy rogi rosną.I co , sprawdzasz czy umył ręce po skończonych czynnościach fizjologicznych?

 792. ~humorysta pisze:

  on: ulituj się, i pokochaj sie ze mną ona: zwariowałeś przecież jutro mam wizyte u ginekologa on: ale u dentysty napewno nie masz!

 793. ~bolek pisze:

  Moje obserwacje są nieco odmienne, ale nie odnoszą się do ludzi określonego wieku. Będąc na wakacjach nad morzem zauważyłem, że znaleźć faceta czy chłopaka o szczupłej, zadbanej sylwetce (czasem aż za bardzo) nie jest szczególnie trudno, za to w przypadku kobiet czy dziewcząt trzeba wysilać wzrok. Miękkie, wypięte brzuchy, opadłe pośladki, celulit czy zgarbione ramiona to istna plaga. Polki są z natury urodziwe, ale dbać o podtrzymanie tego stanu to już im się nie chce, zwłaszcza w miejscach, których na co dzień nie widać. Stąd tyle pięknych twarzy co zapuszczonych ciał skrytych pod, trzeba przyznać, dobrze dobieraną garderobą.

 794. ~kolo pisze:

  Czy ktoś robił badania w tym zakresie, czy są to tylko wypociny tej pani co to pisze takie bzdury? Pewnie opisuje swojego męża. No to tylko współczuć. Takimi tekstami obraża mnie i innych mężczyzn w tzw. wieku średnim. Może i pani mąż śmierdzi, jest otyły i chleje piwsko przed telewizorem. A może tak poopowiadamy o kobietach w papilotach, zepsutych kapciach i z brzuchem jak w 9 miesiącu ciąży? Znalazła się idealna kobieta, której chłop ma dosyć i stąd takie jego zachowanie.

 795. ~agson pisze:

  w dresie. Myślałam że skonam. To dopiero elegancja i kultura he he

 796. ~Master pisze:

  higiena i kultura osobista to kwestia indywidualna niezależna od narodowości to po pierwsze, "Dlaczego dzieje się tak...nie ustaje w zabiegach i nadal stara się dbać o wygląd?" baba głupie stworzenie naczyta się kolorowych szmatławców i przejmuje się tym co ktoś o niej powie dlatego stara się maskować upływ czasu który jest naturalny i nie jest żadnym powodem do wstydu, dla faceta to... wisi i powiewa to po drugie, po trzecie to taki model został wykreowany żeby sprzedawać kremy, balsamy i inną pachnącą chemię żebyś "poczuła się piękna" właśnie "poczuła" bo albo jesteś naturalnie piękna bez makijażu albo jesteś potworem i się maskujesz żeby się "poczuć" piękna

 797. ~REAL pisze:

  CZASEM!!!!!!

 798. ~helka pisze:

  pewnie jesteś na utrzymaniu żony, dlatego jej nie opuszczasz, bo jak miałbyś czas na 100 pompek, nierobie, a tak wygodnie i żonę w bambuko robisz, ale nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka, a swoją drogą to brak ci inteligencji emocjonalnej, pewnie poszła w pompki

 799. ~rodak pisze:

  no i ten tydzien pieknie sie konczy i zaczyna normalne zycie ,a ci piekniNiemcy,Holendrzy i Angole opowiadaja kolesiom w barach przy piwku jak sie zabawiali z glupimi Polkami.

 800. ~MOUSE pisze:

  I TU SIĘ MYLISZ:)MAM TAKIEGO, SAMA NIE MOGŁAM UWIERZYĆ:)

 801. ~szadko pisze:

  masz racje, każdego sobie trzeba wychiować, musimy wiedzieć czego oczekuje od nas partner i czego my chcemy od niego oczekiwać. Później wyciągać wnioski i konsekwencje. Na końcu okaże się ze nie ma rozczarowań.

 802. ~bolek pisze:

  właśnie moja kobita stawiała warunki, a teraz mi stawia inna i się z tego cieszy

 803. ~aaa pisze:

  zgadzam się

 804. ~czarodziej pisze:

  no to chlopaki przesadzacie w te druga strone. zmywacie z siebie naturalna warstwe ochronna waszej skory. za kilka lat bedziecie na to narzekac.

 805. ~twojapacjentka. pisze:

  z tym wysokim IQ to już nie przesadzaj...ha hahaaaa.

 806. ~szadko pisze:

  Powiem tak, sam mam dziwne nawyki, lubię polary mieć powieszone na fotelu w pokoju i wiem ze to nie eleganckie ale jak ktoś zobaczy nie ma obciachu. Brudna bielizna, koszula po pracy, czy krawat ląduje tam gdzie ich miejsce, czyli w koszu na "brudy". Kąpiel... cóż uważam, że nie ma dwóch zdań, myjemy się zawsze jak tylko jest potrzeba. Choć pamiętam czasami z żona tzw dzień dziecka. Nie cierpię się golić ale lubi byc ogolony haha. Więc.... czystośc powinna byc czymś naturalnym, dla każdego faceta i kobiety ( nie jestem pedantem). Nie wyobrażam sobie np miłosnych uciech i byciem nieświeżym czy też by tak było z moja partnerką.

 807. ~Polak pisze:

  A'propos śmierdzenia: 1. wystarczy wsiąść do autobusu miejskiego latem i już wiadomo kto bardziej śmierdzi. 2. to kobiety mają problem z nietrzymaniem moczu, a nie mężczyźni. Za to widać mają od nas lepszą propagandę...

 808. ~Iza pisze:

  A gdybyś sam wziął się do zadbania o siebie. Nie dała Bozia rączek / do pupy przyrosły/. Zona jak widać nie ma czasu na browarek.A idąc do sklepu spytałeś, co jeszcze kupić: może masełko albo chlebek?Pooglądaj Kiepskiego /typowa polska rodzina i typowy mąż/.Ty pewnie po załatwieniu czynności fizjologicznych, nie myjesz rąk, bo żona nie podała ci mydła.

 809. ~jolcia 33 lata pisze:

  hmm to zależy moi drodza Panowie...ja po 30 dopiero rozkwitłam i mam powodzenie jak nigdy dotąd...:-) to chyba nie kwestia wieku ale sampoczucia i dbania o Siebie:-) świat bez mężczyzn byłby smutny i nudny...pozdrawiam serdecznie

 810. ~mrwonderworld pisze:

  No cóż, sądzę że jest to dresiarz którego mały móżdżek nie dorósł jeszcze i sądzę że nigdy nie osiągnie właściwego rozmiaru...

 811. ~TEŻ Z TAKIM PODEJŚCIEM, TYLKO 20 LAT MŁODSZA pisze:

  SUPER BABKA JESTEŚ:)

 812. ~szkoda gadac pisze:

  Pewnie że bym chciał, wypindrzył bym się przed lustrem. A facet niech załatwi transport, zapłaci za wjazd na imprezę, za drinki itd Punkt widzenia zależy pod punktu siedzenia!!! Kiedyś bym wolał być babką, bo byłem pantofel na każde skinienie dla księżniczki. Teraz mam już swoje lata, i ta księżniczka mnie tak zmieniła że jestem taką świnią facetem, zachowuje się tak z premedytacją i ...... dobrze na tym wychodzę. Kiedyś ja skomlałem, prosiłem i błagałem a teraz? Nie pasuje ci coś? Tam są drzwi, droga wolna znajdź sobie lepszego. Raz tylko wyszła i po 10 minutach wróciła przepraszając! Wy kobiety (nie wszystkie) nie doceniacie jak macie skarb faceta wy chcecie mieć maczo świnię. Żeby się do koleżanki poużalać!!!

 813. ~Zombi pisze:

  To się nazywa szantaż. A co jest wówczas jeśli ty nie robisz koło siebie i nie robisz tego co mąż chce?

 814. ~nn pisze:

  A to Ty myślałeś, że kobiety się nie wypróżniają? ;)

 815. ~basia pisze:

  My z mężem nie mamy takich problemów , zastanówcie się ludzie na czym małżeństwo polega, miłość , szacunek i dbanie o siebie na wzajem a nie tylko żona musi to i tamto, ja jestem zadbana i mój mąż też mamy małą córeczke i zawsze znajdziemy czas na to by pobyć sami..Poprostu miłość

 816. ~facet pisze:

  Tak, w obecnych czasach na tkz zachodzie wolał bym być kobietą.

 817. ~władek pisze:

  Zbudowałem dom, ponieważ żona realizuje się zawodowo to dziecko do żlobka odprowadzam ja. Gdy dzieciak był mniejszy to ja wstawałem do niego co 3 godziny żeby go nakarmić, bo żona musiała się wyspać. Seks dla mojej żony mógł by nie istnieć, żadne perfumowanie, kąpiele czy inne zachęty z mojej strony na nią nie działają, praktycznie żyje w celibacie, guziki przyszywam sobie sam bo moja nie umie, obiad robię sobie sam bo ona nie ma czasu, kolacje robię sobie i żonie bo ona musi się już położyć.Do tego żona brzuch ma większy od mojego i mimo 30 lat figurę emerytki. Faktem jest, że teraz zarabia więcej ode mnie, bo zamiast pilnować pracy musiałem się zająć domem i dzieckiem, oczywiście dla mojej połówki to też jest problem, że zarabiam tak mało.

 818. ~facio pisze:

  Prawda, i jeszcze tą listę mozna powiększyc o kilka innych przykładów. Panowie nie dajmy się !

 819. ~oh pisze:

  Metryka dla wszystkich jest...czy to kobieta czy facet taak facet bo nie mężczyzna...

 820. ~ktosia pisze:

  Z facetami, to jak z dziećmi. Tylko chwalić, wspierać i wszystko najlepiej za nich zrobić, bo inaczej skwitują zdaniem: "żona mi nie jest potrzebna, skoro jestem samodzielny". A żona ma oczywiście pracować, sprzątać, gotować obiadki, mieć nieograniczony czas dla męża, być zawsze piękna i młoda, a "chłop"(?). "Chłop" po aktywnym zawodowo dniu jest tak zmęczony, że nie ma siły już na nic i jeszcze zapyta, czy nie nudziłaś się bez niego. Dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci.

 821. ~kasiab73 pisze:

  Nie pisze się "w siebie", tylko "w sobie"

 822. ~zona latynosa pisze:

  to dlaczego latynosi uskarzaja sie na te piekne, namietne i radosne latynoski, ze sa grube, zaniedbane, wlochate i wiecznie niezadowolone??? poznalam niejednego, ktory mi to powiedzial...o polkach mowili dokladnie to co ty mowisz o latynoskach..wiec na to wychodzi, ze kazdu uskarza sie na swoja nacje i zadnemu nie dogodzisz :////

 823. ~Laura. pisze:

  Sami rzucilibyście kobietę, ktora zapusciłaby się totalnie, będąc z Wami. A naskakujecie na te, co rzuciły partnerow jak przestali je pociągać.Chyba normalne? To takze objaw szacunku do partnera (dbanie o siebie.) A farmazony pt "gdybys go kochala, toby inne kwestie zeszly na inny plan!" schowajcie sobie to za te swoje fałdy,panowie.w taki sposób "pokocha" Was tylko zakompleksiona baba, ktora chce miec KOGOKOLWIEK.faceci to esteci. KOBIETY TEZ.

 824. ~:P pisze:

  jedyne czego chce to: żeby piekna, zadbana, pachnąca i wypoczęta żona, grzecznie zmywająca po obiadku - 2.daniowym ze swieżym kompocikiem, powiedziała na jego rzucone w jej strone "idę na piwo", "to wspaniale kochanie, idź i baw się dobrze, a jak wrócisz, będę czekała na Ciebie w seksowniej bieliźnie...". Po wszystkim pan zmęczony zaśnie, a ona jeszcze umyje podłogi, pogasi światła i TV. Później nastawi sobie budzik na 4.00, by wstać po cichutku rano, wykapać się, ubrać i pomalować. Zrobi panu śniadanko i przywita go z uśmiechem kawka oraz wyprasowanym ubraniem, jeszcze ciepłym...A później zajmie się resztą nieistotnych dla pana rzeczy, czyli - dziećmi i swoją pracą.

 825. ~sumienie pisze:

  kazda kobieta chciala by miec zajebistego faceta a mowi sie ze facet jest wzrokowcem... ale kazda chce by dbal o rodzine... to moze zamiast chodzic do pracy i pracowac na wspolne dobro, zacznie chodzic do fryzjera potem paznokcie jakies spa basen bieganie i wypad z kumplami na zakupy... wieczorem odebrac zone z zakladu pracy (oczywiscie z kopalni a pracuje np na poziomie 1000 na samym przodzie przy kombajnie) zrobi jej kolacje(i zacznie jej wyrzucac ze ona nie je a ja sie staram) a potem niech ja goni by szla sie wystroic ze musi ladnie wygladac byc pachnaca i idziemy do restauracji i ona placi bo on nie zarabia tylko dba o sie.... dobra fantazja fantazja ale kazdy wie ze to nie realne bo duzy procent kobiet nie uznaje tego by utrzymywac faceta a on siedzi w domu... i dobrze bo facet jako glowa rodziny ma dbac o nia... poza tym faceci wyznaja inne priorytety niz swoj wyglad... a jesli kobieta ma problem by isc do luzka z facetem ktory przytyl i nie jest juz mlodym bogiem to niech od niego odejdzie widac bardziej kocha to jak wygladal a moze i kase niz go... niech mu ulzy w cierpieniach bedzie mial bodziec by sie zmienic i poznac kobiete ktora go chce takim jakim jest a nie za wyglad

 826. ~lolita pisze:

  Niestety taka jest prawda...i niech sobie panowie wypisują swoje brednie na temat braku higieny kobiet to i tak nie pomorze.Polacy są beznadziejni winią swoje żony bo tak jest najwygodniej np.pije bo ona mnie denerwuje,nie mam zainteresowań bo ona mnie ogranicza,nie chodzę na siłownię bo ciężko pracuję na jej zachcianki,nie czytam książek bo...no właśnie...zawsze winna jest żona...żałośni jesteście...a jak jeden z drugim zostanie rozwodnikiem i już go nikt nie denerwuje i nie ogranicza to siedzi w knajpie i dalej narzeka że za duże alimenty,że dziecko na wekeend mu wcisnęła,że mu młodość zabrała a on mógł mieć tyle panienek...Taka jest prawda,nie żyjcie panowie w nieświadomości!!!

 827. ~jolcia pisze:

  hmm to zależy moi drodza Panowie...ja po 30 dopiero rozkwitłam i mam powodzenie jak nigdy dotąd...:-) to chyba nie kwestia wieku ale sampoczucia i dbania o Siebie:-) świat bez mężczyzn byłby smutny i nudny...pozdrawiam serdecznie

 828. ~logiczne pisze:

  juz bys była "odpuszczona" a twoje kolezanki miały by ucieche"'tyłek jako instrument przetargowy to prostytucja..jak wie cie nazwac?/

 829. ~Dromader pisze:

  choć dla mojej kobiety staram się być zawsze atrakcyjny - także pod względem higieny czy stroju. Zresztą - to dla mnie samego ważne. Nie wyobrażam sobie inaczej. To dla mnie moja kobieta zeszczuplała nieco, choć i tak zawsze była i jest dla mnie najpiękniejsza. Ważniejsze wydaje mi się zachowanie wobec kobiet, które obserwuję wokół - podawanie ognia ( palącym Paniom) bez na siedząco, nie wstawanie gdy kobieta wchodzi lub wychodzi, brak troski o ciekawie spędzany czas. Z przykrością obserwuję związki które polegają na życiu obok siebie, a nie razem. z niewiadomego powodu to trwa latami. Pytanie : Dlaczego???

 830. ~Luśka pisze:

  I nic dziwnego, jak można kochać smroda i grubasa ? Brzuszysko przesłania ewentualne zalety, jeśli w ogóle je miał:) Nie cierpię takich flejtuchowatych gości, jak z nimi uprawiać seks ? Ja się kochać np. na stojąco ? Gdzie on wtedy podzieje brzuch ? A "po misjonarsku " ? Mam dźwigać te 30 kg brzucha ? Bez pocałunków, bo mu jedzie z ust ? A na siedząco od tyłu jak, skoro na fiutku zalega mu brzuszysko ? O, matko ! Facet z brzuchem, na dokładkę niedomyty to tragedia !

 831. ~rico pisze:

  ... jak to czytam. Na szczescie dzisiejsze pokolenie 30-latkow po obu stronach ma kompletnie inne podejscie niz stereotypowe: baba do garow, stary z wielkim korbolem z przyklejonym pilotem do lapy. Wiekszosc moich znajomych rozklada obowiazki miedzy siebie, w domu nawet nie ma telewizora bo szkoda na niego czasu, basen, silownia, bieganie, fitness i higiena osobista sa naturalna czescia zycia jak spanie i jedzenie. Oczywiscie sa inne problemy z mlodszym pokoleniem - konsumpcjonizm, itp, ale przynajmniej nie smierdzimy az tak jak nasi rodzice

 832. ~szatan667 pisze:

  wreszcie cos mądrego, popieram! :)

 833. ~Anna71 pisze:

  Kobieto ile ja razy widziałam kobiete jak ma wąsy , albo jak śmierdzi śledziem , ubrana jest jak bezdomna itd. Tak naprawde kobiety są takie same jak chłopy.

 834. ~5331681 pisze:

  bez szans na poprawe :(

 835. ~WOJTAS2030 pisze:

  WIECIE DLACZEGO MAJĄ CELULIT......???BO TO JEST BRZYDKIE:)

 836. ~Ja pisze:

  Owszem, fakt lubię wypić piwo przed snem, ale, jeżdżę dość dużo na nartach, pływam na windsurfingu, 3xtygodniowo biegam... na brzuszek nie narzekam, waga w normie, mam 50lat! A moja żona chodzi na "fitness" i ma 18kG nadwagi, co przy jej sylwetce... Nie to że nie lubię się z nią kochać... ale w dbaniu o siebie kobiety robią całą masę błędów sugerując się telewizją, wywiadami i gazetkami!

 837. ~zecer pisze:

  moja żona też jest zadbana, a bąki puszcza że można paść na ryjek

 838. ~facet pisze:

  Mówisz, jakby mężczyźni w dawnych czasach mieli lepiej. Powiedz mi, kto w większości ginął na wojnach?

 839. ~5331681 pisze:

  jestes facetem ... prowokacja ...

 840. ~ben pisze:

  z tego powodu byłem przeciwny wspólnemu zamieszkaniu z moją aktualną dziewczyną: pomyślałem, że lepiej będzie spotykać się z nią kilka razy w tygodniu na kolację i seks, a potem grzecznie i kulturalnie ulatniać się do swojego mieszkania, gdzie nikt mi nie dyktuje, gdzie mam układać zużytą bieliznę, jak często mam się kąpać, co mam na siebie włożyć i co jeść żeby przekonać ją, że mam rację, zapraszałem ją co jakiś czas do siebie: prosiłem wtedy swojego housekeepera, żeby zrobił tzw. męski nieład - porozrzucał części garderoby, ulokował w zlewie brudne naczynia, kupił do lodówki kilka zgrzewek piwa i usunął wszystko, co mogłoby się kojarzyć ze zdrową żywnością, położył na łóżku brudną pościel i połaził po domu w zabłoconych butach - aha i żeby się wypróżnił, tak żeby pobrudzić muszlę (to ostatnie robi największe wrażenie, nawet na najbardziej zdesperowanych niewiastach) kobiety jednak mają to do siebie, że nie widzą takich szczegółów, dopóki polują na mężczyznę - jak już go upolują, wtedy łuski spadają im z oczu moja aktualna panna to jednak twarda sztuka: ledwo zjawi się u mnie, zabiera się do sprzątania, a potem jeszcze ma ochotę na seks może powinienem jej powiedzieć, że mam housekeepera?

 841. ~ja pisze:

  :)

 842. ~mqrk pisze:

  Zostań z nim!Nie marnuj życia następnemu.

 843. ~asf pisze:

  Doba ma 24 godziny

 844. ~misiowa pisze:

  mój mąż jak ten pan na fotce, ale czy trzeba go dyskryminować, ja i tak lubię miśki

 845. ~Maz taki jeden pisze:

  Z baba isc do lozka. Dlatego mamy gdzies nasz wyglad. Licza sie dzieci, praca, kumple i pilka nozna (no i piwo) !

 846. ~Lllulamae pisze:

  ze wybieramy obcokrajowcow. inny styl zycia panujacy na zachodzie,faceci dbaja bardziej o wyglad (nie mowie o zniewiescialych metroseksuanych tworach.) wiedza gdzie jest silownia,nie wstydza sie kupic sobie czegos modnego i z klasa (o kwestiach pt wyksztalcenie,podejcie do pań czy ambicje nie wspomnę.).mam w okolicy polsko-angielską, polsko-szwajcarską i polsko-francuską parę. I co? wspaniale,wieloletnie związki(nie oparte bynajmniej na portfelu pana, kariera rozwija sie u obojga) Moj zas chłopak pochodzi z Hiszpanii, jest cudowny i odwazny,nie to co wiekszosc (nie wszyscy!) polskich przestraszonych,zapuszczonych nudziarzy.

 847. ~j483konskiezdrowie pisze:

  Matematyka kosmosu pokazuje to na wzorze . są dwie istoty .każda może być + lub - . + i + = 2+ - i - = 2- + i - = O i żeby nie było niedomówień WSZYSTKIE SĄ DOBRE. nieważne czy facet w gaciach, nieważne czy babka papilotach. oni mogą światu dać swego potomka ,reszta to tylko proces i nastawienie . A WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY ? przed ślubem trza było mieć oczy i wyobraźnię .

 848. ~rodak pisze:

  nie wyjezdzaj z tym zachodem bo tam jest dopiero prostactwo i brak kultury,a jak tak sie tym zachwycasz to nie znasz tego zachodu od podszewki.

 849. ~tyle młodych czeka.. pisze:

  za taka to musisz słono dopłacic ,a i to nie wiadomo czy ktos sie znajdzie.tym bardziej z takim bagażem .porazka..

 850. ~tram pisze:

  A moge wiedzieć dlaczego? W dzisiejszym świecie wszystkie różnice siedzą już tylko w głowie, a nie w możliwościach rozwoju. Po prostu kobiety mają w głowie zakodowane przejmowanie się głupotami co powoduje to złudzenie, że faceci mają łatwiej. Widze to w sytuacjach gdy na przykład przychodzą do nas goście. Dziewczyna zawsze musi wszystko robić w 100% idealnie. Trzeba przez pół dnia sprzątać, gotować, a w czasie spotkania usługiwać gościom. Bo co będzie jeśli nie będzie idealnie? Co powiedzą koleżanki? Co się stanie? Wstyd na cały świat. Zapomina oczywiście o tym, że po wszystkim jest zmęczona jak po 10h w kopalni i właściwie z nikim słowa nie zamieniła. Jak do mnie ktoś przychodzi to dbam o to, żeby miło spędził czas. Nie obchodzi mnie co sobie o mnie pomyśli, bo jak mu się nie podoba to może nie przychodzić. I tak jest z całym życiem. Kobietom po prostu się wydaje, że jak zaczną normalnie żyć zamiast jak roboty to świat się zawali. A to nie prawda.

 851. ~Mariusz S. pisze:

  Matko co za tekst, a kto nie myje? Chyba tylko smierdzacy plebs z autobusow

 852. ~zakochana po uszy pisze:

  Nie nie jest źle.Nie żyję w przeświadczeniu ,że świat i ludzie są idealni.Wiem,że kłopoty nas nie będę omijać ale wierzę,że dwoje mądrych ludzi to idealny duet.Psychoterapeuci też muszą z czegoś żyć:)

 853. ~Magda pisze:

  dobreeee!!!

 854. ~MOUSE pisze:

  BUJAJ SIĘ KOLEŚ. JAKI SAM JESTEŚ TAKIE MASZ KOBIETY. CZYLI TYLKO KASA...ŻAL MI CIĘ, BO JAKBY NIE KASA NIKT BY Z TOBĄ MOŻE NIE GADAŁ.TAKICH JAK TY OMIJAM SZEROKIM ŁUKIEM BO TO SĄ "TACY ROZBUCHANI BUCHAJE....."ŻYCIE JEST PIĘKNIEJSZE Z NORMALNYM FACETEM A NIE Z TAKIM JAK TY,,,,

 855. ~Facet pisze:

  Mądra z Ciebie osoba Szacunek

 856. ~młody pisze:

  ciotka-jestem "zdrowy",hetero,zaden desperat dlatego tez omijam takie stare ciotki szerokim łukiem.jak będe miał 70++++.to moze sie ogladne.ale tez zapewne za 20-ka!!!a nie starym próchnem po 40-tce,tylko dlatego ze załozy szpilki na swoje stare pomarsczone giczały z halukasami

 857. ~i tyle na ten temat pisze:

  Aż sie na wymioty zbiera... wódką i koniem... sęk w tym, ze Wy jak cuchniecie koniem, to zazwyczaj własnym bo brudnym i niemytym.

 858. ~Luxus pisze:

  KUPUJECIE Ładne UBRANIA? Do ASI,IRENKI i podobnych... Takim jak Ty/Wy zawsze coś nie pasuję, cierpicie na choroby o podłożu psychologicznym ( i do tego nowoczesne seriale o wyzwolonych i nowoczesnych kobietach które łamią bariery przyzwoitości "desperate housvife" itd. które wam wiedzącym czego chcą kobietom a w rzeczywistości zagubionym robią zwarcie styków w czaszce. NIE!!!??? ) jak jest za guby to żle jak masz sześciopak na brzuchu i sie ładnie ubierasz to jeszcze gorzej bo cię dziewczyny podrywają ( skąd wiecie że ubrania które kupujecie dla swoich mężów są ładne, bo swetry w romby , bluzki z napisem VERSACE na pół pleców i bojówki są modne tylko jeszcze na wsi, jesteście śmieszne!!! Więc zanim weżmiesz ślub jedna z drugą i co gorsza urodzisz dziecko które dla prawdziwego ojca i mężczyzny znaczy WSZYSTKO!!! to się 10 x zastanów, bo ludzie się bardzo nie zmieniają a Wy nie wiecie czego chcecie, mówię poważnie myślę że duży procent kobiet wcale nie dojrzało do poważnych związków to wina czasów, internetu, wychowania i genów. KONIEC WYSIADAM ADRIAN LUX TEENAGE CRIME na youtube polecam

 859. ~golden pisze:

  Ja w koszuli, ogolony, pachnacy, prysznic codziennie, dobre perfumy itd. Żona w wyciagnietej bluzie, buty sportowe itd. Jak wychodzimy do znajomych, czy gdzies razem, to szukam ubran troche sciachanych, nie gole sie, aby jakos wygladac. Co robic? Kupilem jej pare ciuchow, plaszczyk, buty itd. Ale nie sadzicie, ze to troche wstyd?

 860. ~czarownica pisze:

  Kocha się człowieka na dobre i na złe. A ty co ....estetka się znalazła.

 861. ~axelo pisze:

  jakbyś mi tak zrobiła powiedziałbym ci: spójrz za drzwi, twoje walizki już tam są hahaha

 862. ~mark pisze:

  Urzekające opisy-jednak nie przekazują całej subtelności opisywanych dzieł.Dołączcie zdjęcia.

 863. ~marian pisze:

  jestem kasjerem w tesco. pampersy to chyba matka tobie do snu zakłada. Jak nie wiesz jakie są realia w poszczególnych marketach to się nie odzywaj, bo przypuszczam że nie jeden pracownik tesco zarobi więcej niż inni pracujący w "normalnej" firmie. Przynajmniej nam się wszystko należy i nie ma krętactwa od strony firmy, i nie wysłuchuje np "Kowalski ja cię za..... ." Co do brudasów fakt duża ilość gości po 40 - 50 śmierdzi a nawet cuchnie, sa brudni i wali browarem. Ale niech każdy mówi za siebie, ja o siebie dbam i szczerze guzik mnie obchodzi co inni robią ze sobą. No chyba że jadę rano autobusem (co sie rzadko zdarza) i stoję wśród moherowych beretów. Ale nie tylko facetów się czepiajcie bo niektóre kobiety też żal, podejść się nie da. Chociaż ich bardziej dotyczy lenistwo i wieczne zmęczenie (tutaj wiem tak nie znam się i duża grupa kobiet się oburzy tak tak - darujcie sobie), wiecznie boląca głowa i wiecznie jakiś "foch". No ale co zrobić taki mamy naród.

 864. ~steak pisze:

  ...to się wszystko bierze z faktu,że kobieta przed ślubem, jak już znajdzie swojego księcia, to dba o niego i nadskakuje z wszystkich stron, a po ślubie - to jeszcze bardziej nadskakuje, bo ... już usidliła księciunia i wtedy robi z niego miśka, żeby przypadkiem inna kobietka się nim nie zainteresowała i mu księciunia nie podkradła. ot cała filozofia

 865. ~młody pisze:

  Ja nie jestem jeszcze "zużyty" (30 lat, inżynier, zero kobiet, nawet dziewczyny jeszcze nie miałem:))), tylko pytanie, czy ja chcę się "zużywać"? Kobiety narzekają na "zużytych" facetów, ale to WY nas najbardziej zużywacie.

 866. ~obrzydliwośc.. pisze:

  jesli smród rozkładajacej sie w szybkim czasie krwi nie jest dla ciebie smrodem ,to czystych ludzi omijaj raczej z daleka "pachnaca"kobieto..szczególnie latem..

 867. ~żigolo pisze:

  Dokładnie tak jest. Niestety nic nie wróci czasu i nie ma to jak ciało 18-tki. Jędrne, proporcjonalne i bez cellulitu. 40-tka może wyglądac jak 20 tylko w ubraniu-pod warunkiem, że jest szczupła i "upnie się " obcisłą sukienką. gdy tylko się rozbierze wszystko się rozlewa i nieważne że jest szczupła i trzyma tę samą wagę co w młodości.Po prostu tkanki się zmieniają tracą jędrność i ich budowa jest zupełnie inna niż w młodości.Dobry wygląd 40 w ubraniu to tylko oszustwo o którym dobrze wiedzą wszystkie podstarzałe piękności;)Może skuszą sobą jakiś męski odpad ale prawdziwy facet-będący fascynatem kobiecego ciała, nie nabierze się na podstarzałe mięsko;)No chyba, że może sobie wygodnie pożyć z taką panią to i łatwiej mu o poświęcenie i przejście na dietę zdecydowanie mniej smaczną;)Pozdrowienia dla Pani Moniki:)

 868. ~MAŁY pisze:

  JA TAK SAMO ZROBIŁEM Z BRUDNYMI MAJTKAMI ŻONY I POSKUTKOWAŁO

 869. ~pani mgr inż. chemii pisze:

  Nie rozumiem takich kobiet jak Ty. Zdecydowanie większe wrażenie robi na mnie mężczyzna, który pracuje fizycznie niż siedzi za biurkiem. Szanuję bardziej mężczyzn, którzy wybierają ciężką pracę.

 870. ~wafel w pantoflach pisze:

  A kto by Cię chciał ? :DDDD

 871. ~sad pisze:

  No to masz poważny problem ze sobą, ale nie przejmuj się. Dzisiaj medycyna czyni cuda!

 872. ~a ku ku pisze:

  A co z" i uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zdrowe, szczęśliwe i trwałe?" Tego już mężczyżni nie pamietają? Smród, brzuch i własna ziemia (za paznokciami) to jawne łamanie tej przysięgi!!!!!!!!!

 873. ~JONNY pisze:

  ha..ha ale macie problem z tym ..to proste jedna i druga grupa jak się już ożeni to twierdzi ze nie musi się nikomu podobać . ale nie pomyśli ze otoczenie musi znosić takich śmierdzieli ,mamy 21 wiek i full rozmaitych kosmetyków do higieny i wodę ..dam przykład pracują w pracy dostępne są pryśnice i kosmetyki do kąpieli a ile po pracy z tego korzysta na palcach u jednej ręki mogę policzyć tak i kobiety czy mężczyzni ...a co do smutków zalewania piwkiem ha..ha to tylko wymówka jak bym miała zalewać smutki alkoholem to alkoholiczkom bym była ..w polskim narodzie tkwią staro typy ale sorki tak może wygodnie dla mężczyzn jest choć co niektórzy nie spełniają wymóg sexsualnych kobiet bo już in lipido nie staje to co sie dziwić zadam pytanie czy który był sie przebadać choć raz? bo po co może przy którymś razem mu stanie ,a kobiety też nie leprze przed slubem o.k a po ślubie nie dotykaj ..a jak ktoś kocha sexs co chwile z inną osobą to będzie sie dusić w takim związku ..więc sie grubo zastanówcie niż podejmiecie decyzję !!!a pijcie pokrzywe oczyszcza i neutralizuje przykry zapach potu a na smierdzonce nogi to przebadać czy grzybicy sie niem a jak nie to prosty sposób myc stopy i mączkom kartoflaną jak sie niema na droższe kosmetyki powodzenia w dbaniu o higienę :)))))pozdrawiam czyścioszków

 874. ~Danka pisze:

  umią, umią, nie bój żaby

 875. ~ii pisze:

  a raczki ci urwalo, czy nie byles w wojsku? Moj maz wstydzilby sie mi powiedziec, ze ma gacie nieuprane. Prawdziwy mezczyzna to dorosly czlowiek, ktory umie zatroszczyc sie o siebie i bliskich. Jak sam kolo siebie nie umiesz sie zatroszczyc, to po co sie zeniles???

 876. ~logika pisze:

  wiem-ciebie nie dotyczy "zapach"rozkładajacej sie krwi.ty kapiesz sie co godzine a upławy miesiaczkowe "pachna"u ciebie perfumami "coco chanel'

 877. ~Zombi pisze:

  Macie, znaczy można powiedziec żona ma dwójkę dzieci więc jak to bywa mąż już jej fizycznie nie interesuje. Od dnia porodu całe swoje uczucie, potrzebę bliskości i sferę emocjonalną przekierowała z dawcy spermy na swoich potomków. I nie łudź się, że będzie lepiej. Zaręczam, że z każdym rokiem będzie gorzej. Zaczną się trwające miesiącami rozmowy, twoje prośby o jej zmianę, o pójście do lekarza po poradę. To nic nie da, zaczniecie się od siebie emocjonalnie oddalać aż jedyne co was będzie łączyć to fakt mieszkania pod wspólnych dachem i posiadania dzieci.

 878. ~syrena pisze:

  Dodatkowo kobieta ma zarabiać, ale nie więcej niż jej facet, ma mieć własne zdanie ale nie inne niż jej facet, ma ładnie wyglądać, ale nie wydawać pieniędzy (swoich) na swój wygląd, ma być oddaną matką ale jednocześnie oddaną żoną... Generalnie ma ładnie wyglądać, pachnieć, nie myśleć, nie wydawać, a przede wszystkim absolutnie niczego od faceta nie wymagać!!! Wniosek - wymagania co po niektórych kobiet są tak samo wygórowane i nierealne jak wymagania co po niektórych mężczyzn

 879. ~czesiu pisze:

  Krypto lesbijki, które z różnych powodów nie znalazły drugiej żeńskiej połówki. Nie mówię o męskim orangutanie pokroju heńka spod śmietnika, ale depilacja klatki piersiowej, nóg czy farbowanie włosów przez "faceta" to jak dla mnie trochę zbyt wiele.

 880. ~oko pisze:

  Ładny zegarek , dobry ciuch i woda toaletowa to był standard, codziennie spotkania ze znajomymi był zapał do życia. Teraz codzienność mnie wypaliła, dom ,dzieci ,żona, tyranie na rachunki brak możliwości wypoczynku zrobiła ze mnie "faceta w gaciach". Nie mam siły. Pozdrawiam wszystkich facetów w gaciach.

 881. ~JONASZ pisze:

  Orgiastyczne zachowanie kobiet w stosunku do naszych braci arabów to zwykła mechanika i chemia. Niektóre osobniki używają mózgu to ta masa zwojów w głowie, dodam znajduje sie na szyji.

 882. ~PioTR pisze:

  buahahahahaaaa - czytając twój komentarz stwierdzam, ze to nie jedynie wrażenie, a faktycznie niektórzy są sami (bo tak wolą) i sobie radzą lepiej jak sądzisz ^^ żyjąc jedynie w wolnym związku, bo tak jest bezpieczniej.

 883. ~de pisze:

  Ja tez bym chciala jakiegos niezuzytego, ale wokolo albo meskie dziwki albo idioci albo brzydale i idioci albo nadete bufony :)

 884. ~xxxx pisze:

  najgorszy jest facet który nie zmienia gatek codziennie no i łupież... feee. ;/ Kobieta pachnie różnie w różnych dniach cyklu i musiała by się kąpać co godzinę. Faceci mają w tych sprawach komfort!!

 885. ~ADHD pisze:

  no przewaznie to nie jest jego inicjatywa

 886. ~lolita pisze:

  Jak korzysta się z usług tirówek to niestety takie głupstwa się wypisuje na forum...buhahaha...chłopie ogarnij się!!!

 887. ~u pisze:

  zonaty 45, atrakcyjna i dbajaca o siebie zona, nie mam brzucha, dbam o siebie od zawsze i mam dobra pozycje. o nic nie musze sie bic, o kobiete tez nie. te swoiste "10 przykazan" ubawily mnie do lez. trafiles w setke. wydrukuje i mimo to dam zonie do poczytania. ciekawe co powie. a co do facetow nie dbajacych o siebie uwazam, ze tu nie ma usprawiedliwienia i nie ma to zwiazku z aktualna sytuacja w zwiazku. sam sie tym brzydze. pozdrowienia

 888. ~aurora pisze:

  niestety, ale smutna prawda jest taka, że zdecydowana większośc panów jest na bakier z higieną. umycie zebów czy zmiana bielizny/skarpetek codziennie już ich przerasta :/ takie egzemplarze znajdują sie w każdej grupie wiekowej i nie są wcale wyjątkami. nawet jak jakiś na codzien wygląda schludnie to gdyby tak się przyjrzec z bliska to okazałoby sie, ze szczoteczka do zebów jest w uzyciu od święta.

 889. ~enzo pisze:

  W ramach doktoratu nie nauczyli tajemnej wiedzy wyłączenia caps locka:)

 890. ~Bob pisze:

  Poszukaj sobie nowej, ta już jest na straty. Popsuta na amen.

 891. ~tyle pisze:

  I wszystko

 892. ~Kacha pisze:

  Po prostu Go nie kochasz bo nie robi tej robótki jak trzeba.

 893. ~trans pisze:

  Ja bym chciał!

 894. ~buahuaaha pisze:

  To nie my jesteśmy płeć piękna, więc nam to lata

 895. ~rommoc39 pisze:

  Nie można twierdzć, ze wszyscy są tacy sami. Większość dba o siebie. Dla wszystkich, którzy chcą dbać o swoj wygląd i o zdrowie polecam darmowy program komputerowy "Kalkulator dietetyczny" poprzez moją stronę: www.cukrzycaseniora.szablon.pl

 896. ~jojko pisze:

  ty pewnie jakiś zagraniczniak jesteś, lekarzu, bo zdekonspirowało cię słowo lekaż ( a lekarz przecie je)

 897. ~łodzianin pisze:

  no chyba Ty wiesz ;)

 898. ~brudas pisze:

  dobrze piszesz

 899. ~Iza pisze:

  niektórych, wina kobiet. Bo nie motywują "swoich" menów do mycia się czy mycia zębów. Powiedzmy sobie szczerze: czy do higieny trzeba namawiać?Jeden z drugim niechluj wini kobietę za swoj wygląd.A czyja to wina? Oczywiście nas kobiet.Bo od małego, chłopcu odpuszczamy: grzeszki,brud, nieuctwo,łajdactwo, brak odpowiedzialności itd...itd.I potem rośnie taki wieprz, ktory uważa się za pępek świata.Z uszkodzonym organem powonienia, ktory idzie na randkę ze śmierdzącą gębą czy niedomytym ciałem. A dziewczyna zamiast natychmiast odwrócić się i odejść probuje go usprawiedliwić i "uczyć" higieny. W wieku randkowym? Trzeba mieć żle w głowie myśląc, ze on nabierze na zawsze nawyku mycia się.Na drugi dzień po ślubie przestanie się myć. Bo jemu od dzieciństwa brud nie przeszkadzał.Przestańcie dziewczyny się oszukiwać.

 900. ~atrakcyjna pisze:

  a tu.. większy"odsetek" głupków śmierdzących i w dodatku tępych

 901. ~anty -burak pisze:

  I bardzo dobrze! Nima seksu, nie ma dzieci.

 902. ~bolek20 pisze:

  zabójcze oczy, pełne usta, boski biust, porusza się na szpilkach zwiewnie jak nimfa, jeśli zniewalająco pachnie, uśmiecha się, to jest jeden sposób na to, aby nie oszaleć na punkcie takiej kobiety. Wyobraźcie sobie jak wraca do domu, siada na kibelku i ciśnie kloca. Patent działa na 100% :)

 903. ~DOR pisze:

  DZIWNE TO CO PISZESZ. NIE ZNASZ KOBIET. JA NP. NIGDY NIE GADAŁAM Z KIMŚ KTO MIAŁ DUŻO KASY, CZY JAKIŚ NIEZIEMSKI MAJĄTEK ALBO FURĘ- TO ZOSTAŁAM KIEDYŚ OKREŚLONA PRZEZ KOLEGĘ,ŻE " NIE MAM PARCIA NA DB GENY" ALE JA WIEM SWOJE....NAJWAŻNIEJSZE JEST TO CO KTO SOBĄ REPREZENTUJE....

 904. ~ha ha pisze:

  Nie płacz, codziennie pojawiają się takie artykuły o kobietach.

 905. ~agson pisze:

  Seks przed ślubem smakuje najlepiej i dlatego się nie hajtnę, choć kocham nad życie!

 906. ~Mikołaj pisze:

  ce(są wyjatki)to... zostawmy to bez komentarza.

 907. ~Claudia Schiffer pisze:

  Kohany lekażu błagam zbadaj mnie!

 908. ~chłop33 pisze:

  baba i tak poleci na kasę !!! 90 % na tak !!,te 10 % to nawiedzone i przemądrzałe i stare panny !

 909. ~Ada pisze:

  poszukaj dla siebie na dalszą drogę życia FACETA. A nam , babkom daj spokój, smierdzie

 910. ~podpisany pisze:

  A faceci mają na to wyjechane ,nie jest to może do końca korzystne dla zdrowia ich brzucha ale cóż. A poważnie rozsądne dbanie o własna kondycje to jedno a życie według narzucanych wzorców z TV to drugie. Jednak większość ludzi obu płci własnego zdrowego rozsądku już nie posiada.

 911. ~ADHD pisze:

  zadbana ? a co to ma byc za wyznacznik ? powiedz mi czy jestes seksowna i czy ci cycki nie wisza do kolan ? facet moze o siebie dbac ale dla seksownej pieknej koiety a nie dla zadbanej zadbane pasztety sa tylko pasztetami

 912. ~Kasia pisze:

  A ja włożyłam mu cegłę owiniętą papierem śniadaniowym do teczki nosił dwa tygodnie -- i tragedia z tego wyszła chcieli go zwolnić z pracy za to że kradnie materiał budowlany a ile wstydu miał przy tym pan inżynier

 913. ~DIKI pisze:

  KTO TO WIE:)

 914. ~kajakarz pisze:

  a co z owocami tego pożycia? ..bo naukowo jest stwierdzone, że 10 procent dzieci rodzi się z wielkiej miłości a 90 procent z wielkiego pijaństwa !!!

 915. ~moon pisze:

  jednak po babskich wypowiedziach stwierdzam, ze to idealistki.

 916. ~Anita pisze:

  majtki zmieniają co parę dni bo codziennie to szkoda (zastanawiam się czego: proszku, gaci czy smrodu?)

 917. ~ewka30 pisze:

  Ta technika mnie rozwaliła. Uśmiałam się niesamowicie. Dzięki.

 918. ~sandra pisze:

  hhehehe dobre:)

 919. ~GŁODNY TROLL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisze:

  B,K

 920. ~realista pisze:

  ... to won! na pewno miś się ucieszy, że ma święty spokój!!

 921. ~XXXL pisze:

  Rzeczywiście wszystko kojarzy się Wam z Wrażeniem ;-) Jesteście mam kobitki potrzebne bez Was świat byłby mniej ciekawy ale i vice versacze. Tak się składa, że do całości trzeba elementów składowych. Całość to rodzina a mężczyzna i kobieta to całość. Na tym forum trzepie się dywan więc kurz leci. Całuski dla mądrych kobitek.

 922. ~marietta pisze:

  Faceci dopiero śmierdzą, nie zmieniają często gaci (zaznaczan nie obrażając nie wszyscy). A skarpety szok!!

 923. ~Claudia Schiffer pisze:

  Kohany Lekażu umów się ze mną na badanie!

 924. ~bell pisze:

  To wy jeszcze nie wiecie, co my kobiety robimy, ale sie tego nie dowiecie hahahaha

 925. ~ewa pisze:

  A ja nigdy nie miałam z tym problemu. Szczerze.. Trudno jest mi uwierzyć, że mężczyźni zostawiają ubrania gdzie popadnie. Mój mąż od zawsze (jesteśmy ze sobą 5 lat)brudne ubrania, bieliznę wrzuca do kosza. Nigdy nie potykam się o jego rzeczy, nigdy też nie musiałam zbierać jego ubrań.

 926. ~tralala pisze:

  Jenna dobrze że ty jesteś taka obyta w tych nacjach, na prawo i lewo świat poznajesz

 927. ~... pisze:

  10

 928. ~rena pisze:

  Nie !!!! Ma być FACETEM a nie babą.

 929. ~fala pisze:

  Z TEGO CO WIDZĘ TO NIESTETY WIĘKSZOŚĆ KOMENTARZY NALEŻY WŁAŚNIE TO TYCH OBLEŚNYCH GRUBASÓW KTÓRZY MYŚLĄ NADAL CHYBA ŻE SĄ ATRAKCYJNI. JA TEŻ JESTEM FACETEM I Z PRZYKROŚCIĄ MUSZE STWIERDZIĆ IŻ JADĄC GDZIEŚ NAD WODĘ W LECIE CZUJE SIĘ JAK W ZOO PEŁNYM SŁONI, HIPOPOTAMÓW I FOK. POWIEDZCIE MI CZY WY SIEBIE NIE WIDZICIE? MYŚLICIE ŻE JAK MACIE TROCHE WIĘCEJ KASY TO DZIEKI TEMU JESTESCIE ATRAKCYJNI?? OCZYWISCIE ŻE NIE! GŁUPIE SIKSY LECĄ TYLKO NA TO CO MACIE W PORTFELU A NIE NA WAS. JESZCZE JEDNO, NIE KRYTYKUJCIE POLSKICH KOBIET PONIEWAŻ STATYSTYCZNIE WYPADAJA I TAK DUZOOOOO LEPIEJ OD WAS! DODAM JESZCZE ŻE GDYBYM BYM KOBIETĄ TO DAWET NIE ZWRÓCIŁBYM UWAGI NA TAKIEGO PASZTETA Z WIELKICH BRZUCHEM I Z PIWEM W ŁAPIE( JAK NA ZAŁĄCZONYM ZDJECIU). NIE MA TEZ CO PRZESADZAĆ W DRUGĄ STRONĘ . CHODZI MIM PRZEDE WSZYSTKIM O "PSEUDO-PAKERÓW" NA SIŁOWNIACH. WYGLADACIE JAK NAPOMPOWANE BALONY , OCZYWISCIE SZTUCZNIE NA STERYDACH!(NIE MÓWIĄC JUZ O PROBLEMACH Z PTASZKAMI). CO INNEGO TYCZY SIE TYCH KTÓRZY PRÓBUJĄ OSIĄGNĄĆ COŚ WIĘCEJ BEZ WSPOMAGANIA. WIELKI SZACUNEK DLA TYCH WSZYSTKICH NA SIŁOWNIACH I NIE TYLKO. REASUMUJĄC, PROPONUJĘ TYM WSZYSTKIM KTÓRZY TAK BARDZO "SIĘ KOCHAJĄ", KUPIĆ JEDNO A PORZĄDNE LUSTRO, POPATRZEĆ W NIE I ZADAĆ SOBIE PYTANIE: CZY SIE SOBIE PODOBAM ... LUB CZY SIĘ SPODOBAM INNYM? TAK WIĘC , PRACUJCIE NAD SOBĄ POLSKIE I NIE TYLKO GRUBASY ŻEBYM MÓGŁ WRESZCIE PRZEJŚĆ NORMALNIE PLAŻĄ I ŻEBY PRZESTAŁO MNIE ZBIERAĆ NA KONWULSJE.

 930. ~Betty pisze:

  Czyżbym była wyjątkiem? Mój mąż codziennie bierze prysznic i cała moja rodzina też i nie bardzo chce mi sie wierzyc żeby bylo tak jak opisujecie, Być może są to wyjątki a nie norma.Jeden z moich synów nawey zbyt nadmiernie dba o siebie bo dwa razy prysznic to akurat norma ale strój musi byc markowy i drogie wody i perfumy męskie, a mycie rąk jest tak częste, że zdaniem kuzynki-psychiatra zakrawa conajmniej o fobie.Ale wolę to niż aby był abnegatem.Zresztą wszędzie zdarzaja sie brudasy w najbardziej cywilizowanym państwie.

 931. ~x pisze:

  Hahaha!Nie dasz ty , da kto inny

 932. ~piękno pisze:

  przeciętna polska "zadbana" kobitka, bez tych zabiegów wygląda dokładnie tak samo jak jej brzuchaty i wąsaty tatko. Nie chodzi o to żeby brudną ścianę zasłonić ładnym obrazkiem. Dbać o siebie to mieć jędrne, szczupłe i wysportowane ciało. Tego się nie kupi, na to trzeba pracować. A tak byle raszpla myśli że jest zadbana, bo się umyła i ładnie ubrała.

 933. ~Facet pisze:

  Dodam, nie wszystkie czasem zdarza sie naprawdę super dziewcze.

 934. ~Stokrotka pisze:

  Dobrze mu lalka radzisz, w pełni popieram :D

 935. ~koSHEN pisze:

  Jako facet to ci powiem znając doskonale męską stronę - wystarczy że wzbudzisz w nim zazdrość to powinno pomóć

 936. ~syrena pisze:

  Po Twoim wpisie cieszę się, że mąż chodzi do fryzjera-faceta:)

 937. ~ADHD pisze:

  ciesz sie ciesz , kiedys bułgarki uwazano za prostytutki europy a teraz polki , mi to lata czy sie sypiesz z brudasem ciapatym czy albancem , tylko nie wymagaj ode mnie szacunku dla ciebie i takich szmat jak ty jak jestes taka bystra to sprawdź sobie co ci egipcianie i marokańcy mysla o polkach , uwazaja was za najgłupsze i najwieksze szmatławce na swiecie , tylko że wam tego powiedziec nie moga bo by mieli darmowe ruchanie z głowy a ich kobiety daja im dopiero po slubie

 938. ~:D pisze:

  nie trzeba bylo nosić obcislych gaci to by torba miała luz

 939. ~xyz789 pisze:

  To weźże napisz to pod Panicią, a nie gdzieś indziej. Nie umiesz odpowiedzieć na posta?

 940. ~ccc pisze:

  10/10 ...bo gderanie to jest objaw "Matki Polki"

 941. ~zniesmaczony pisze:

  Mają kobiety co chcą. Takie chamy mają największe branie więc nie rozumiem skąd te kobiece pretensje? Ja jestem atrakcyjny ale jestem sam, bo nie pomiatam laskami i trzymam poziom. Niezłe, co?

 942. ~India pisze:

  proszę o jeszcze! dawno tak się nie uśmiałam.. ciekawe po ilu tysiacach komentarzy faceci nareszcie przyznają, że czas zadbać o siebie!

 943. ~Miguele pisze:

  dbania o higienę i wygląd! Wszechobecny smród przepoconych grubasów odzianych w szmaty, odór z gęby po śniadaniu zakończonym papierosem. Jeśli ktoś w takim stanie wychodzi z domu to boję się myśleć, co w takim domu się dzieje... Dotyczy płci obojga (może z wyjątkiem szmat służących za ubranie).

 944. ~andrzejto pisze:

  Opowieści zielonego lasu. Są faceci zadbani i kobiety zadbane i w drugą stronę też. Wszystko zależy od tego jakim się jest człowiekiem i dla kogo warto się starać. Jak się facetowi całe życie wmawia, że jest tai czy siaki, to on w końcu leje na całokształt i ma wszystko gdzieś. Poza tym nie ma romantycznych macho, co do kobiet jeszcze nie dotarło.

 945. ~Evi pisze:

  Ryczę , kwiczę, turlam się hehehehehehe chcę więcej !! hehehehe przybij piątkę....

 946. ~agson pisze:

  He he, mam taką znajomą, ma jedno dziecko, nie pracuje i wiecznie "na nic nie ma czasu" i straszy swoim wyglądem. Kiedyś przyjechała na moje urodziny w dresie, myślałam że skonam.Ciekawe czemu mąż coraz więcej czasu spędza "w pracy"..

 947. ~... pisze:

  odpowiem-awanturuja się z KOBIETAMI o pozapychane podpaskami kibelki,o błoto na deskach sedesowych,o porozwalane "brudne"papiery toaletowe.a szczytem tych awantur było przyniesienie na kiju zakrwawionej podpaski która któras z pan zostawiła na UMYWALCE!!!!niestety-ale nigdy nie było takich awantur o męskie toalety.

 948. ~redek pisze:

  Prawie jakbym sam to napisał (poza byciem grubym). Nie wyobrażam sobie nie podmyć tyłka po wypróżnieniu. W najgorszym wypadku (np. w pracy) używam zmoczony papierowy ręcznik. Codziennie rano kąpiel (chyba że poprzedniego wieczora byłem na basenie, wtedy ograniczam się do prysznica). Włosy, w najgorszym wypadku, myję co drugi dzień. Ale to tylko w dni pracujące. W dni wolne, potrafię się całymi dniami nie myć, nie golić, ubrań nie zmieniać. Mieszkam sam. Higienę utrzymuję dla innych, nie dla siebie.

 949. ~30+ pisze:

  buahha dokładnie, może w końcu ktoś to napisze TŁUSTYM DRUKIEM

 950. ~5331681 pisze:

  dla niektorych milosc nie istnieje :( nigdy ... nie ma szans :(

 951. ~zadbana pisze:

  ales sie popisal...daj spokoj brudasku

 952. ~agson pisze:

  a skąd wiesz że to 40-stki? Zauważyłam ze faceci nie potrafią ocenić wieku kobiety.Zwykle jej odejmują, więc i tak wychodzi in plus he he

 953. ~ADHD pisze:

  Różnica miedzy mężczyznami a kobietami jest taka iż kobiety uważają że dbanie o siebie jest synonimem atrakcyjnego wyglądu kobietom chce sie wymiotowac jak widza niezadbanego smierdzacego mężczyznę a facetom jak widzą wstretną wypindrzoną kobiete która swoja brzydotę próbuje przykryć tapeta i schludnymi ubraniami zabawne jest ze kobieta jednoczesnie wymaga od faceta dbania o siebie całe zycie ale od siebie żeby jej cycki nie obnizały sie do pępka juz nie najlepszym rozwiazeniem jest niezakładanie sobie kajdanek , kobieta jak sie znudzi poszuka sobie zadbanego a mezczyzna młodszej dla której bedzie chciało mu sie starac bo otrzyma cos w zamian

 954. ~Peter pisze:

  ...

 955. ~Polak pisze:

  Ludzie kochani, toż to są zwykle stare kamienice odnowione na przyjazd cesarza! Elewacja wypacykowana "chemią kosmetyczną" to tylko pokazówka. Zmyje toto chemię z elewacji to wystraszyć się można śmiertelnie. Toż sto razy lepiej być owym miśkiem, niż starą lampucerą, którą ktoś puknie tylko za pieniądze, a i tak musowo po alkoholu! Dosyć kłamstw o złych facetach i dobrych babkach!

 956. ~KoKs pisze:

  Bo motto każdego faceta to Każdy ptaszek powinien mieć swój daszek :D

 957. ~kobieta pisze:

  piękna prawda....

 958. ~kobieta pisze:

  same stereotypy, nic dodać nic ująć, tylko o was dbać.

 959. ~Zoi pisze:

  Twój komentarz jest bardzo niegrzeczny i świadczy o braku kultury. Nie wiem jak ty, ale ja zwykle używam porządnych antyperspirantów oraz innych środków higienicznych i nie mam problemu po 3-4 godzinach nawet latem. Jak je4stem dłużej w pracy to używam nawilżanych chusteczek.

 960. ~przez brud pisze:

  albo przeżarte dziury w majtach

 961. ~czysty_pachnący pisze:

  ale żeby się o tym przekonać trzeba z nimi zamieszkać. Nie bronię tym samym facetów, obalam tylko mit pachnącej, pięknej i czystej kobiety. Odsetek brudasów u obu płci jest podobny.

 962. ~lol pisze:

  tej młodej. Mam swoje lata i babki po 40-ce to mnie jakoś nie jarają. Ale czuje że też mnie to czeka że kiedyś będę skazany tylko na takie hmm starsze towarzystwo.Ale puki co trzeba cieszyć się życiem :)

 963. ~kapsel pisze:

  Drogie Panie :) Ciągle tylko narzekacie :) Co szczególnie widać w necie :) Raz mówicie o facetach że to brudasy i flejtuchy, innym razem że kosmetyczne pipki (metroseksualni). Więc czego tak naprawde chcecie? :) Napiszcie jak powinien wyglądać wasz facet :) sylwetka, ubranie i zachowanie :) Kto wie, może to co nie których skłoni do zmian :)

 964. ~psps pisze:

  odradzam małżeństwo. Po ślubie zarówno kobiety jak i mężczyźni przestają dbać o siebie i zabiegać o względy partnera. Małżeństwo potrafi zabić nawet wielką miłość.

 965. ~Artur pisze:

  prawda jest jedna: 99% kobiet ma tak skonstruowaną psychikę, że nie da się im dogodzić. te piekne, "zadbane" kobiety to najczęściej sfrustrowane matki czy żony, które nie widząc swoich wad wytykają wszystko mężowi. i tak z np. jednego ubrudzenia się smarem po całodziennym grzebaniu w garażu stajecie się: - ludźmi nie dbającymi o rodzinę - brudasami całe życie - ważniejszy jest samochód niż rodzina. ciężka sprawa... pozdrawiam Panie, Panów i moją wyjątkową Anitkę, która nie robi takich problemów. Kocham Cię, Kotek :)

 966. ~kolo pisze:

  A ONA UDAJE SEX, ŻYCIE, DZIECI, DOM

 967. ~100%kobieta pisze:

  ha,ha,...jak mamusia nie wychowała i nie nauczyła to już nic nie pomoże!!!Czym skorupka za młodu nasiąknie

 968. ~to tyle pisze:

  Na terenie zachodziej Europy palono głównie kobiety, ale już na terenie dzisiejszej Rosji spalono na stosie więcej mężczyzn niż kobiet. Historia się kłania. To może teraz, żeby było sprawiedliwie, sama się wbijesz na pal.

 969. ~:-) pisze:

  Co sąsiadka taka smutna? A! Bo mój mąż jest impotent na 300 procent... Co pani mówi! Jak to możliwe?! Widzi pani.. Do tej pory był impotentem 100 procentowym ale dzisiaj spadł z rusztowania.. połamał sobie wszystkie palce i na dodatek odgryzł sobie język !!!

 970. ~fej pisze:

  gej?

 971. ~ciacho pisze:

  Mam prawie 50 a wygladam góra na 35.

 972. ~pomorzanka pisze:

  Mężczyznę trzeba sobie wychować,a będzie chodził jak w zegarku:)A i gacie będzie zmieniał 2razy dziennie:)

 973. ~syrena pisze:

  Mi tam gacie u mojego męża kompletnie nie przeszkadzają:) Jak mu tak nie zimno, to niech się chłopak wietrzy, przynajmniej szybszy dostęp jest:) Gorzej jak goście przychodzą. Parę razy się zdarzyło,ze ktoś do nas wpadł a misiek w bokserkach. Wyraz zażenowania na twarzach gości - bezcenny:) Ale już się nauczył i jak słyszy dzwonek do drzwi to biegnie do pokoju założyć portki na tyłek:)

 974. ~fredzio pisze:

  Ojciec mój, będąc w szpitalu, zawsze chodził do damskiej toalety, bo cytuję: "mężczyżni to flejtuchy i leją gdzie popadnie"

 975. ~d pisze:

  WYJDŹ WRESZCIE Z DWORCA!!!

 976. ~Andżelina pisze:

  Ja tam nie przykładam do tego uwagi. Ważne żeby codzinnie rano na blacie zostawił te 500zł na moje drobne wydatki.

 977. ~Stokrotka pisze:

  Zadbanych kobiet w tym wieku jest dużo, ale wiadomo, że są sporo starsze od np: 20-latki i starzej wyglądają. Na upływ czasu nic nie poradzimy, ale kobiet w średnim wieku, czystych, gustownie ubranych, ładnie pomalowanych i uczesanych widuje sporo. Natomiast pewnie nie byłyby dla ciebie pociągające ze względu na wiek i mylisz te dwa pojęcia.

 978. ~L3K4R2 pisze:

  W waszych bajeczkach... szczególnie w tych (modnych ostatnio) o wampirkach.

 979. ~zeb pisze:

  ty to pewnie masz kobiete ksiezniczke i jak ma okres to nie pracuje tylko siedzi w domu i bierze co 15 minut prysznic

 980. ~Facet pisze:

  W tym samym rankingu Polek nie ma:-) Na szczycie są (i słusznie!) Norweżki oraz Szwedki. Po prostu bardziej wymagający faceci nie lecą na niskie, krótkonogie kobiety z przetłuszczonymi włosami, które wygladają jak własne klony w niebieskich dżinsach założonych na szerokie tyłki.

 981. ~hubert pisze:

  Jest popyt na zadbane kobiety, kobiety dbają o siebie. Nie ma popytu na zadbanych mężczyzn - oni nie dbają. Co zrobić z takim misiem? Stopniowo, mądrze podnosić poprzeczkę, jeśli ci na nim zależy. Jeśli nie - kopnąć w zad. "Kończ z zerem, chodź z bohaterem"!

 982. ~koSHEN pisze:

  jeszcze w nieumiarkowanych ilościach to już koszmar.Wnętrzności zaczynają i puzniej taki facet zaczyna smierdzieć

 983. ~torbacz pisze:

  Kobieto, chodzi o czepianie się porannego widoku brzucha a nie dostrzeganie porannego obrazu siebie. A jest duża różnica w wyglądzie twarzy kobiety rano przed malowaniem a po umalowaniu. W ogóle większość z was bez makijażu wygląda mało apetycznie. O innych częściach ciała kobiet powyżej 40-ki nie wspominając. Może tajemnica tkwi w tym, że faceci mają mocniejsze zwieracze żołądka.

 984. ~eva pisze:

  zapuszczaja sie i przestaja dbac o siebie, tyja, robia sie monotematyczne,gadaja tylko o dzieciach, facet zostaje zepchniety do roli bankomatu i ma dostarczac kase na jej pomioty i tyle w temacie

 985. ~nikita pisze:

  Akurat ja powodów do kompleksów nie mam :) Ale dlaczego nie zadasz tego samego pytania 'wyjaśniaczowi'? :)

 986. ~ADHD pisze:

  ja bym powiedział ze od 15 do 35 choc trzea przyznac ze sa wyjatki kobietom sie wydaje że higiena jest synonimem piekna tymczasem facetowi rzygac sie chce nie na zapach tylko na wyglad kobiety

 987. ~sdad pisze:

  Pewnie dla pieniędzy : D sponsoring musi być...

 988. ~mimi pisze:

  ja tez mam grubasa ale na szczescie mnie slucha, cwiczy i stara sie jesc mniej. moze tez zainspiruj swojego by wzial sie za siebie... a jak nie to rzuc go, znajdziesz na pewno lepszego!

 989. ~buahhuaa pisze:

  Niestety, tylko polskie kobiety potrafią rodzić takie pokraki.

 990. ~5331681 pisze:

  Milosc mnie zabija :(

 991. ~opa pisze:

  bajki tutaj opowiadasz.. to prawda jesli ma sie okres to trudno wygladac kwitnaco i pachnaco,nawet jak sie umyjesz przed wyjsciem do pracy i tak podpaska moze przecieknac zanim dojedziesz... wiec jak to ma wygladac, moze w pracy pownny byc bidety dla pan...? ja swojego czasu wozilam ze soba do pracy na zapas majtki rolke papieru toaletowego i recznik, ze wzgledu ze zawsze lalo sie ze mnie ( z winy miesniakow, ktore potem operowalam)i niestety czasami po 4 godz pracy i tez smierdzialam, nic na to nie mozna poradzic.. jak zmnienia sie podpaske bez podmycia...to niestety psiocha po podtarciu papierem lub nawilzajaca husteczka i tak jest brudna...oj szkoda ze ty nie masz okresu :)

 992. ~kajakarz pisze:

  a Ty zapewne jesteś głuchoniema ! i to jest pomysł na udany związek ! :-)

 993. ~GoldenGecko pisze:

  żona jak i otoczenie wcale nie pomyślało by że to dla żony tylko że znalazł sobie młodszą kochankę

 994. ~miś pisze:

  A idźcie w cholerę za Niemca !!!

 995. ~:-) pisze:

  Ok jak weźmiemy Polkę Grażyne Torbicką, skserujemy ją 1000 razy i rozrzucimy po mieście wtedy rzeczywiście dostrzeżemy zadbane Polki :-)

 996. ~taka prawda pisze:

  Ach ,jak Panów zabolało ...Co nie znaczy ,że kazdego i kazdej to dotyczy.

 997. ~Jarek pisze:

  100% racji choc bywaja i wyjatki wsrod Polek jak i bywaja wyjatki wsrod kobiet innych nacji..sam podzielam Twoje zdanie i jestem szczesliwy u boku radosnej Hiszpanki mimo to pozdrawiam Polki

 998. ~hr pisze:

  Żałosna, mierna prowokacja...

 999. ~Ona pisze:

  Na wakacjach w Egipcie atrakcyjna kobieta usłyszy w tydzień więcej komplementów niż od swojego zapuszczonego polskiego męża w rok. Wcale nie muszą to być miejscowi, wielu przystojnych Anglików, Niemców, Belgów czy Holendrów tam można spotkać.

 1000. ~Zojka pisze:

  Zrobiłyśmy któregoś letniego dnia test. Ja i moja koleżanka, obie mocno po 40-tce, całkiem niczego sobie kobiety, rozłożyłyśmy się na kocyku z kartką i długopisem w ręce i oceniałyśmy równolatków. I co nam wyszło ? A to samo, co w artykule. Na kilkadziesiąt kobiet w wieku około 40-50 lat, tylko kilka uznałyśmy za stare baby, natomiast w grupie mężczyzn może na 3-4-ech dałoby się zatrzymać oko bez odrazy, reszta ... dno ! Grubasy, w rozdeptanych butach, z petami w gębie, rozchełstane koszule, a kłaki na wierzchu... brrr...ohyda ! Gdy poznałam "swojego" mężczyznę, też oczywiście miał nadwagę. Niestety, z takim brzuchem nie miał u mnie szans, tak jak opisała to autorka pierwotnego posta - czułam obrzydzenie na samo wyobrażenie sobie tej masy tłuszczu pod koszulą. Ogólnie facet by mi bardzo odpowiadał pod każdym innym względem, więc podjęłam trud: różnymi delikatnymi argumentami zmusiłam do diety, do kupienie 3-miesięcznego karnetu na siłownię i korzystania z niego aktywnie. Gdy zrzucił 15 kg zaprosiłam na wycieczkę w góry, przegoniłam po paru szczytach, prawie umierał od wysiłku, ale nie poddał się:) I to mi się bardzo w nim spodobało, zaimponował mi:) Dopiero z lżejszym o 20 kg poszłam do łóżka, a on zrozumiał, że skoro ja mam chęć dla niego się stroić, dbać o figurę, o fryzurę i inne takie (oprócz tego, że dla samej siebie też tak samo dbałabym:), to i on nie może mi prezentować się jak ostatnia oferma. Bo co by nie powiedzieć, wygląd też się liczy. Nawet najbardziej inteligentna osoba wyda nam się gorsza, jak będzie obleśnie wyglądać.

 1001. ~asasdas pisze:

  To przpyatrz się na polki po porodzie, która teraz dba o figure ?

 1002. ~Luxus pisze:

  KUPUJECIE Ładne UBRANIA? Do ASI,IRENKI i podobnych... Takim jak Ty/Wy zawsze coś nie pasuję, cierpicie na choroby o podłożu psychologicznym ( i do tego nowoczesne seriale o wyzwolonych i nowoczesnych kobietach które łamią bariery przyzwoitości "desperate housvife" itd. które wam wiedzącym czego chcą kobietom a w rzeczywistości zagubionym robią zwarcie styków w czaszce. NIE!!!??? ) jak jest za guby to żle jak masz sześciopak na brzuchu i sie ładnie ubierasz to jeszcze gorzej bo cię dziewczyny podrywają ( skąd wiecie że ubrania które kupujecie dla swoich mężów są ładne, bo swetry w romby , bluzki z napisem VERSACE na pół pleców i bojówki są modne tylko jeszcze na wsi, jesteście śmieszne!!! Więc zanim weżmiesz ślub jedna z drugą i co gorsza urodzisz dziecko które dla prawdziwego ojca i mężczyzny znaczy WSZYSTKO!!! to się 10 x zastanów, bo ludzie się bardzo nie zmieniają a Wy nie wiecie czego chcecie, mówię poważnie myślę że duży procent kobiet wcale nie dojrzało do poważnych związków to wina czasów, internetu, wychowania i genów. KONIEC WYSIADAM ADRIAN LUX TEENAGE CRIME na youtube polecam

 1003. ~@ pisze:

  A ja jestem od niej 3 lata starszy, mam 58 lat i niecałe 60kg wagi i oczywiście o żadnym brzuchu nie może być mowy. Moja druga połowa ważyła kiedyś ca 10 kg mniej ode mnie, dziś - o 20 kg więcej. Nóż się w kieszeni otwiera, kiedy czyta się tak jednostronne i krzywdzące blogi.

 1004. ~ja pisze:

  Ja prałam tylko to co było w koszu na brudną bieliznę. Po pewnym czasie nie miał nic czystego:) Teraz nawet "mocno wstawiony" po imprezie wrzuca wszystko elegancko do kosza i wchodzi pod prysznic:)

 1005. ~mike pisze:

  popatrzcie na zdiecie tego faceta z piwem stare oblesne spodnie dresu brak koszulki wielki brzuch i dotego kanapa + piwo ale ... zobaczcie na jego paznokcie i powiedzcie jaki flejtuch ma tak zadbane ? nice prowo :)

 1006. ~SmoK pisze:

  a najlepiej baaaardzo gruuuuby... i każda jest miła

 1007. ~V pisze:

  Facet to nie żubr żeby go trzymać w klatce...Zapamiętajcie parę rzeczy drogie Panie, a mianowicie: - przed małżeństwem mamy kumpli i PO małżeństwie też, więc darujcie sobie gatki w stylu: po co? z kim? Dlaczego? itp. itd. kiedy mamy ochotę wyjść i spotkać się z nimi - większość z nas ma jakieś zainteresowania, które WY potem oceniacie i z mety dyskredytujecie, gdy jest to wg. was: głupie, zbyt niebezpieczne, nudne...sorry, ale ja się nie wtrącam, gdy oglądacie kolejny odcinek majki, na wspólnej czy innego szalenie atrakcyjnego serialu "życiowego" - Jeśli szukacie wypacykowanych lowelasków to wybaczcie, ale my jako faceci nie musimy depilować sobie klaty, nóg żeby się dowartościować, bo i po co, wiem przecież ile jestem wart. - odwieczne pytanie: -o czym myślisz? -o niczym. -jak to o niczym?! -tak po prostu. Czy wy nie możecie/potraficie tego zrozumieć, nie musimy caaaały czas w kółko myśleć o rodzinie,pracy itp. Czasem lubimy się tak po prostu wyłączyć xD -itp. itd... I można by tak wymieniać i wymieniać...ale po cóż się denerwować...Pozdrawiam zdrowo myślące Panie ;)

 1008. ~westeuropa pisze:

  kra-zawitaj do zachodniej europy ,pomieszkaj i zobaczysz jak was Polki "cenią" ludzie z klasa..zobaczysz jak szybko "odpada" mit "pieknosci"polek..tu gdzie mieszkam małzeństwo z polka to degradacja towarzyska.na to moze pozwolić sobie robol z budowy ale nie człowiek który ma troche oleju w głowie.

 1009. ~fajowyadres pisze:

  brednie powtarzasz jak ciena masa ten ranking to głosowanie na pewnym portalu przeprowadzone przez polki tymczasem polki sa uwazane za najwieksze prostytutki europy , w afrykańskich kurortach sie smieja ze tylko niemki i brytyjki po 50tce i polki w kazdym wieku ruchaja sie jak popadnie ,kiedysmówiło sie w europie o Bułgarskich prostytutkach ale polki je juz dawno przebiły

 1010. ~niezła pisze:

  to umów się ze mną:)

 1011. ~rwb pisze:

  Jest małe ale traktowanie sexu jako formę marchewki i kija skutkuje tym, że fatwo go znaleźć gdzie indziej. Sex ma obojgu sprawiać przyjemnośc a nie być targiem.

 1012. ~Predator pisze:

  bo nad takim "facetem" łatwo zapanować, i dziwią się później że mają w domu ofiarę życiową. Nie da się "zjeść ciastko i mieć ciastko". Można mieć miłego misia-pysia który robi co mu się każe, ale misie mają to do siebie że są misiowate i szybko podtatusiałe. ALBO można mieć dzikiego macho-mena, ale nad takim nie da się zapanować

 1013. ~40-ka pisze:

  Taka jest niestety prawda że ci czterdziestolatkowie znajdują sobie młodsze 20 letnie podlotki aby z nimi pokazywać się na salonach. A im byłym żoną zostaje płacić arabowi który po-miedzy kozami zalicza pewnie ze wstrętem którego nie pokazuje je. Kobiety po 40 to niestety już końcówka i szybkimi krokami zbliżająca się menopauza.

 1014. ~nrobert1 pisze:

  brunetkę, blondynkę. Taki już jestem!

 1015. ~mimi pisze:

  Zadbany i dlatego Ciebie az milo sie czyta i na pewno na brak zainteresowania ze strony kobiet nie narzekasz. Natomiast taki element "buhahah" to wiesz, skonczony jest, zwykly polaczek w tanim dresie, ktorego nikt nie chce..

 1016. ~żona pisze:

  No tak ale czyste włosy i paznokcie jeszcze z nikogo nie zrobiły lalusia a i dezodorant też nie zaszkodzi, to chyba nie aż tak wielkie wymagania

 1017. ~jasio pisze:

  niechaj każdy mówi za siebie 17 centymetrowy (sprawny )prawie 50 -latek

 1018. ~bleeee pisze:

  I pewnie podpaski rzucamy gdzie popadnie

 1019. ~mouse pisze:

  hahahah

 1020. ~ad pisze:

  ales sie popisal

 1021. ~kl pisze:

  To oczywiste, ale o czyms musza pisac te pismaki, wiec wymyslaja rozne stereotypowe pierdoly. Dziwie sie tylko, ze tak wielu w to wierzy...

 1022. ~Tomek pisze:

  W pakiecie z dużym brzuchem i całym bukietem zapachów obowiązkowo dres, a wśród młodszych duchem - bluza z kapturem;) Oceniając po stroju można by pomyśleć że Polacy to najbardziej wysportowany naród na świecie;)

 1023. ~ON pisze:

  Tylko desperatka mogla cos takiego napisac,nie tylko mezczyznom pewne niedoskonalosci moga sie uwidocznic. Ja przcuje w jednym pokoju z piecioma Paniami, moglbym cos na temat ich higieny i odczucia estetycznego napisac, ale nie znize sie do poziomu tej autorki- desperatki, ktora nie widzi wad u nkobiet i pisze takie paszkwile.

 1024. ~Bea pisze:

  Jestem teściową i biję brawo za stanowczość . Z mężem też walczyłam , długo to trwało ale wywalczyłam niektóre zachowania. Za to synowi nigdy nie popuściłam ! może trudno niektórym uwierzyć, ale zawsze solidarna byłam z kobietami nie z mężami, synami nawet z swoimi.Oczywiście w temacie zachowań.

 1025. ~och karol pisze:

  nie baw się w detektywa....

 1026. ~kolt pisze:

  autorem jest kobieta iwj

 1027. ~DIKI pisze:

  NIE BĄDŹ ZMĘCZONY. A MOŻE NORMALNA KOBIETA NIE PATRZY WŁAŚNIE PRZEZ RÓŻOWE OKULARY, TYLKO BĘDĄC W ZWIĄZKU ZAUWAŻYŁA, TO CO INNE NIE WIDZĄ ALBO TŁUMACZĄ, ŻE ON SIĘ DLA NIEJ ZMIENI. GŁUPOTA....A CO DO TYCH GACIORÓW I PIWSKA TO WŁAŚNIE NIE MAM TEGO, JESTEM SOBIE SAMA BO CZEGOŚ TAKIEGO BYM NIE ZNIOSŁA, TAKIE TO "ROZLAZŁE SIĘ" WYDAJE:)

 1028. ~azx pisze:

  jestem kobieta i nie cuchne po 3-4 godzinach nawet jak mam okres,i to nawet latem w upal... moze to chodzi o panie ze slumsow?

 1029. ~porządnyJanek pisze:

  aski do ubikacji i ją zapychają. Albo wrzucają do kosza i krew cuchnie i gnije, smród nie z tej ziemi!!!! Jak suszą i czaszą swoje kudły to później są one wszędzie w mieszkaniu. używają śmierdzących chemikaliów do pazurów, jedzą wymodzone jedzenia których odór aż mnie wykreca. NIGDY ale to przenigdy nie sprzątają lub nie myją samochodu!!!! jak byś jej nie posprzątał samochodu to by w tym nim zgniła!!! mogę tak w nieskonczoność

 1030. ~nienasycona pisze:

  przyjedź do mnie to się przekonasz jak wygląda sex po 40-tce...

 1031. ~mimi pisze:

  radek, zapomniales dodac ze ciebie jako polaka czyli brzydala i golodupca to zadne nie chca! nawet na prostytutki chlopie nie masz..

 1032. ~facet:) pisze:

  Zapomniałaś jeszcze że ma być sex:)

 1033. ~rena pisze:

  I błagam nie ubierajcie sie w lumpexach to okropne!!!!!! w dobrych sklepach sa wyprzedaze!!!!

 1034. ~znawcaKobiet pisze:

  nie chodzi tutaj o zachowanie czy wyglad faceta(ktory czesto sie nie zmienia lub zmienia sie dla niej bo ona tego niby chciala ale juz nie chce). Nawet najlepszy facet znudzi sie jednej z druga; one potrzebuja zmiany, zmiennych doznan seksualnych z innymi partnerami, zmiennych emocji.

 1035. ~Heniek Mały pisze:

  Całe życie jestem sam i sobie radze. 72lata. Kobiety tzw domowe kury oszukują mężów jak to one sa przepracowane. sam widziałem co i jak. Każdy da sobie rade jak musi. Łącze wyrazy szcunku

 1036. ~fizyczny/ucieszony pisze:

  uu no proszę a ja tam dłubie w ziem i w kamieniu za 3 lub 4 tysia na miesiąc, a w dodatku tworze niesamowite rzeczy :p a stertę papierków które później do niszczarki, a poza-tym każda praca daje radochę to zależy jak ją wykonujesz. jeśli nie widzisz sesu w tym co robisz i robisz to bo musisz to masakra, nawet w kopaniu dołów można znaleźć satysfakcje,

 1037. ~xyz789 pisze:

  Jeśli zadbana i fajna, to nawet jej pisior może dyndać między nogami :)))

 1038. ~fajowyadres pisze:

  to nie jest meski punkt widzenia tylko metroseksualny powiedzcie mi kochane kobiety czy przypadkiem przed slubem nie udajecie ze jestescie lepsze bardziej tolerancyjne empatyczne niz po i czy nie mówicie swojemu partnerowi ze jest dla was najwazniejszy na swiecie co po slyubie i urodzeniu dziecka staje sie bzdura

 1039. ~ona pisze:

  80% facetow to brudasy, moze to wina mamusi... albo jakiegos dziwnego tworu genetycznego jaki maja w krwi ...za mna nikt nie chodzil i nie namawial do mycia!...wiedzialam, ze trzeba sie umyc, ciuchy wyprac i wyprasowac..ze trzeba schludnie wygladac w pracy... a wy niezaradni jestescie zyciowo od urodzenia, zobaczcie ile facetow zaniedbuje sie tragicznie po odejsciu zony, partnerki, tonie w brudzie!, a babka to zawsze bedzie z klasa, nawet jak zostanie sama :)

 1040. ~facet pisze:

  Która trwa 9 miesięcy. Nie więcej.

 1041. ~tycia pisze:

  Jedno pytanko a chciałyś być kobietą, bo ja facetem tak.

 1042. ~DIKI pisze:

  OJ JAKA TRAGEDIA:) NAPISAŁAM TAK W SKRÓCIE, KTO MĄDRY ZROZUMIE O CO CHODZI....ROZWÓD TO NIE KONIEC ŚWIATA, CZASEM TAK TRZEBA...

 1043. ~ja pisze:

  Kobiety w pewnym wieku może i o siebie dbają, starają dobrze wyglądać, dobrze się ubierają i są umalowane. Jednak jak przyjdzie, co do czego i zdejmą ciuszki, zmyją makeup, to nie wyglądają lepiej od swoich grubych mężów z czerwonymi nosami. Niestety :)

 1044. ~badf pisze:

  http://skocz.pl/look2011

 1045. ~Mari pisze:

  rozlazły i czerwonopyski, to na dodatek nosi te ochydne wąsiska. Tego nie mogę znieść u faceta najbardziej. Dyskwalifikuje go to w moich oczach natychmiast.

 1046. ~kobieta pisze:

  :) Gratuluję znalezienia drugiej połówki :))) Ja nie znalazłam... dlatego jestem sama. A ponoć mam ładną buzię, ładne ciało. Jestem wykształcona, mam mieszkanie. Kumple mówią, że jestem idealną kobietą (nie jestem nimi zainteresowana), ponieważ potrafię gotować, sprzątać, mam mnóstwo zainteresowań, a kiedy jestem w związku, to potrafię rzucić pracę, gdy jakiś natręt próbuje mnie uwieść, a także uwielbiam spędzać ze swoim mężczyzną czas w łóżku. Niestety ten, z którym mogłabym spędzić życie poświęcił swoje życie pracy (rodzina ograniczyłaby mu awans, a ja nie chciałam, żeby był nieszczęśliwy, a on nie chciał mnie unieszczęśliwiać każąc całe życie czekać)... a inni mnie wciąż nie interesują. Też uważam, że te idealne cechy można zawrzeć w jednej osobie, akceptując jakieś pozostałe, niewygodne pierdoły.

 1047. ~gregg pisze:

  Ja się jej jeszcze dziwię, że z takim Romeo jak Ty to jeszcze się ona zadaje. Bozia nie dała rączek, żeby o siebie zadbać, tylko trzeba kobiety do tego ? Może jakbyś zrobił czasami zakupy, skosił trawnik czy ugotował coś smacznego, zamiast czekać na "służbę", to przejrzałbyś na oczy i ze zdziwieniem stwierdził, że Twoja nie-styrana obowiązkami żona sama przychodzi do Ciebie, pachnąca i zadbana, do łóżka ? A tak, wegetujesz, bracie, zamiast żyć !

 1048. ~rena pisze:

  pewnie juz ma kogoś :-)

 1049. ~gosienka pisze:

  i to najlepszy sposob na faceta, wscieka sie, marudzi ale robi i dostaje nagrode - jak dziecko.

 1050. ~brzuchacz pisze:

  Nie ma sprawy, nie podobamy Wam się, to won za granicę. Tam jest mnóstwo "zadbanych" facetów, którzy potrzebują posłusznych polek do zmywania garów i wychowywania ich dzieci (względnie robienia nowych).

 1051. ~realista pisze:

  Taaa nie pitol babiszonie bo ci sie poprostu znudzil.

 1052. ~kosa pisze:

  Są niedopieszczone i dlatego mają się pruć na oczach świata z każdym, kto jest opalony.? A my oczywiście mamy to im sponsorować. Prawda jest bardziej prozaiczna. Ich mężom przy nich nie staje ale przy młodych dziewuchach jak najbardziej. Różnica jest w tym, że Panowie robią to dyskretnie, a "piękne Polki" publicznie, co by to nie znaczyło.

 1053. ~wandaler pisze:

  28 lat w trakcie doktoratu, albo po doktoracie. Z całym szacunkiem, ale tacy doktorzy z Was będą, że pożal się Boże. Z czegóż to masz tak wielkie doświadczenie, że twój doktorat wniesie coś do światowej nauki? Pewnie to doktorat z ekonomii - 100% odtwórstwa i kopiowania. Śmieszą mnie doktoranci i doktorzy, którzy zawodowo nic nie osiągnęli. Oto Polska właśnie. Kraj w którym 3 lata po studiach chce sie być kierownikiem, albo najlepiej dyrektorem. Ci ambitniejsi już mają doktorat. Nie pisze tego jakiś niespełniony ignorant a specjalista, ceniony w świecie, który pomimo ponad 30. lat na karku wciąż wie, że nic nie wie, chociaż ludzie twierdzą, że wie b. dużo. Przejdź człowieku jeden z drugim przez etap "Wiem, że nic nie wiem", potem szukaj a dopiero później się doktoryzuj.

 1054. ~wodą czerpana zespecjalnego naczynia...:) pisze:

  Mało tego, kazdy akt seksualny wpływa na porządek świata.Powoduje zaburzenie porzadku swiata i dlatego musi byc zneutralizowany obmyciem mężczyzny....po

 1055. ~:( pisze:

  Tak jest niestety. :-(((

 1056. ~Ela Płock pisze:

  chodzę na spacery z kijkami. Jestem zadowolona z wyglądu i wagi ciała. Natomiast mój men ma 30 kg nadwagi, nie da się wyciągnąć na spacer, jest zły, jak ja wychodzę, patrzy siedząc na ulubionej kanapie w TV i bez przerwy narzeka na wszystko. Ja pełna optymizmu nie daję mu się zdołować. Robię swoje i wierzę, że może uda mi się namówić mojego pana na czerpanie radości życia

 1057. ~Griboslaw pisze:

  Tak właśnie uważam. Nie myje się ( nie dba o higienę w wystarczającym stopniu) pewnie podobny procent u jednych i u drugich, ale oczywiście wina facetów. A głosy rozsądku giną w tłumie poszczekiwania stada baranów co uważa, że kobieta czy facet to zło wcielone i belzebub w ludzkiej skórze. Powiem tylko jedno - to jest postępujący kobiecy szowinizm - programy telewizyjne, filmy, książki pokazują kobiety jako silne niezależne, itp. Wszyscy znamy tę śpiewkę na pamięć. I faktycznie coraz bardziej takie są. Ale idą w jakieś ekstremum. Ludzie reklamy telewizyjne to był wymysł który miał uderzać w kobiety, działać własnie na nie. Opery mydlane, czyli soap operas zostały tak nazwane, bo w przerwie między nimi leciały reklamy mydła!!! No do kogo była ta reklama skierowana? Oczywista oczywistość :) Teraz za każdym razem jak oglądam filmy, a w sumie coraz mniej to jest schemat: niezdarny facet i przebojowa laska. A kobiety zaczynają w to wierzyć, albo już uwierzyły. Te głupie i średnio rozgarnięte na pewno. Bo te inteligentne i rozsądne sobie zawsze radziły. Facet jeśli ma coś już komuś mówić, że mu się coś tam nie podoba to mówi to przyjacielowi przy piwie, a najczęściej zachowa dla siebie, chyba, że rozwiąże problem. A dziewczyny mają w swojej naturze pisanie pamiętników, opowiadanie historii i omawianie tego w większym gronie. Oczywiście są wyjątki które potwierdzają regułę. To nic innego, moim zdaniem jak moda. Kobiecy szowinizm to fakt. Ja się zawsze śmiałem z "seksmisji", bo nie docierało do mnie jak ktoś się może wykastrować. No ale jak widać niektóre panie tak uważają i mają się z tym dobrze. I jeszcze jedno powiem. Niech niezależne, silne i samowystarczalne kobiety założą miasto. Takie od podstaw z własnymi prawami, żeby mogły sobie stanowić, nazwami ulic itp. Będzie to samo co z miastem 100 %homoseksualistów - wyginie, wyludni się za życia jednego pokolenia :) Co chciałem powiedzieć, to to że taki szowinizm to fanaberia, nie ma prawa przetrwać poza "normalnym" społeczeństwem. A życie toczy się dalej... Napisałbym jeszcze więcej, ale idę do lekarza :) Pozdrawiam

 1058. ~Ra-v pisze:

  Nie wszystkie za granicą to piękności ale rzeczywiście na Zachodzie jest większy odsetek zadbanych, atrakcyjnych kobiet - od jasnych blondynek do naturalnie czarnowłosych.

 1059. ~anna m. pisze:

  Z jednej strony mężczyźni nie chcą wchodzić w związek małżeński i w ogóle związek, żeby kobieta nie zrobiła z nich skapciałego pantofla, a z drugiej odrzucają kobiety, które dają im swobodę i pozwalają być mężczyznami, pod pretekstem, że są zbyt wyzwolone. I nie ma tu znaczenia ich atrakcyjność.

 1060. ~buahaha pisze:

  widocznie lekażu z wysokim IQ jesteś tak obrzydliwy i cuchnący że przychodzą do ciebie jakieś menelki rok nie myte, pijesz z nimi po badaniu?

 1061. ~Magda Pachnąca lalala pisze:

  logiczne - nie wiem z jakimi kobietami się zadajesz, ale ja nie śmierdzę - ani przed okresem, ani po, ani w jego trakcie :)

 1062. ~zły pisze:

  jak wyżej opisani. Ja czysty ładnie ubrany dość przystojny ale niestety nie mogę znaleźć kobiety. Czy musze stać sie pokraką żeby jakas zwróciła na mnie uwagę???

 1063. ~Phyyy pisze:

  To po co zenil sie z nudziara? Zmusili go, czy jak?

 1064. ~ADHD pisze:

  kolejny pasztet który swoje frudstracje odbija na męzczyznach musisz być strasznie brzydka

 1065. ~Niestety jest pisze:

  Chyba zapominacie ze jest cos takiego jak ciaza :/

 1066. ~domyślny pisze:

  Zapomniałe(a)ś jeszcze o brązowych rodzynkach na tym owłosieniu.

 1067. ~Chop pisze:

  Fuj........ A potem takie cos chce być moim szefem

 1068. ~Zadbany pisze:

  Moja żona dopiero jak usłyszy kilka słów prawdy na swój temat to przez jakiś czas jest dobrze. Sex? Uważa, że kilka razy w roku to OK. Mamy dwójkę dzieci, syn chodzi do przedszkola, córka 1,5 roku, żona jest w domu i na nic nie ma czasu (co mnie dziwi?). Mówię jej idź na aerobik itp. ja zajmę się małą. Co słyszę ? Znajdź sobie laskę jak Ci się nie podobam... Z mamusią klacha po kilkadziesiąt minut dziennie i gęba jej nie boli... Wiele babek się za mną ogląda i może po tych 10 latach kiedyś nie wytrzymam...

 1069. ~mimi pisze:

  mlodys, glupis, czekaj, wroc: Ty gej przeciez!!

 1070. ~żonka pisze:

  ja poprostu nie piorę porozrzucanych ubrań mojego lubego i prędzej czy póżniej trafiają do kosza na brudy:)

 1071. ~paskudy pisze:

  polki i "bogactwo"..-padne chyba.wasza pszenno buraczana uroda pozostałosc po najazdach mongołow ,tatarów i innych ludów pierwotnych jest odbiciem urody męzczyzn.jestescie ich lustrzanym odbiciem.ostatecznie jaki ojciec i matka taka dzierlatka..dotarło??

 1072. ~Robert. pisze:

  Mężczyźni !! Przyznajmy się przed sobą że jesteśmy łatwowierni. Liczymy na to iż właśnie trafił nam się skarb którego wpuszczamy do swego życia a tu ząg. Kolejna egoistka. PS- zbudowałem dom i zmywam naczynia.

 1073. ~e pisze:

  hehhehe i masz racje,sama mam 47lat waze 60kg przy wzroscie 160cm i jak sie ubiore jestem seksi ale wiem,ze brzuszek zostaje dlatego powinnam przy najmniej te 5 kg jeszcze miec mniej..

 1074. ~Maria 50 zadbana pisze:

  A ty sie malujesz?? Nie, prawda? to czemu tego wymagasz od żony? Ona z pewnością myje się codziennie, dba o włosy itp, ale nieee ty potrzebujesz żeby jeszcze od rana chodziła w pełnym makijaży i w szpilkach. Chyba całkiem zdurniały te chłopy.

 1075. ~Andrzej 49 pisze:

  Wyglądem przypominają spasione miotły. I nie chodzi tu o tzw. "dzidzie-pierniki". Myślę, że problem tkwi w polskim podejściu do małżeństwa. Sporo kobiet podświadomie uważa, że skoro "już jest mój" - to można zapuścić się w sposób niemiłosierny. Zero depilatora, wałki tłuszczu, zwłaszcza ten szczególnie szpetny - pod brodą, ubiory w kolorach woźnej i incydentalny kontakt z wodą i mydłem. Nie wspominając już o stanie uzębienia i dbałości dermatologicznej (jeśli jest taka potrzeba). Bardzo zatem proszę, by nie traktować problemu jednostronnie.Są faceci-niechluje i kobiety - flejtuchy.

 1076. ~bzyk pisze:

  On przystojny a ona spasiona świnia i co ty na to?

 1077. ~akceptujący się pisze:

  Niema nic gorszego niz stara,podmacerowana kosmetykami baba.Która uda dużo młodsza niż jest w zeczywistosci.Najiekszy problem bab to otyłość i niestety PESEL.Te stare z awszelką cene chcą sie dowartosciowac i godziny całe spedzają w salonach fryzjerskich,solariach itp.Niestety nieda sie odmłodzić ,takj samo jak samochodu.Mozna go wyremontować,podmalowac itd,ale rok produkcji pozostanie taki sam.Tak jak u staej baby.

 1078. ~marcin3175 pisze:

  cham z brzuchem i piwskiem w ręce. obowiązkowo wypalający co najmniej paczkę fajek dziennie. Najlepiej posiadający paro-letnie BMW albo Opel Calibra.

 1079. ~DomanLM pisze:

  j.w.

 1080. ~filipek pisze:

  ... czemu to służy ? kto ma w tym interes?

 1081. ~"ewa" pisze:

  Coś mi się wydaje, że Adam to kobieta z Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Polek :-)

 1082. ~drn pisze:

  W dzisiejszych czasach kobiecie łatwiej znaleźć i utrzymać pracę, męskiej populacji ze średnim/licencjackim wykształceniem nie pozostaje praktycznie nic poza marnie wynagradzaną robotą fizyczną, która najczęściej jest mało satysfakcjonująca.

 1083. ~dryluś pisze:

  I sprzęt(torbę i strzelbę) czas na strychu powiesić.

 1084. ~Ciuciubabka pisze:

  Lekarz: o boże, co się pani stało? Kobieta: panie doktorze, już nie wiem co mam dalej robić... Za każdym razem, kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, tłucze mnie. Lekarz: hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze.... 2 tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza, wygląda jak kwitnące życie... Kobieta: panie doktorze, wspaniała rada!!, za każdym razem, kiedy mój mąż dobrze wcięty wtacza się do mieszkania, ja płucze i płucze gardło a on nic mnie nie robi.. Lekarz: Widzi pani, po prostu trzymać pysk zamknięty...

 1085. ~Miś pisze:

  nierzadko rano i wieczorem??? Ja zawsze biorę prysznic 2x dziennie, a jak są upały to i po przyjściu z pracy też. Nie wyobrażam sobie jak można pójść do pracy bez kąpieli, świeżej bielizny i skarpet, bez antyperspirantu i dobrego perfumu, w przepoconej kilkudniowej koszuli. Blleeee

 1086. ~dsh pisze:

  obwisłe cycki,celulit,rozstępy.... bueeee

 1087. ~anka pisze:

  Zależy w jakim markecie pracujesz.Alma?Piotr i Paweł? Tam nie przyjdą śmiedziele

 1088. ~znam to.. pisze:

  "adam"-płec zmieniłes?/kto ci powiedział ze polki sa najpiekniejsze?druga polka czy arab którypoza kozami zaliczył jeszcze pare brytyjskich starych, oblesnych, kaszalotów,??za 2$ oni sa w stanie zrobic z ciebie kleopatre.

 1089. ~Piotr pisze:

  Mój faworyt: 1. Odczytywanie "ukrytych sygnałów" w prostej wypowiedzi mężczyzny, by po miesiącu wypomnieć Ci słowa, których nigdy nie powiedziałeś.

 1090. ~hania pisze:

  otoz mam 47lat maz 50,wyszlam za niego nie kochajac go i mu to kiedys powiedzialam,on po slubie pil,koledzy pozne powroty,awantury,malo co go interesowal dom,rodzina jego byla na pierwszym planie,teraz dzieci dorosle,nie mieszkaja juz z nami i rozpoczal sie dla mnie jeszcze gorszy koszmar-szuka sobie mlodszej kobiety,na utrzymanie ledwie co mi daje bo ja stracilam prace,kupuje drogie dla siebie kremy,ubrania,puby,chodzi na solarium,ze mna nigdzie nie chcial wychodzic no i seksu nie ma bo ja od paru lat z nim nie chce sypiac..

 1091. ~DomanLM pisze:

  Szczegolnie 'kochają' je po ślubie,o czym się już nie jedna przekonała. A może tak co druga powinna zajść w ciążę z arabusem to wtedy miałyby nauczkę.

 1092. ~kaszaloty pisze:

  dla tych męzów to wy sie "skonczyłyscie" a nie oni.zobacz co potrafia wyprawiac z 20-tkami..szczeka by ci opadła..

 1093. gniewomir_msciwobrody pisze:

  ...i przestan sie tasowac pod stolem przy katalogu z bielizna .

 1094. ~haha pisze:

  też tak zrobie ! :D

 1095. ~magisterka pisze:

  Ja mam 29 lat. Mam identyczne podejście jak Ty. Porządek, planowanie, poukładanie. Tak jest przede wszystkim wygodniej i estetyczniej! No ale... z tym się trzeba już urodzić, albo wynieść z wpojenia pewnych zasad w dzieciństwie. Ja też nie znoszę bałaganu, chaosu, brudu, kurzu, smrodu. Lubię wiedzieć, gdzie co leży, dbam o higienę i schludny wygląd, bo inaczej bym się fatalnie czuła psychicznie. Nie rozumiem ludzi, którzy mają to głęboko w...

 1096. ~euglenix pisze:

  co to jest męszczyzna ? czy to taki facet, ktory nie chodzil do szkoly i nie potrafi pisac ?

 1097. ~kkkk pisze: